Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Sund Camp
Sund Camp
Sund Camp
Sund Camp
Sund Camp

Sund Camp en Alemania

Altefahr auf Rugen, Alemania

Este camping aún no ha sido validado por su propietario. Haz clic aquí si eres el propietario.
4 / 5 (5 votos)

Sund Camp

Am Kurpark 1
18573 Altefahr auf Rugen
Alemania
Visitar sitio web
Añadir a favoritos

Sund Camp es un camping con 0 parcelas en Altefahr auf Rugen, Alemania, situado en la región de Mecklenburg-Western Pomerania. En el camping encontrarás una tienda y un bar de aperitivos.

En el camping hay varias actividades de ocio, como un parque infantil.

Los perros son bienvenidos en Sund Camp.

Fotos

Características

Instalaciones

Zona de cocina
Tienda del camping
Bar de aperitivos
Barbacoa de carbón permitida

Idoneidad

Se admiten perros
Parcelas con sombra
Sin coches

Ocio

Parque infantil

Sanitarios

Baño de alquiler
FD
Fam. de Groot Neerlandés

Ontvangst koel en zakelijk. De vriendelijkheid spat er niet van af. Plaatsen zijn redelijk en “officieel” afgebakend, maar je staat toch dicht op elkaar. Het tentenveld is pal vóór het toiletgebouw waardoor je soms tussen de tenten door moet laveren, wat voor geen van beide partijen leuk is. Sanitair is goed, maar regel dat je niet met schoeisel de badruimte in mag, is wat betuttelend. Dan moet je er ook voor zorgen dat je op de “wisselplaats” kunt zitten om je voeten af te drogen. Hoeveelheid sanitair is beperkt. Bij de receptie is een groter toiletgebouw, maar dat is erg ver lopen vanaf sommige plaatsen. WiFi alleen rond receptie. Camping is goed uitgangspunt voor bezoekje aan Stralsund (met de fiets), maar fietsen op Rügen vanaf de camping viel tegen. Geen korting op CKE.

hace 4 años

TV
T. van de Laar Neerlandés

Deze camping is ideaal gelegen, net aan de overkant van het water t.o.v. Stralsund. Meerdere keren per dag gaat er een bootje, zodat je het gezellige stadje Stralsund kunt bekijken. Vanuit Altefähr kunnen mooie fietstochten gemaakt worden over heel Rügen. Ook is er nog een strandje in de buurt. Naast de camping zit een goed Grieks restaurant waarr we een gezellige avond hebben gehad met veel ouzo en Grieks dansen.

hace 4 años

Sm
Smulders Neerlandés

We wilden een aantal nachten op deze camping staan, maar zijn na aankomst snel omgedraaid. Wat een drukte ! De tenten stonden al haring in haring, maar we "moesten maar ergens een plekje uitzoeken" De camping bestaat uit een eindeloze rij piepkleine bomvolle kampeerveldjes strak in het gelid. Niet ons ding.

hace 4 años

AL
Anders Lövqvist Sueco

Trevligt, snyggt, barnvänligt och trevlig personal. Underbar omgivning med mysiga gångvägar och som sagt serviceminded personal. Utsikten mot Stralsund och bron är fantastisk. Mycket prisvärt.

hace 4 años

D.
d.w.dorsman Neerlandés

Wij hebben 2 nachten op doorreis op deze camping gestaan. De camping is gemakkelijk aan te rijden en ligt op Rugen net voor de brug naar het vaste land. De camping is netjes, schoon en goed onderhouden. De plekken zijn aan de kleine kant, maar voor 2 nachten is dit geen probleem. Er staat een Pizza kar die in de middag geopend is, er is een klein broodwinkeltje waar tot 10 uur brood gekocht kan worden. Net buiten de camping is de pont naar Stralsund ( mooie kleine stad)

hace 4 años

Ubicación