Le Bugue
Francia
Le Bugue es un camping en Le Bugue (Dordogne), Francia, situado en la región de Aquitaine. En el camping encontrarás una tienda y un restaurante.
Para bañarte hay una piscina exterior. En el camping hay varias actividades de ocio, como un parque infantil.
Fotos
Características
Instalaciones
Idoneidad
Ocio
Opiniones
Escribir una reseñaWij zijn hier eind juni via een touroperator heengegaan. Mooie camping met een super leuk zwembad voor de kinderen.( 7,8 en 11 jaar). Ook een binnebad! We zaten nog in het voorseizoen dus de genoeg ruimte in het zwembad. We hadden een mooie ruime plek. Omdat we in het voorseizoen waren was er nog geen animatie v/d camping en het eettentje bij het zwembad was dicht, Personeel in de winkel was erg vriendelijk, maakte een praatje, was aardig voor de kinderen. Wel was er prima animatie van de touroperator.
hace 4 años
Afgelopen juli geweest, leuk camping met een vriendelijke sfeer. Sanitair is prima! Zwembad is ook goed, er zijn alleen te weinig ligbedden met als gevolg dat mensen een bed "reserveren" met een handdoek. Niet echt sympatiek. Voor tieners is er matig vertier!
hace 4 años
Wij zijn hier in 2005 geweest. Het is een erg mooie camping met veel mooie uitzichten. Veel toen doen voor kinderen vanaf een jaar of 4. Mooi zwembad. De winkel viel wel tegen en personeel was niet heel opgewekt. Leuke omgeving. Veel gezien en gedaan en lekker weer
hace 4 años