Ferme Lacoussade
40170 Lit et Mixe (Landes)
Francia
Ferme Lacoussade es un camping con 30 parcelas en Lit et Mixe (Landes), Francia, situado en la región de Aquitaine.
En el camping hay varias actividades de ocio, como un parque infantil.
Los perros son bienvenidos en Ferme Lacoussade.
Fotos
Características
Instalaciones
Idoneidad
Ocio
Opiniones
Escribir una reseñaPropriétaires qui devraient changer de métier, pas un sourire à notre arrivée, on a du se placer seul. La seul chose positive est que le ménage était très bien fait mais cela n'empèche pas d'être sympathique. Nous recherchions un camping familial nous sommes tombés sur la pire ambiance que nous aillons jamais trouvé. En plus la route passe à côté et le village est à 3km.
hace 4 años
Prachtig gelegen vlakbij duinen en bos. Prima sanitair, wordt 2x per dag schoongemaakt.
hace 4 años
Fantastisch verblijf gehad; begrijp één van de reviews niet zo. Waren er in dezelfde tijd. Voor kinderen: 2 schommels, 1 zandbak, basketbalpaal, volleybal/tennis net en, nieuw, jeudeboule baan. Schoonmaak sanitair 2x per dag (ja, in juni, met 5 plaatsen bezet volstaat om de andere dag). Af en toe, door teveel mensen ineens, doet de WiFi het niet of slecht. Op welke camping niet? Voor brood naar het dorp, gelijk even over het marktje voor verse groente en koffie op een terrasje. Geen straf. Hebben betaald conform de lijst op site en die opgehangen hing aan sanitair. Door bemoeienis van de Chef 0,22 toeristenbelasting i.p.v. 0,66 op andere campings. Na reparatie rioolontluchter geen last meer van vliegjes. Geen disco, geen gillend zwembad, geen luide animatie en geen mobilhomes. Gewoon een echte, geweldige camping voor rustzoekers. Het aantal repeaters zegt genoeg.
hace 4 años
Geweldige camping. Schone toiletten en douchegbouwen. Wordt twee keer per dag schoongemaakt. Rustig camping met mooie plaatsen en goed onderhouden. Vrindelijke sfeer en aardige, hardwerkende mensen. Komen hier al jaren met veel plezier.
hace 4 años
Camping gaat hard achteruit. Voor kinderen is er alleen een schommel, heeft geen broodservice en het stikt er van de wc vliegjes. S’ avonds is er geen verlichting in het deels afgesloten wc gebouwtje, eigenaar laat toiletten en douches maar 1x per 2 dagen schoonmaken, graait de afvalzakken uit de container om ze zelf weg te gaan gooien, adverteert dat er WiFi op de camping is maar dit doet het meestal niet. Ook werden we onaangenaam verrast bij het afrekenen, wij hadden op toiletgebouw bij aankomst de prijzen gezien, en ook op de website stonden dezelfde prijzen vermeld, edoch bij afrekenen kwam hij doodleuk met een ander lijstje, alles was verhoogd. Wij hebben hem website laten zien met de lagere prijs, maar hij was onverbiddelijk, de provider had de website nog niet vernieuwd en het lijstje had niet, volgens hem, op het toiletgebouw gehangen. Scheelde ons toch meer dan 25 euro. Ik denk dat het het oude baasje boven zijn hoofd groeit.
hace 4 años