Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Camping Playa Brava
Camping Playa Brava
Camping Playa Brava
Camping Playa Brava
Camping Playa Brava

Camping Playa Brava en España

Platja de Pals, España

Este camping aún no ha sido validado por su propietario. Haz clic aquí si eres el propietario.
3.5 / 5 (25 votos)

Camping Playa Brava

Ctra. Torroella de M./Palafrugell km 4 - Apt. 43
17256 Platja de Pals
España
Visitar sitio web
Añadir a favoritos

Camping Playa Brava aan de Spaanse Costa Brava heeft ruime staanplaatsen tussen de bomen. Op deze camping vind je veel Nederlanders. De animatie hier is ook leuk, maar begint wel wat later op de avond. De campingwinkel heeft goede prijzen. Vanaf de camping loop je zo het strand op met de bijbehorende boulevard. Op een uurtje rijden van Girona.

Fotos

Características

Alojamientos

Chalets

Instalaciones

Electricidad
Toma de agua
Conexión de desagüe
Cambio de bombonas de gas
Wifi
Taquillas
Tienda del camping
Pan fresco
Bar de aperitivos
Restaurante
Acceso para silla de ruedas
Caminos pavimentados
Zona central de hogueras
Hoguera permitida en la parcela
Leña
Barbacoa de carbón permitida

Idoneidad

Se admiten perros
Camping de invierno
Parcelas con sombra
Parcelas de temporada
Nudistas
Parcelas para grupos de jóvenes
Coche permitido en la parcela

Ocio

Parque infantil
Juegos de interior
Animación infantil
Baño en aguas naturales
Playa de arena
Playa nudista
Piscina exterior
Piscina cubierta
Baños termales
Sauna
Tenis
Tenis de mesa
Voleibol
Golf
Minigolf
Vela/surf
Alquiler de bicicletas
Paseos a caballo
Pesca
Telesquí

Sanitarios

Estación de servicio para autocaravanas
Sala para cambiar bebés
Cabinas de aseo
Sanitarios accesibles
Lavadoras
Secadoras
Pi
Pieter Neerlandés

Prima hotel, vriendelijk personeel en een heerlijk zwembad en spa. Dinerbuffet kan beter maar was op zich oké met ruime keuze. Kamers zijn wat oud maar wel prima schoon

hace 1 año

Al
Alice Neerlandés

Goed verblijf, veel te doen in het hotel: sporten, spa, zwembad… Wel waren de kamer niet heel erg schoon en de bedden waren hard. Ondanks dat: een prima verblijfplaats voor enkele dagen!

hace 1 año

Re
Rene Neerlandés

Mijn eerste verblijf hier dateert uit 1997. Toen een geweldige camping met een unieke ligging en geweldig sanitair en zwembad. Daar bleek vorig jaar al weinig van over. Zelfs het strand was gehalveerd. Dacht toen dat het aan corona kon liggen: achterstallig onderhoud en geen geld, daarom dit jaar toch weer terug en wat blijkt: het kan nog minder! Zelfs 6 keer stroomuitval dit jaar! Sinds 1997 is er totaal NIETS veranderd aan de toiletgebouwen en zwembad. Op kantoor gevraagd naar de plannen voor volgend jaar. "Plannen? Welke plannen?". Kortom het enige dat komend jaar vooruitgaat zijn de tarieven. En die passen echt niet bij deze 3 sterren camping. ANWB: word wakker, misschien helpt dat!

hace 2 años

Md
MdW Neerlandés

Bij ons twijfel om nog eens te gaan. Positief: kids (15 en 13) hebben zich uitstekend vermaakt, mede door mogelijkheid ‘s avonds op het strand te chillen. Wij vinden het strand direct aan de camping ideaal, want van het zwembad moet je het zeker niet hebben. Negatief: omslag naar meer verhuur t.k.v. kamperen. De beste en meest schaduwrijke straten worden opgeofferd voor bungalows. Op Playa Brava kun je tot rust komen vergeten; 3 weken niet geslapen. Tot een uur of 1 ‘s nachts zijn het (groepen) kampeerders die ook geen enkele rekening lijken te houden met anderen. En daarna komen in plukjes kinderen van het strand terug en is het tot een uur of 5 onrustig. De camping pretendeert een familiecamping te zijn, waar het na 24.00 uur stil moet zijn, maar er is 0 controle! De stroomuitval dagen achtereen zorgden voor veel frustratie. Sanitair vies (niet gewend hier). Prijs/kwaliteit niet ok! Camping is 1 v.d. duurste in de Costa Brava!

hace 2 años

Ma
Marcel Neerlandés

Na een paar jaar hier heerlijk te hebben gestaan is het dit jaar wel leuk geweest. Gaan volgend jaar zeker een andere camping uitzoeken. Uiteraard maken de vrienden en mensen om je heen ook de vakantie maar de camping zelf is achteruit gegaan. Te kort personeel (doen wel stinkend hun best) bij de bar waar je half uur moet wachten tot je eindelijk bedient wordt en zijn de sanitair ruimtes niet meer de hele dag zo schoon als we gewend waren. Door achterstallig onderhoud aan het stroom netwerk vele malen langdurig stroom uitval gehad ‘s avonds en ook ‘s nachts. Flink balen. Animatie is minder en ook op het strand weinig tot geen strand zelf meer. Wat we ook direct merkten is dat de camping een omslag aan het maken is van vrij kamperen met caravan en tenten voor gezinnen naar een bungalow camping. (Glamping) prima uiteraard maar dit zet de vrij kampeerder komende jaren wel buitenspel. Al met een was onze vakantie door de zon heerlijk.

hace 2 años

1 / 5

Ubicación