Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
La Digue
La Digue
La Digue
La Digue
La Digue

La Digue en Francia

Chauzon (Ardeche), Francia

Este camping aún no ha sido validado por su propietario. Haz clic aquí si eres el propietario.
4 / 5 (15 votos)

La Digue

La digue
07120 Chauzon (Ardeche)
Francia
Visitar sitio web
Añadir a favoritos

Camping La Digue ligt bij Chauzon in de Franse Ardèche. Het zwembad is eenvoudig maar voldoet om even af te koelen. Voor de sportievelingen is er een tennisbaan op de camping. Vanaf de camping stap je zo in een kano de rivier op. Leuke plaatsen om te bezoeken zijn Labeaume en Balazuc of aanschouw de grotten van d'Orgnac.

Fotos

Características

Instalaciones

Electricidad
Toma de agua
Wifi
Tienda del camping
Bar de aperitivos
Restaurante
Acceso para silla de ruedas
Barbacoa de carbón permitida

Idoneidad

Se admiten perros
Parcelas con sombra

Ocio

Parque infantil
Piscina exterior
Tenis

Sanitarios

Baño de alquiler
Lavadoras
Jh
JHF Neerlandés

Heerlijke familie camping. Goed op elkaar ingesteld team(werken al jaren samen) waardoor ze een goede sfeer weten te creëren. Fijn zwembad, goed terras met een verassend goede keuken. Fabiene & team, merci et à la prochaine!

hace 2 años

Ma
Marijn Neerlandés

Rivier vanaf de camping niet makkelijk toegankelijk. Ondanks de ruimen plekken heb je het gevoel dat je hutje mutje op elkaar staat. Sanitair ziet er netjes uit, maar toiletten en douches in 1 ruimte, dus stank overlast. Veel waterdruk problemen en het water is of bloedheet of koud. Kortom gevaarlijk. Zwembad is prima en het terras is fijn, maar best veel lawaaioverlast als je dicht bij het terras staat. Kortom het is het net niet. Dorpje is schilderachtig, maar er is niets en je moet overal de auto voor pakken. De regio biedt daarentegen zo veel!

hace 2 años

Ch
Christine Neerlandés

Wat een geweldige kampeerplek. Een hartelijk welkom door Fabienne en haar medewerkers. Er is veel te zien in de buurt. Genieten van heerlijke maaltijden op het terras van de kampeerplek. Prachtige huurchalets beschikbaar. Een typisch Franse kampeerervaring.

hace 3 años

Ge
Gerolf Neerlandés

Fantastische gezinscamping. Een goed gecoördineerd team (al jarenlang samenwerkend) dat een aangename ambiance kan scheppen. Aangenaam zwembad, uitstekend terras met een verrassend goede keuken. Fabiene & team, bedankt en tot de volgende keer!

hace 3 años

Da
Daniël Neerlandés

Toegang tot de rivier vanuit de camping is niet eenvoudig. Ondanks de ruime ruimtes voelt het alsof je op elkaar gepropt zit. Het sanitair is schoon, maar toiletten en douches bevinden zich in dezelfde ruimte, wat tot geuroverlast leidt. Er zijn veel problemen met de waterdruk en het water is ofwel gloeiend heet of koud. Dit kan gevaarlijk zijn. Het zwembad is goed en het terras is aangenaam, maar er kan veel geluidsoverlast zijn als je dicht bij het terras staat. Kortom, het is net niet goed genoeg. Het dorp is pittoresk, maar er is niets te doen en je hebt voor alles een auto nodig. De regio heeft daarentegen veel te bieden!

hace 3 años

1 / 3

Ubicación