Mini Camping De Hullu
4505 PK Zuidzande
los Países Bajos
Mini Camping De Hullu es un camping con 30 parcelas en Zuidzande, los Países Bajos, situado en la región de Zeeland. En el camping encontrarás wifi.
En el camping hay varias actividades de ocio, como un parque infantil.
Los perros son bienvenidos en Mini Camping De Hullu. Para lavar tu ropa hay lavadoras disponibles.
Fotos
Características
Instalaciones
Idoneidad
Ocio
Sanitarios
Opiniones
Escribir una reseñaBeautifully kept grounds and toilet block. Very helpful and attentive owner. Very quiet and well spaced pitches. Perfect.
hace 4 años
We zijn vrijdag 19 April gekomen dus de paasdagen door gebracht op de camping Keurig netjes leuke en vriendelijke gastvrouw Mooie fiets routes leuke omgeving Wij gaan vast nog een keer terug
hace 6 años
Rustige mini camping met een perfect sanitair, voor de douche betaal je €50 cent extra maar met die kwaliteit met plezier. Eigenaars supervriendelijk en trots op hun camping die de naam te danken heeft aan de originele Franse eigenaars. s'morgens heerlijke eitjes te verkrijgen rechtstreeks van de scharreleieren. Uitstekende invalbasis voor de omgeving al fietsend te verkennen. Cadzand, Sluis, Knokke en het zwin liggen allemaal om fietsafstand. Ook een geweldige camping voor grootouders met kleinkinderen, beestjes, een oude tractor en een geweldige speelweide maken alles overzichtelijk .
hace 6 años
Heerlijke minicamping met schoon sanitair en een aardige beheerder. Zij staat overal voor klaar. In de zomervakantie komt de bakker s'morgens met lekkers. Kortom een aanrader en dicht bij zee en Belgie om de hoek.
hace 6 años
Een geweldige camping met mooie plaatsen en een prima uitvalsbasis voor mooie fietstochten. Bijzonder gastvrije en attente eigenaren. Brandschoon sanitaire voorzieningen waar je voor het douches €0,50 moet betalen. Warm water voor de afwas kost €0,20. Ook fijn dat er een bakker komt en op zaterdag een ijscokar, die wel prijzig is.
hace 6 años