Les Aubépines es un camping en Le Crotoy, Francia, situado en la región de Picardy. En el camping encontrarás wifi y una tienda.
Para bañarte hay una piscina exterior. En el camping hay varias actividades de ocio, como un parque infantil.
Los perros son bienvenidos en Les Aubépines. Les Aubépines es accesible en silla de ruedas. Para lavar tu ropa hay lavadoras disponibles.
Fotos
Características
Instalaciones
Idoneidad
Ocio
Sanitarios
Opiniones
Escribir una reseñaPrachtige locatie met aangename personeelsleden. Zeer oplettend. Fantastisch zwembad.
hace 2 años
Zeer goed verzorgde kampeerplek, absoluut aan te bevelen.
hace 3 años
We hebben hier vier nachten doorgebracht en zijn keurig naar onze plek begeleid, dat zie je niet vaak meer. De plekken zijn ruim en netjes, en de sanitairgebouwen zijn modern en schoon. De winkel heeft een breed scala aan producten en er is een mooi restaurant. Daarnaast is er een binnen- en buitenzwembad.
hace 3 años
Fantastisch prachtige locatie met aangename personeelsleden. Extreem oplettend. Uitstekend zwembad.
hace 3 años
Het is fijn om te ontspannen. Een nadeel is echter de WiFi. Je betaalt 7 euro, maar het bereik is zeer beperkt. Het zou ook prettig zijn als er Nederlandstalige shows op de tv waren.
hace 3 años