Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Le Bord de Mer
Le Bord de Mer
Le Bord de Mer
Le Bord de Mer
Le Bord de Mer

Le Bord de Mer en Francia

St. Jean-de-Luz, Francia

Este camping aún no ha sido validado por su propietario. Haz clic aquí si eres el propietario.
4.5 / 5 (10 votos)

Le Bord de Mer

71 chemin Erromardie
64500 St. Jean-de-Luz
Francia
Añadir a favoritos

Le Bord de Mer es un camping con 100 parcelas en St. Jean-de-Luz, Francia, situado en la región de Aquitaine. En el camping encontrarás wifi y un restaurante.

En el camping hay varias actividades de ocio, como un parque infantil.

Los perros son bienvenidos en Le Bord de Mer.

Fotos

Características

Instalaciones

Wifi
Bar de aperitivos
Restaurante
Barbacoa de carbón permitida

Idoneidad

Se admiten perros
Parcelas con sombra

Ocio

Parque infantil
M1
Marietje 13 Neerlandés

Leuke ontvangst op deze kleine camping met behulpzaam personeel om de caravan even over een hobbeltje te duwen. De camping is gelegen aan de Golf van Biskaje met directe toegang tot het Erromardie strand. Er zijn plekken van verschillende grootte. Ons plekje was niet zo groot maar om het uitzicht op de oceaan hebben we die gekozen. 2 sanitair gebouwen die goed schoon werden gehouden. In 45 min. loop je via een wandelpad naar Saint-Jean-de -Luz. Aan het eind van de camping, aan het strand, zijn een paar leuke eetgelegenheden.

hace 4 años

He
Henk Neerlandés

Bord de Mer Zeer vriendelijk personeel fantastische ligging mooie ruime plaatsen geen activiteiten dus heerlijk rustig direct aan het strand Een camping om terug te komen

hace 4 años

Go
Gon Neerlandés

Wij zijn hier al 5 x geweest de afgelopen jaren. Strandje bij de camping. Geweldige ligging. Ruime plekken. En je kunt fietsen naar het St.Jean de Luz, wat een prachtig stadje is. Enige nadeel is 's avonds soms geluidsoverlast van de kinderdisco aan de overkant. Reserveren vooraf is gewenst er zijn maar 60 plekken.

hace 4 años

RC
Rob Centen Neerlandés

Wij hebben hier met onze caravan 6 dagen met plezier gestaan in juli. Plaatsen met uitzicht op zee zijn er maar een aantal en meestal bezet. De voorste plaatsen aan de rand waren nu afgezet wegens instorting gevaar. Eerst onderaan op de camping gestaan direct naast een zeer drukke doorgangsweg met zeer kleine plaatsen. Gelukkig kwam er en plaats boven vrij met gedeeltelijk uitzicht. Je staat allemaal achter een dichte haag (voor de Wind) Met de fiets leuke tochten te maken o.a. naar Biarritz af en toe korte steile klimmen. effe afstappen. Leuke snorkel plaatsen in de diverse beschutte baaien. vriendelijk personeel en goed (verdeeld) sanitair. Inrit van af einde camping goed te doen met caravan om boven te komen. Verder zeer gezellige omgeving .

hace 4 años

Ar
arjanvanroon Neerlandés

In tegenstelling tot veel andere campings aan deze baai, is dit een redelijk kleine en zeer rustige camping. Binnen 1 minuut lopen van je tent aan zee. Weinig voor kleine kinderen te doen, maar dat is ook niet nodig met het strand naast je tentdeur. Saint Jean weliswaar druk, maar nier vervelend toeristisch. Vanaf de camping 40 minuten lopen naar centrum.

hace 4 años

1 / 2

Ubicación