Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
FarmGlamping De Scheurwei
FarmGlamping De Scheurwei
FarmGlamping De Scheurwei
FarmGlamping De Scheurwei
FarmGlamping De Scheurwei

FarmGlamping De Scheurwei en los Países Bajos

Toldijk, los Países Bajos

Este camping aún no ha sido validado por su propietario. Haz clic aquí si eres el propietario.
5 / 5 (15 votos)

FarmGlamping De Scheurwei

Wolfsstraat 5
7227 DP Toldijk
los Países Bajos
Visitar sitio web
Añadir a favoritos

FarmGlamping De Scheurwei es un camping con 0 parcelas en Toldijk, los Países Bajos, situado en la región de Gelderland.

Fotos

Ro
Roy Neerlandés

Vanuit Rotterdam gekomen was er last-minute een verandering in de planning bij een andere accomodatie. Gastheer Dinand heeft ons uitstekend opgevangen op FarmGlamping. Uitstekende accomodatie, mooie tenten en prima bedden. Zeer gastvrij en 100% een aanrader. Dinand bedankt!

hace 4 años

Ja
Jason Neerlandés

De eigenaar is een super relaxte man. De tenten zijn geweldig. Alsof je in een oase van rust komt. Alles was top geregeld. Heerlijke nachtjes vertoefd hier!

hace 4 años

ED
Erik Dijkman Neerlandés

Het is genieten bij Dinand en Annelies in de bongerd.De aankleding van het terrein is heel mooi gedaan en de bedden, het ontbijt, sanitair en wifi zijn prima in orde. Ze hebben een boerderijwinkel, waar o.a. ook de 'noodzakelijke' BBQ spullen te koop zijn. Vleesliefhebbers komen aan hun trekken. Een supermarkt is overigens een paar kilometer verderop ook te vinden in Steenderen. De 4 persoonstenten zijn ook echt groot genoeg voor een weekje bagage met z'n vieren. Heerlijk verblijf gehad.

hace 4 años

VE
Victor Ebbers Neerlandés

No nonsense glamping maar wél met alle voorzieningen top geregeld. 'S avonds een biertje bij het kampvuur, perfecte bedden in de tenten dus een goede nachtrust en dan 's morgens een lekker croissantje met kaas onder de luifel op 't terras. Dikke pluim!

hace 4 años

G&
Geert & Dieuwke Neerlandés

Genoten van het mooie landschap in de Achterhoek en lekker geslapen op 'de Scheurwei' 's avonds fijn bij het kampvuur gezeten. Top!

hace 4 años

1 / 3

Ubicación