Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
et Gîtes Des Bains
et Gîtes Des Bains
et Gîtes Des Bains
et Gîtes Des Bains
et Gîtes Des Bains

et Gîtes Des Bains en Francia

St. Honoré-les-Bains (Nievre), Francia

Este camping aún no ha sido validado por su propietario. Haz clic aquí si eres el propietario.
4.5 / 5 (11 votos)

et Gîtes Des Bains

15, Avenue Jean Mermoz
58360 St. Honoré-les-Bains (Nievre)
Francia
Visitar sitio web
Añadir a favoritos

et Gîtes Des Bains es un camping en St. Honoré-les-Bains (Nievre), Francia, situado en la región de Burgundy. En el camping encontrarás wifi, una tienda y un restaurante.

Además de acampar, también puedes alquilar una cabaña, un chalet o un apartamento.

En el camping hay varias actividades de ocio, como un parque infantil y animación infantil.

Los perros son bienvenidos en et Gîtes Des Bains. et Gîtes Des Bains es accesible en silla de ruedas. Para lavar tu ropa hay secadoras disponibles.

Fotos

Características

Alojamientos

Cabañas
Chalets
Apartamentos

Instalaciones

Wifi
Sala de estar
Tienda del camping
Bar de aperitivos
Restaurante
Acceso para silla de ruedas
Caminos pavimentados
Zona central de hogueras
Barbacoa de carbón permitida
Mesas y bancos

Idoneidad

Se admiten perros
Sin coches

Ocio

Parque infantil
Animación infantil

Sanitarios

Sala para cambiar bebés
Secadoras
FW
Fam Westkamp Neerlandés

Prachtige groene camping met schaduwrijke ruime plekken. Sanitair is super schoon en ruikt ook heerlijk fris. Mooi zwembad met peuterbad ook heel schoon. Heel vriendelijk personeel de nieuwe eigenaren zijn goed opweg alles op te frissen, speeltuin word opgeknapt en ze hebben 2 trampolines. En wat kun je lekker eten op de Camping nog niet eerder op een camping zo lekker gegeten. Een paar leuke uitstapjes gehad, de traptreintjes in Chateau Chinon zijn echt een aanrader, in de buurt ook mooie watervallen gezien. En leuke plaatsen in de buurt. Saint Honore is een slaperig stadje met wel een goede pizzeria en bakker. Het is erg rustig op de camping ik gun meer mensen dit kampeerplezier. Kortom topcamping echt ondergewaardeerd als je het mij vraagt.

hace 4 años

CB
Carel Bullens Neerlandés

Goed uitgeruste camping met héél vriendelijke eigenaar. Beheerder spreekt goed engels en is zeer behulpzaam. Echtgenote kookt heerlijk en af en toe voor alle campinggasten die inschrijven voor het diner. De plaatsen zijn ruim en god voorzien van grote bomen (schaduw). Er is een mooi zwembad, petanquebaan en er zijn speelgelegenheden voor kinderen . De sanitaire voorzieningen zijn erg goed (een beetje gedateerd maar schoon, ruim en heel goed functionerend~) Veel gasten in het voorseizoen blijken daar t komen voor het ernaast gelegen thermen. Dat betekent dat in het voorseizoen de camping erg rustig is.

hace 4 años

Ja
Jansen Neerlandés

Rustige natuurcamping met goede plaatsen, waarbij je zon/ schaduwplaatsen kunt kiezen. Eetmogelijkheden op de camping en in de buurt. Sanitair voldoende. Hou je van vogels: hop, gekraagde roodstaart en zwartkop gespot. Veel wandelmogelijkheden in de buurt. St. Honore les Bains is helaas vergane glorie.

hace 4 años

Ir
Irene0711 Neerlandés

We hebben 2 nachten op deze ruime camping gestaan. We werden vriendelijk ontvangen door een Filipijnse dame en na het inchecken mochten we een geschikt plekje zoeken. Er was plek zat, maar deze waren nog niet gereed voor gasten. Het gras stond vrij hoog en de heggen waren ze nog aan het snoeien. Dat deden ze met een motor heggenschaar. Ze waren daar de hele dag mee bezig, dus veel lawaai. Hoewel het sanitair zeer gedateerd is, wordt het goed schoon gehouden. Er is ook een zwembad, waar we geen gebruik van hebben gemaakt. We waren hier maar 2 nachten. We weten eerlijk gezegd niet of deze camping wel of niet een aanrader is. De verwende kampeerder (zeker op het gebied van sanitair) raad ik deze camping af. Neem je het niet zo nauw, de plaatsen zijn ruim, er zijn 2 speelweides, dan is er verders niks mis met deze camping.

hace 4 años

CB
Carel Bullens Neerlandés

Fijne camping, ruime plaatsen, gedateerd maar goed sanitair (heerlijke douches) en vooral een leuk (ook engelssprekend) stel beheerders. Heerlijk gegeten en elke dag lekker vers brood... Ik kan deze camping zeker aanbevelen!!!

hace 4 años

1 / 3

Ubicación