Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Des Iles
Des Iles
Des Iles
Des Iles
Des Iles

Des Iles en Francia

Bonifacio , Francia

Este camping aún no ha sido validado por su propietario. Haz clic aquí si eres el propietario.
4 / 5 (11 votos)

Des Iles

Route de Piantarella
20169 Bonifacio
Francia
Visitar sitio web
Añadir a favoritos

Des Iles es un camping con 100 parcelas en Bonifacio , Francia, situado en la región de Corsica. En el camping encontrarás una tienda y un restaurante.

Para bañarte hay una piscina exterior. En el camping hay varias actividades de ocio, como una pista de tenis.

Des Iles es accesible en silla de ruedas. Para lavar tu ropa hay lavadoras disponibles.

Fotos

Características

Instalaciones

Zona de cocina
Tienda del camping
Bar de aperitivos
Restaurante
Acceso para silla de ruedas
Barbacoa de carbón permitida

Idoneidad

Parcelas con sombra

Ocio

Piscina exterior
Tenis

Sanitarios

Lavadoras
Ra
RATIEUVILLE Francés

En juin, pas de restaurant ouvert, (restaurant où se trouvait une belle télévision pour voir la Coupe du Monde et boire un café le soir), pas de télévision (sauf une vieille télé qui ne fonctionne pas bien). Aucune animation. Par contre, les mobilhomes sont très propres. Pas assez de barbecue.

hace 4 años

Kl
Klavertje Neerlandés

Heerlijk verblijf gehad. Mochten zelf een plek uitzoeken, plek genoeg midden juni. Toilet gebouw prima. Voldoende aanbod inhet winkeltje. Fijn zwembad. Op loopafstand van het strand en een leuke strand bar. Prima prijs met alle voorzieningen! Goedkoopste camping van de 3 campings die we gehad hebben deze vakantie.

hace 4 años

Il
Ilse Neerlandés

We hadden een goede staanplaats, sanitaire voorzieningen waren prima. Mooie omgeving je loopt zo te voet naar prachtig blauw water,de stranden van sperone zijn ook te voet bereikbaar. In de avond een lekker rustige camping. Supermarkt zat op de camping waar je verse broodjes kon halen. Op een km afstand zit een grotere supermarkt.

hace 4 años

PV
Petra van Dijk Neerlandés

Voor de tweede keer in twee jaar op deze camping. Nu op heel andere plek vlak bij pad naar zee. Dit deel van de camping heeft een beetje een strandsfeer. Toiletgebouw oogt iets krapper en minder luxe dan andere toiletgebouw op de heuvel, maar voldeed prima aan onze eisen. Een wisser zou handig zijn....Er zijn te weinig elektriciteitsaansluitingen op deze camping. Wij konden wel gebruik maken van elektriciteit, maar het werd niet in rekenig gebracht. (Desalniettemin is de camping in augustus wel aan de prijs, zoals wel vaker op Corsica.) Badjuffrouw in de middag werd door kinderen niet echt op prijs gesteld.

hace 4 años

Sa
Saskia Neerlandés

Camping des Iles heeft deels genummerde plaatsen en deels ongenummerd. In het hoogseizoen kan het lang zoeken zijn naar een geschikte plek. Van hoog gelegen plekken heb je een mooi uitzicht, op het strand en de eilandjes. Kinderen vinden al snel vriendjes en komen na een dag stranden en de stad bezoeken graag bij bij het zwembad of de 'half court' tennisbaan. 's Ochtends grote wachtrij bij het verse brood. Sanitair is netjes, wel rijen voor de douches op toptijden.

hace 4 años

1 / 3

Ubicación