Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Camping Municipal Des Mouettes  
Camping Municipal Des Mouettes  
Camping Municipal Des Mouettes  
Camping Municipal Des Mouettes  
Camping Municipal Des Mouettes  

Camping Municipal Des Mouettes   en Francia

Veules Les Roses, Francia

Este camping aún no ha sido validado por su propietario. Haz clic aquí si eres el propietario.
3.5 / 5 (14 votos)

Camping Municipal Des Mouettes  

Avenue Jean Moulin 32
76980 Veules Les Roses
Francia
Visitar sitio web
Añadir a favoritos

Camping Municipal Des Mouettes   es un camping con 0 parcelas en Veules Les Roses, Francia, situado en la región de Upper Normandy. En el camping encontrarás wifi y una tienda.

Para bañarte hay una piscina exterior. En el camping hay varias actividades de ocio, como un parque infantil.

Los perros son bienvenidos en Camping Municipal Des Mouettes  . Para lavar tu ropa hay lavadoras disponibles.

Fotos

Características

Instalaciones

Wifi
Tienda del camping
Barbacoa de carbón permitida

Idoneidad

Se admiten perros
Parcelas con sombra

Ocio

Parque infantil
Piscina exterior

Sanitarios

Lavadoras
Ma
Martin Neerlandés

Het is een kleine gemoedelijke camping,boven op een klif..er is geen campwinkel maar broodjes kan je op bestelling Afhalen. Prachtige omgeving je kan vanuit de camping zo naar het schattinge plaatsje Veules les Roses lopen, zeker aan te raden ,in het centrum zit een vvv daar kan je een route lopen om niks te missen van dit dorp. 1 ,1/2 duurt deze wandeling. Ook op de klif naar sotteville sur mer is een aanraden bij laag tij beneden langs bij sotteville is een trap waar je weer omhoog kan lopen afstand 2 km. Petit dallas is de moeite waard erg klein er staat een bus restaurant waar je heerlijke mosselen kan eten..

hace 3 años

Ru
Rudolph Neerlandés

Receptie neemt nooit de telefoon op. Reserveren alleen via website mogelijk via complexe betalingsprocedure. Betaling vooraf. Verschrikkelijk onsympathiek ontvangst. Wegjagen van gasten. Pedant en arrogant. Op geen enkeke manier wordt meegedacht of alternatief geboden. Slechtste service ever!

hace 4 años

PV
Patty van der Weerden Neerlandés

De ligging van de camping is super. Strand heeft wel veel stenen en kiezels neem waterschoenen mee. Op de camping is alles wel vaak vroeg dicht. Hoogseizoen met bloedheet weer ging de bar (ijsjes/drankjes) pas om 15 uur open en het zwembad al om 19 uur dicht. Weinig te doen voor wat oudere kinderen. Receptie is dicht tussen 12 en 14 uur. Niet handig bij een vroege aankomst. Zwemshorts niet toegestaan in het zwembad. Geen winkel op de camping. Aanrader is de LeClerc supermarkt in Saint Valery en Caux. Wij hadden een chalet die was schoon en prima, maar voor alles moet apart betaald worden, wifi en zelfs voor tv. Er is wel geregeld wat te doen op de camping maar alles in het Frans. Er wordt niks in Engels gecommuniceerd. Leuk voor een keer maar niet weer.

hace 4 años

Mi
mireille Francés

beaux emplacement caravanes mais très difficile d"accès , allée trop étroite trop de haies qui empêche la manoeuvre si pas de mover dommage . Les gérants vous ignorent si vous n'etes pas des habitués. accueil à peine ce qu'il faut dommage.

hace 4 años

Cl
Claire Neerlandés

Begin augustus verbleven met camper met 1 kind van zeven. Mooie omgeving. Sanitair op camping erg ranzig, geen toiletbril, gender neutraal. Onvriendelijk welkom, meisje van de animatie zeer chagrijnig. Zwembad dicht tussen de middag. Controleur op zwemshorts bij de ingang van het zwembad. Geen winkeltje. Brood vooraf bestellen bij receptie. Pinnen onder 10 euro bij de receptie is niet mogelijk. Pinnen kan in dichtstbijzijnde dorpje op 6 km. ( handig als je met een camper reist ). Grote pluspunt is de groenogige held die in z’n eentje de snackbar runt! Tentje voor koffie/ijsje is meestal gesloten maar onze held maakte speciaal het tentje open. Hulde! Dus leuk maar nooit meer.

hace 4 años

1 / 3

Ubicación