Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Minicamping De Tien Morgen
Minicamping De Tien Morgen
Minicamping De Tien Morgen
Minicamping De Tien Morgen
Minicamping De Tien Morgen

Minicamping De Tien Morgen en los Países Bajos

Limmen, los Países Bajos

4.5 / 5 (12 votos)

Minicamping De Tien Morgen

Partner
Este camping enlaza a su página de Spottocamp desde su propia web.
Zeeweg 2
1906 BP Limmen
los Países Bajos
Visitar sitio web
Añadir a favoritos

Gelegen in de provicincie Noord-Holland is Minicamping De Tien Morgen in Limmen een kleinschalige camping op slechts 5 km afstand van het strand van Castricum (Bakkum). De camping biedt een mooi uitzicht over de het polderlandschap, maar is toch slechts 1,5 km gelegen van het gezellige centrum van Castricum. Hiernaast is het een prima uitvalsbasis voor mooie (fiets)tochten door b.v. het duingebied, de polder, of naar leuke (winkel)steden zoals Alkmaar, Haarlem of Amsterdam

Fotos

Alojamientos

-
Parcela
Electricidad Tiendas permitidas Caravanas permitidas Autocaravanas permitidas

Disponible del 28 abril al 13 septiembre

23,00 €

por noche

Características

Alojamientos

Tiendas
Cabañas
Caravanas
Autocaravanas
Chalets
Apartamentos

Instalaciones

Electricidad
Wifi
Zona de cocina
Tienda del camping
Pan fresco
Bar de aperitivos
Restaurante
Acceso para silla de ruedas
Barbacoa de carbón permitida

Idoneidad

Se admiten perros
Parcelas con sombra
Parcelas de temporada
Nudistas
Parcelas para grupos de jóvenes
Sin coches
Coche permitido en la parcela

Ocio

Parque infantil
Teatro
Baño en aguas naturales
Piscina exterior
Piscina cubierta
Tobogán acuático
Baños termales
Sauna
Tenis
Tenis de mesa
Voleibol
Golf
Minigolf
Vela/surf
Alquiler de barcas
Rampa para barcas
Alquiler de bicicletas
Paseos a caballo
Pesca
Centro de buceo
Esquí de fondo

Sanitarios

Sala para cambiar bebés
Cabinas de aseo
Sanitarios accesibles
Lavadoras
Ju
Julius Neerlandés

Een sfeervolle kampeerplek met royale standplaatsen. Gastvriendelijke en hulpvaardige beheerders. Hygiënische sanitaire voorzieningen. Een uitstekend startpunt voor prachtige fietstochten. Nabij zee en strand, slechts vier kilometer fietsen. Inderdaad, er is een weg naast de camping en je hoort auto's. Het oversteken vond ik angstaanjagend omdat de auto's op die weg veel te hard rijden. En er is veel vliegverkeer in de lucht dat landt op Schiphol. We hebben een storm meegemaakt met windkracht 10, onze panoramaluifel is weggeblazen. De campingbeheerders zijn fantastische mensen en zeer hulpvaardig.

hace 3 años

FK
Fam.van Kleef Neerlandés

Gezellige camping met ruime plaatsen. Gastvrije, behulpzame eigenaren. Schoon sanitair. Goede uitvalsbasis voor mooie fietstochten. Dicht bij zee. Ja inderdaad er is een weg naast de camping, je hoort auto's. Wij hadden er geen last van.

hace 4 años

FV
Familie van der Gaag Neerlandés

Wij hebben genoten! Mini camping 'de tien morgen' is een heerlijke plek om te verblijven. Het is er overzichtelijk met redelijke ruime plaatsen, voor ruimte en privacy als je dat wenst. De familie van Duijn is gastvrij en staat voor je klaar als nodig is. Wij zijn in juli twee weken geweest en hadden een lekkere plek voor onze camper op het veld. Het was erg fijn! De faciliteiten douche en toilet zijn goed. Je hebt ook een plek om de fietsen binnen te zetten, dat is prettig. Onze dochter van 4 jaar heeft zich prima vermaakt er zijn diertjes, speeltoestellen en skelters. En vriendjes en vriendinnetjes! Het winkelcentrum in Castricum en natuurlijk de duinen en het strand zijn vlakbij (op fietsafstand goed te doen). Verschillende steden zoals Alkmaar of IJmuiden in de buurt, in Ijmuiden een heerlijke gezellige ijssalon, ook voor (afhaal)maaltijden! Voor ons al met al een heerlijke ontspannen vakantie, graag volgend jaar weer!

hace 5 años

KM
Kees Mocking Neerlandés

Een mooie en schone minicamping met prima en schonen toiletten en douches in voormalige ligboxstal. Vriendelijke en behulpzame eigenaren op een camping in een mooie omgeving en met de mooie stad Alkmaar op fiets afstand. Enigste nadeel is de drukke weg waar de camping aan ligt. Die brengt lawaai met zich mee en ook moet je deze weg telkens overteken, ook met de fiets.

hace 5 años

MB
marian borm Neerlandés

Wij waren het weekend op de camping, Wat ons erg tegen viel was het geluid van de weg die er langs loopt, hele drukke weg. In de verte loopt een spoor, ook daarvan geluid.Het ontvangst is goed, en het zag er verzorgd uit.

hace 5 años

1 / 3

Ubicación