Los precios no están disponibles
Precio estimado Basado en 1 coche, 2 personas con una carpa, auto caravana o caravana.

Camping abierto de 01 January hasta 31 December
Llegada
{{r.momentInner(r.bookingFrom).locale(r.locale).format('dddd')}},
{{r.momentInner(r.bookingFrom).locale(r.locale).format('D MMMM YYYY')}}
Salida
{{r.momentInner(r.bookingTill).locale(r.locale).format('dddd')}},
{{r.momentInner(r.bookingTill).locale(r.locale).format('D MMMM YYYY')}}
días
{{r.bookingDays}}

Este camping aún no está validado por Spottocamp ¿Eres el propietario? Contactanos con el botón de abajo.

Yo soy el dueño
2.5 / 5 (3 votos )

Camping Palucki Oddzial

ul. Szkolna 16
88-400, Żnin
Polonia

Camping Palucki Oddzial es un sitio de campo Żnin, Polonia.

Lugar características

Fotos

Críticas

Michał
Polaco
Kamping nie jest duży, wręcz kameralny jak na europejskie warunki. Jest położony bezpośrednio nad jeziorem. W okresie kiedy na nim nocowaliśmy, było bardzo spokojnie. Co ciekawe, było na nim kilku gości z zagranicy - Duńczycy, Holendrzy i Niemcy. Nie ma wydzielonych parceli ale są słupki z energią elektryczną (normalne gniazdka z bolcem, nie CEE, pamiętają czasy PRL ale wszystko działało). Woda do zbiorników tylko przy toaletach. Toalety również trochę pamiętają czasy PRL ale jest czysto (sprzątane 2x dziennie). Ciepła woda na bieżąco. Na kempingu, do dyspozycji gości jest kuchnia (zlew, kuchnia gazowa i duża nowa lodówka). Obsługa z recepcji bardzo miła i bezproblemowa. W recepcji duży wybór map i przewodników po okolicy. Był też Bar i świetlica TV. Fajne miejsce na relaks od "korpo". Gdyby ktoś tu trochę zainwestował ... Nie oceniamy domków, bo widzimy je tylko z zewnątrz. Ogólnie polecamy to miejsce.
6 años ace

Hans-peter
Alemán
Der Platz ist ein wenig in die Jahre gekommen. Die Sanitäranlagen waren sauber, aber sehr einfach. Der Platz selbst war sauber, könnte jedoch etwas gepflegter sein. Die Mieter der auf dem Campingplatz befindlichen Mietunterkünfte waren sehr laut bzw. lieferten sich eine Prügelei in der Nacht, was unsere Nachtruhe sehr gestört hat.
6 años ace

Leo San
Alemán
Liegt schön an einem der beiden Zniner Seen (die Lage, die bei "camping.info" angegeben ist, ist falsch, die angegebene Adresse allerdings richtig), dort Bademöglichkeit. In der Stadt eine Museums-Schmalspurbahn (Zniner Kreisbahn mit 600-mm-Spur), die auch touristisch eingesetzt wird. Guter Rasen und recht viel Schatten. Der Platz ist ziemlich "in die Jahre gekommen" und dringend renovierungsbedürftig, aber sauber. WiFi (kostenlos) und Küche vorhanden
8 años ace