Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
A la Rencontre du Soleil
A la Rencontre du Soleil
A la Rencontre du Soleil
A la Rencontre du Soleil
A la Rencontre du Soleil

A la Rencontre du Soleil – France

Le Bourg d'Oisans, France

Ce camping n'a pas encore été validé par son propriétaire. Cliquez ici si vous êtes le propriétaire.
4.5 / 5 (17 votes)

A la Rencontre du Soleil

route de l'Alpes d'Huez
38520 Le Bourg d'Oisans
France
Visiter le site web
Ajouter aux favoris

Vakantie vieren in de Franse Alpen op Camping à la Rencontre du Soleil (Le Bourg d’Oisans). Op de camping zoek je verkoeling in het zwembad of de rivier. Na een actieve dag eet je in het restaurant. Een kleinschalige camping waar ook je hond welkom is. Camping à la Rencontre du Soleil ligt aan de voet van de Alpe d’Huez, ideaal voor wielrenners.

Photos

Caractéristiques

Hébergements

Cabanes

Équipements

Wifi
Espace détente
Salle de séchage
Snack-bar
Restaurant
Accès en fauteuil roulant
Barbecue au charbon autorisé
Tables et bancs

Convient pour

Chiens admis
Emplacements ombragés
Sans voiture

Loisirs

Aire de jeux
Animations pour enfants
Piscine extérieure
Tennis

Sanitaires

Espace à langer
Salle de bain à louer
Machines à laver
Me
Metin Néerlandais

Chalet Fleuri is een ideale uitvalsbasis voor een fietsweek in de buurt van Bourg d'Oisons. Het heeft alles wat we nodig hebben, inclusief een comfortabel bed, een fantastische douche (die echt warm wordt), en een volledig uitgeruste keuken. De ligstoelen en buitentafel zijn ook uitstekend. Het zwembad is een geweldige plek om af te koelen.Het restaurant is het hoogtepunt van de verrassing. Het personeel is vriendelijk, het menu is gevarieerd en het eten is heerlijk.

il y a 3 ans

Bo
Boris Néerlandais

Een aangename en serene kampeerplek met broodbezorging. Uitzonderlijk netjes met uitstekende sanitaire voorzieningen. Kwalitatief hoogstaand restaurant. Comfortabel zwembad. Een zeer vriendelijke en hulpvaardige familie.

il y a 3 ans

Se
Sem Néerlandais

Een verzorgde, vredige en nette camping met goed bijgehouden standplaatsen en hygiënische faciliteiten.

il y a 3 ans

Ge
Gerda Néerlandais

We zijn naar de camping gekomen met een specifiek doel in gedachten, namelijk deelname aan de Alpe d'Huzes 2023. De camping voldeed aan onze verwachtingen.

il y a 3 ans

Vi
Vince Néerlandais

Prachtige kampeerplek, goed onderhouden, gelegen onderaan de Alp d huez. Het enige minpuntje is dat de ruimte vrij beperkt is. Het is op wandelafstand van Bourg d oisans.

il y a 3 ans

1 / 4

Emplacement