Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Camping Les Coudoulets
Camping Les Coudoulets
Camping Les Coudoulets
Camping Les Coudoulets
Camping Les Coudoulets

Camping Les Coudoulets en Francia

Ardèche, Francia

Este camping aún no ha sido validado por su propietario. Haz clic aquí si eres el propietario.
4.5 / 5 (22 votos)

Camping Les Coudoulets

125 chemin de l'Ardèche
07120 Ardèche
Francia
Añadir a favoritos

Camping Les Coudoulets es un camping con 100 parcelas en Ardèche, Francia, situado en la región de Rhône-Alpes. En el camping encontrarás wifi, un restaurante y pan fresco por la mañana.

Aquí puedes acampar con una tienda, una caravana o una autocaravana. Además de acampar, también puedes alquilar un chalet o un apartamento.

Para bañarte hay una piscina exterior. En el camping hay varias actividades de ocio, como un parque infantil, petanca y pesca.

Los perros son bienvenidos en Camping Les Coudoulets. Camping Les Coudoulets es accesible en silla de ruedas. Para lavar tu ropa hay lavadoras y secadoras disponibles. Hay parcelas disponibles con electricidad, toma de agua y conexión de desagüe.

Fotos

Características

Alojamientos

Tiendas
Caravanas
Autocaravanas
Chalets
Apartamentos

Instalaciones

Electricidad
Toma de agua
Conexión de desagüe
Wifi
Zona de cocina
Tienda del camping
Pan fresco
Bar de aperitivos
Restaurante
Acceso para silla de ruedas
Barbacoa de carbón permitida

Idoneidad

Se admiten perros
Camping de invierno
Parcelas con sombra
Sin coches

Ocio

Parque infantil
Teatro
Animación infantil
Piscina exterior
Petanca
Tenis
Minigolf
Pesca
Telesquí

Sanitarios

Sala para cambiar bebés
Baño de alquiler
Lavadoras
Secadoras
MD
Martijn Dijkstra Neerlandés

Prachtige, schone camping met volop faciliteiten voor (jonge) kinderen. Ruime en schone stacaravan welke mooi ligt tussen flink wat groen. Sanitairgebouw is ruim en schoon. Bij het restaurant kan heerlijk gegeten worden voor een goede prijs, de mosselen zijn een aanrader. Kinderen kunnen vanuit hier mooi spelen in de speeltuin welke kort binnen bereik ligt. Zwembad is een paradijs, met een groot bad, kinderbad met speeltoestel, 2 glijbanen en voldoende bedjes (voorseizoen) ontbreekt het hier nergens aan. Animatie is aanwezig en houden de kids leuk bezig. Ardèche is goed te bereiken vanuit de camping echter hierin zwemmen is met jonge kinderen bijna niet te doen door de grote keien die je door moet om tot daar te komen. Wij zullen zeker de overweging maken om hier nog eens terug te komen.

hace 2 años

Mw
MW Neerlandés

De plekken zijn ruim en soms heel ruim, vouwwagen, voortent, luifel, bijzetten en auto, het past allemaal. Er zijn schaduwrijke en zinrijke plekken. Ook de stacaravans zijn allemaal nieuw of vrij recent. Ook kan je 4 huisjes huren en zijn er kampeerplaatsen met privé sanitair. Sinds dit jaar wordt er ook een groter huis met privé zwembad verhuurd. Toen ik naar de dokter moest regelde de receptie een afspraak. Ook in het restaurant spreken sommige Nederlands en andere doen hun best om Nederlands te verstaan. Al met al een camping waar je graag terug komt. Zie ook mijn andere recensie over deze camping.

hace 2 años

Mw
MW Neerlandés

Wat hebben we wederom genoten van en op deze camping, lekker bij de rivier waar je kan zwemmen zeker in deze hitte erg gewenst. Het sanitair is eigenlijk altijd schoon en er is wc-papier. en er zijn genoeg ligbedden bij het zwembad. Bij de bar kan je voor weinig gekoelde of bevroren flessen water kopen, wat fijn is als je koelkast even een zetje nodig heeft bij 38 graden. Het zijn een paar leuke zwembaden waarvan er een overkapt kan worden als het minder weer zou zijn. Er zijn daarnaast nog eens 3 glijbanen en een kindergedeelte. Je kunt relaxen/bubbelen in het “binnen” bad of fietsen want er staan 2 sportfietsen in het water. Er is Nederlandstalige animatie en een Lenny Club. Voor de kleinste o.a. knutselen in de ochtend en een splashdance. Voor de wat grotere is er een cluedo, disco zwemmen etc. Er is deze week een clown spektakel. Het eten in het restaurant is lekker en niet duur. Ook kan je eten afhalen.

hace 2 años

MV
Mirjam van Putten Neerlandés

Een fijne camping: schoon, veel groen, mooi en leuk zwembad. Verse broodjes bestellen voor de volgende ochtend. Ijsje, restaurantje, klein speeltuintje, animatie ook in NL en een geweldige stacaravan. Goede bedden, vaatwasser, goed geïsoleerd en super airco. De camping ligt vlakbij een kleine Spar supermarkt en op 10 min van een grote super U. Leuke en mooie stadjes in de omgeving, avondmarkt, grotten en natuurlijk de Ardeche: lekker zwemmen en spelen met de stenen. Neem waterschoenen mee! Je moet wel overal met de auto naar toe, maar alles is dichtbij. Veel plezier.

hace 2 años

Jo
Johanna Neerlandés

Wij verbleven in een chalet lavandin. Deze is ruim uitgerust met twee badkamers. De ligging van het chalet is prachtig omringd in het groen en dichtbij de faciliteiten. Het is een kleine overzichtelijke camping wat erg prettig is met kleine kinderen. De camping is mooi aangelegd en oogt rustig. Het animatieteam stelt niet veel voor, dit vonden wij wat minder. Maar daar hebben wij onze vakantie ook niet op ingericht. Er zijn veel leuke activiteiten in de buurt om te doen en te beleven.

hace 2 años

1 / 5

Ubicación