Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Camping Sandaya - Les Vagues  
Camping Sandaya - Les Vagues  
Camping Sandaya - Les Vagues  
Camping Sandaya - Les Vagues  
Camping Sandaya - Les Vagues  

Camping Sandaya - Les Vagues   en Francia

Valras Plage, Francia

Este camping aún no ha sido validado por su propietario. Haz clic aquí si eres el propietario.
3 / 5 (25 votos)

Camping Sandaya - Les Vagues  

Chemin des Montilles
34350 Valras Plage
Francia
Visitar sitio web
Añadir a favoritos

Camping Sandaya - Les Vagues   es un camping con 465 parcelas en Valras Plage, Francia, situado en la región de Languedoc-Roussillon. En el camping encontrarás wifi, una tienda y un restaurante.

Para bañarte hay una piscina exterior y aguas naturales de baño. En el camping hay varias actividades de ocio, como un parque infantil, animación infantil, una pista de tenis, minigolf y vela y surf.

Los perros son bienvenidos en Camping Sandaya - Les Vagues  . Camping Sandaya - Les Vagues   es accesible en silla de ruedas y dispone de sanitarios adaptados. Para lavar tu ropa hay lavadoras y secadoras disponibles. Hay parcelas disponibles con electricidad.

Fotos

Características

Instalaciones

Electricidad
Wifi
Taquillas
Zona de cocina
Tienda del camping
Bar de aperitivos
Restaurante
Acceso para silla de ruedas
Barbacoa de carbón permitida

Idoneidad

Se admiten perros
Parcelas con sombra
Sin coches

Ocio

Parque infantil
Animación infantil
Baño en aguas naturales
Piscina exterior
Tenis
Minigolf
Vela/surf

Sanitarios

Sanitarios accesibles
Lavadoras
Secadoras
An
Anoniem Neerlandés

Huisje niets op aan te merken, bedden lagen goed, netjes ingericht, schoon, e. d., omgeving ook genoeg te doen. Jammer van de drukke (en gevaarlijke) weg die dwars door de twee gedeeltes van de camping loopt. En dan nu...het zwembad. Of aquaparc zoals ze het daar noemen: don't let the pictures fool you! Zwembad veel te klein, foto's zien er geweldig uit maar not. Twee kleine glijbanen. De heerschappen bij 'securité de sours' gaan willekeurig met de regels om. De ene dag mag je een gewone zwembroek aan, de volgende dag wordt je weggestuurd om een srrakke zwembroek aan te trekken. Nog maar niet gesproken over het pijnlijke grindbeton waar je over moet lopen wil je het zwembad in. Internet 4G/5G: forget it! Slecht tot geen bereik, je kunt WiFi kopen voor 1 toestel. Alles is op de Franse toerist gericht, heel jammer. De camping viel dus echt tegen, genoeg andere campings in de buurt-regio die wél positief scoren op bovenstaande punten.

hace 2 años

Ca
CAM Neerlandés

Met vrienden en kinderen hebben we twee weken de Friends Cottage 10p gehuurd. Deze huisjes met prachtige veranda, grote tafel, loungebank en ligbedden is een echte aanrader. Huisjes zijn schoon en zien er netjes uit met goedwerkende airco, vaatwasser, redelijke ruime badkamer. Op de camping wordt door het animatieteam veel georganiseerd, de jongens en meiden van het animatieteam werken hard om er echt een feest van te maken, een minpunt de animatie is alleen in het Frans, dit is jammer. Eten in restaurant bij camping is goed en bediening vriendelijk. Het strand op 10 min lopen is goed te doen. We hebben wel verbeterpunten en dan vooral voor het zwembadgedeelte: Zwembad aan de kleine kant en kan wel een flinke opknapbeurt gebruiken. Meer parasols bij zwembad, nu zijn er maar vier en dat is echt te weinig. Meer toiletten bij het zwembad/restaurant, nu zijn er twee toiletten voor zwembad/restaurant. Animatie in Engels.

hace 2 años

Ml
MLB Neerlandés

Camping is matig, zwembad aan de kleine kant. Wij zitten in een Robinson huisje, dat is erg leuk aangekleed maar vrij klein. Het nadeel van deze camping is het animatieteam van de camping Monplaisir, zij draaien elke avond KEIHARDE muziek tot 2330u, het huisje trilt er gewoon van! Bizar dit....als we dit geweten hadden, hadden we dit nooit geboekt. Onze kids van 5 en 8 jaar kunnen er niet van slapen. Heel irritant. Daarnaast is de omgeving ook vrij heftig, overal springkussens, markten, zelfs stierengevechten. Voor ons nooit meer.

hace 2 años

An
Anoniem Neerlandés

Wij hebben 2 weken op deze camping verbleven en hebben het leuk gehad. Wij zaten in een caravan naast het zwembad, vonden het erg fijn, zaten dicht bij alles. ' s avonds hoorde je wel geluid van de animatie en andere campings, maar om 23.30 was alles stil. Beveiliging reed rond om te kijken of iedereen stil was, top. Zwembad is te klein voor het aantal mensen, op bepaalde momenten stond je heel dicht bij elkaar, en te weinig parasols, erg jammer. 1 x controle van de security voor strakke short, anders mocht je niet zwemmen. Volgende dag geen controle meer. Strand 10 minuten lopen en er was lifeguard aanwezig, heel fijn was dat en soms ook wel nodig. Pizza bij de bakker was oké. Dichtbij is een markt 3x per week, erg leuk. Animatie alleen maar Frans, minpunt. Caravan was schoon en airco werkte super. Carrefour en Lidl 10 minuten rijden. We hebben het prima gehad, maar weten niet of we deze camping nog een keer zouden kiezen.

hace 2 años

Ma
Marijella Neerlandés

Wij verbleven in Robinson park, heel leuk voor kids zand voor de deur. Beetje jammer dat we een oud huisje kregen (erg misleiding in fotos!) Herrie van andere camping is echt afhankelijk waar je zit. Zwembad valt best tegen maar kids hebben zich prima vermaakt. Animatie in de avond wel erg enthousiaste mensen die ook (soms) proberen dit in het Engels te doen! Al met al wel licht teleurgesteld, hadden er meer van verwacht.

hace 2 años

1 / 5

Ubicación