Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Chateau de l'Epervière
Chateau de l'Epervière
Chateau de l'Epervière
Chateau de l'Epervière
Chateau de l'Epervière

Chateau de l'Epervière en Francia

Gigny-sur-Saône, Francia

Este camping aún no ha sido validado por su propietario. Haz clic aquí si eres el propietario.
4 / 5 (16 votos)

Chateau de l'Epervière

Rue du Château
F-71240 Gigny-sur-Saône
Francia
Visitar sitio web
Añadir a favoritos

Slaap naast een kasteel op Camping Château de l'Epervière. Het terrein is mooi opgezet met een zwembad, restaurant, visvijver en Nederlandse animatie. De camping is alleen geschikt voor tenten en caravans en heeft geen huisjes. Chateau de l'Epervière ligt 15 minuten van de snelweg. Een klimpark, kastelen en wijngaarden vind je in de buurt.

Fotos

Características

Instalaciones

Wifi
Taquillas
Tienda del camping
Bar de aperitivos
Restaurante
Acceso para silla de ruedas
Barbacoa de carbón permitida

Idoneidad

Se admiten perros
Parcelas con sombra

Ocio

Parque infantil
Piscina exterior
Tenis

Sanitarios

Lavadoras
MJ
MJ Jansen Neerlandés

Wat een prachtige camping, heerlijk weer, aardige mensen en een schitterende omgeving we hebben genoten

hace 2 años

Be
Berrie Neerlandés

Onze favoriete doorreiscamping. Maar het is ook een leuke camping om een paar dagen te staan. Grote vlakke kampeer en camper plaatsen, ideaal aanrijden en wegrijden. Zwembad is te klein, wel een leuk binnenbadje. Gezellig terras voor het kasteel, er zou nog wel wat meer variatie in het aanbod drank mogen. De aangeboden wijn is wel erg magertjes. Sanitair wordt redelijk schoon gehouden. Kan iets beter. Echter, het binnenmeertje 'waar we dit jaar stonden' zat vol met ratten. Die beesten lopen dus in de nacht overal rond. Overdag zagen we ze trouwens ook. Dus voorlopig even niet.

hace 2 años

Na
Nancy Neerlandés

Een aangename, serene en goed onderhouden camping waar we één nacht hebben doorgebracht tijdens onze reis. Het personeel is uitermate vriendelijk. Het sanitair is simpel maar zeer schoon. Er zijn twee vijvers op de camping met stilstaand water, wat we als een klein nadeel beschouwen vanwege de muggen. Het zwembad is netjes en aantrekkelijk, en er is een voetbalkooi. Kortom, een prachtige en goed onderhouden camping! We hopen hier zeker weer te verblijven.

hace 3 años

Ch
Christiaan Neerlandés

Wat een geweldige kampeerplaats, fantastisch klimaat, vriendelijke individuen en een adembenemend landschap, we hebben ons enorm vermaakt.

hace 3 años

Th
Thibaut Neerlandés

Onze voorkeurscamping voor doorreizen. Het is echter ook een aangename plek om enkele dagen te verblijven. Ruime, vlakke plekken voor kamperen en campers, perfect voor aankomst en vertrek. Het zwembad is te klein, maar er is wel een aardig binnenzwembad. Er is een gezellig terras bij het kasteel, alhoewel er meer variëteit in de drankkeuze zou mogen zijn. De beschikbare wijn is nogal matig. Het sanitair wordt redelijk schoon gehouden, maar kan beter. Echter, het binnenmeer 'waar we dit jaar verbleven' was gevuld met ratten. Deze dieren lopen 's nachts overal rond. Overdag zagen we ze ook. Dus voor nu even niet.

hace 3 años

1 / 4

Ubicación