€11.25
Por noche
Precio estimado Basado en 1 coche, 2 personas con una carpa, auto caravana o caravana.

Camping abierto de 01 April hasta 30 October
Este camping aún no está validado por Spottocamp ¿Eres el propietario? Contactanos con el botón de abajo.

Yo soy el dueño
Barbacoa permitida
3.5 / 5 (2 votos )

Camping U Jawora

Gawrych Ruda 40
16-402, Suwałki
null, Polonia

Camping U Jawora es un sitio de campo con 10 tonos en Suwałki, Polonia, situado en la región de Varmia y Masuria. Aparte de acampar es posible rentar una apartamento también.

Lugar características

Acomodación
Carpas de campaña
Cabañas de alquiler
Bungalós móviles
Apartamentos

Instalación de Servicios
Instalaciones de cocina
Barbacoa permitida

Calificaciones
Libre de coches

Recreación
Animación para niños
Playa nudista
Resbaladero de agua
Mesa de ping-pong


Haga clic aquí si la información sobre este camping no es correcto o está incompleto

Fotos

Críticas

Katarzyna K.
Polaco
Swoim zwyczajem spędzam część letnich dni nad jeziorem. Uwielbiam jeździć i poznawać nowe miejsca i smaki, ale najlepiej odpoczywam tam, gdzie czas płynie wolniej. Namacalnie wolniej. Przyznaję, że z lekkim uśmiechem patrzę na „mieszczuchów” dopiero co zaczynających swój urlop nad którymś z tutejszych jezior: wpadają do sklepu jak burza, jednym ramieniem trzymając komórkę przy uchu i załatwiając jakieś niedomknięte przed wyjazdem sprawy, zdecydowanymi ruchami zapełniają koszyk zakupowy i równie szybko jak wpadli do sklepu, z niego wypadają. I tyle. Zadanie odhaczone. Mają w sobie ten miejski pęd, który tak bardzo trudno porzucić, a który nie pozwala na pełen relaks. Wiecie o czym mówię? Uśmiecham się, ale nie śmieję z nikogo. Jeszcze jakiś czas temu sama gnałam. I to jak! A uczę się hamować od kilku lat! I coraz lepiej mi to idzie! Zatem nie, nie śmieję się, raczej życzliwie uśmiecham. I choć każdy etap w życiu ma swoje „prędkości”, to ta, którą uskuteczniam aktualnie jest na tyle fajna, że pozwala iść naprzód, a jednocześnie daje szanse na oglądanie widoków "za oknem". Nic nie zastąpi spaceru po lesie, czy niespiesznego picia herbaty wpatrując się w spokojną toń jeziora. Kiedy zapada zmrok i samochody na niedalekiej ulicy przestają szumieć, mam wrażenie, że cisza aż dzwoni w uszach! Od czasu do czasu tylko gdzieś w oddali zaszczeka pies. Najbardziej czaruje zaś ciemność. Tak głęboka, że wyciągając przed siebie rękę nie jestem w stanie dostrzec ani dłoni, ani nawet jednego palca. No, chyba, że jest pełnia księżyca, wówczas mam wrażenie, że jeden księżyc jest w stanie zastąpić kilka latarni ulicznych. Czasami fajnie tak nie myśleć o makijażu, rzucić w kąt obcasy, nie nosić przy sobie komórki (bo po co, skoro i tak nie ma zasięgu?). To tworzy równowagę. I kiedy tak podjadam sobie agrest z krzaczka myślę, że warto przyjechać w tak cudowne miejsce, na pole namiotowe do Jawora (no i dla kartaczy, kiszki ziemniaczanej i ciasta ????).
8 meses ace

Sergei M.
Estonio
Небольшая территория для стоянки прицепов и кемперов, удобная для доезда, оборудованная минимальным набором для остановки: электричество (по личному опыту, недостаточное для мощных приборов), 2 небольших санузла (чистых, но требующих ... модернизации), не самый удобный слив для кассет и воды. Дружелюбный менеджмент и персонал, вечерами в сезон - негромкая гитара при хорошем ресторане также на территории. Выходы на два озера: один с пляжем и мостками, второй - скорее для ловли рыбы. Удобная локация для велопрогулок, поблизости достаточно интересного.
2 años ace