Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Valle de Añisclo
Valle de Añisclo
Valle de Añisclo
Valle de Añisclo
Valle de Añisclo

Valle de Añisclo en España

Puyarruego, España

Este camping aún no ha sido validado por su propietario. Haz clic aquí si eres el propietario.
4.5 / 5 (10 votos)

Valle de Añisclo

Carretera Añisclo.Km 2
22363 Puyarruego
España
Visitar sitio web
Añadir a favoritos

Valle de Añisclo es un camping con 0 parcelas en Puyarruego, España, situado en la región de Aragon. En el camping encontrarás wifi, una tienda y un restaurante.

En el camping hay varias actividades de ocio, como un parque infantil.

Los perros son bienvenidos en Valle de Añisclo. Valle de Añisclo es accesible en silla de ruedas.

Fotos

Características

Instalaciones

Wifi
Tienda del camping
Bar de aperitivos
Restaurante
Acceso para silla de ruedas

Idoneidad

Se admiten perros
Parcelas con sombra
Sin coches

Ocio

Parque infantil

Sanitarios

Baño de alquiler
Mi
Miep Neerlandés

De camping is fantastisch! Ruim, perfect onderhouden, rustig, schoonste toilet gebouw dat we ooit gezien hebben (en we kamperen al een jaar of 40), voldoende schaduw. Relaxt vriendelijk personeel. De camping ligt aan een té leuke rivier; perfect om te zwemmen, van rotsen te springen, te poedelen, langs de kant op de rotsen te zonnen. De natuur in de omgeving is schitterend. Heel veel sportieve activiteiten ook op de camping te boeken. .We verbleven in een blokhut/bungalowtje. Dat is wat verouderd, de bedden ook helaas. Maar de ruimte voor en om het huisje, het terras en de rest van de camping maakt dit meer dan goed.

hace 4 años

PV
Piet van 't Veer Neerlandés

De campeer plekken zijn diep maar smal. Als je de caravan achteruit erop rijd en je luifel uitdraait staan je pootjes eigenlijk op de andere plek. De camping is goed ingericht. Ook toen de camping echt vol was was het rustig op de camping. De camping ligging is iedeaal als jehet natuurpark wilt bezoeken, wandelen, gieren bekijken etc. De receptie is erg goed. Spreken Engels geven goede adviezen en telefoneren voor je als de andere kant alleen Spaans spreekt.

hace 4 años

GH
Gretha Houtman Neerlandés

De eigenaarsfamilie is zeer klantvriendelijk en behulpzaam. Prachtige camping, mooie ligging, een echte aanrader!

hace 4 años

Fr
Franklin Neerlandés

Zeer nette, schone, warme, fijne camping. Alle benodigde faciliteiten en het mooiste zwemparadijs wat een kind maar kan wensen: Stromende bergbeekjes, watervalletjes, zwemkommetjes etc direct aan de camping. Na 2400 iedereen stil op de camping, de receptie spreekt Engels, perfect gelegen in de natuur, tussen de bergen, aan de rand van het park Ordessa en dichtbij Sierra la Guera. Een aanrader!!

hace 4 años

CV
Caroline van der Reep- balm Neerlandés

Voor ons al zo'n 20 jaar een heerlijke plek,als uitgangspunt voor geweldige wandelingen en uitstapjes. Bijvoorbeeld naar het plaatsje Tella, natuurlijk de Anisclo, de stad Ainsa met de antieke bovenstad. En ook natuurlijk voor een dag trip naar de Sierra de Guara met de stad Alquezar is de moeite waard. Na een vakantie in Zuid- of Midden-spanje of Portugal rusten wij altijd graag een weekje uit op deze camping. De vriendelijke familie Broto maakt, dat wij ons daar zo thuis voelen !!

hace 4 años

1 / 2

Ubicación