Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Camping Le Canada
Camping Le Canada
Camping Le Canada

Camping Le Canada en Bélgica

Chiny, Bélgica

Este camping aún no ha sido validado por su propietario. Haz clic aquí si eres el propietario.
4 / 5 (11 votos)

Camping Le Canada

Pont Saint-nicolas 1
6810 Chiny
Bélgica
Añadir a favoritos

Camping Le Canada es un camping con 61 parcelas en Chiny, Bélgica, situado en la región de Wallonia. En el camping encontrarás wifi y un bar de aperitivos.

Aquí puedes acampar con una tienda, una caravana o una autocaravana. Además de acampar, también puedes alquilar un chalet.

Para bañarte hay aguas naturales de baño. En el camping hay varias actividades de ocio, como un parque infantil y tenis de mesa.

Los perros son bienvenidos en Camping Le Canada. Para lavar tu ropa hay lavadoras y secadoras disponibles. Hay parcelas disponibles con electricidad. Camping Le Canada está abierto del 15 marzo al 15 noviembre.

Fotos

Características

Alojamientos

Tiendas
Caravanas
Autocaravanas
Chalets
Apartamentos

Instalaciones

Electricidad
Wifi
Sala de estar
Bar de aperitivos
Caminos pavimentados
Barbacoa de carbón permitida

Idoneidad

Se admiten perros
Camping de invierno
Parcelas con sombra
Parcelas de temporada
Nudistas
Parcelas para grupos de jóvenes
Sin coches

Ocio

Parque infantil
Animación infantil
Baño en aguas naturales
Entrada al agua accesible
Piscina cubierta
Baños termales
Sauna
Tenis de mesa
Golf
Vela/surf
Telesquí

Sanitarios

Estación de servicio para autocaravanas
Sala para cambiar bebés
Cabinas de aseo
Sanitarios accesibles
Lavadoras
Secadoras
Es
Esther Neerlandés

Prachtige camping in de natuur, wij hadden het mooiste plekje bovenop de berg! Voorzieningen goed, rivier heerlijk om in af te koelen en te zwemmen, opblaasbare glijbaan super leuk voor de kids! Eigenaar vriendelijk en behulpzaam. Prachtige omgeving, veel activiteiten binnen 30km. Wij komen graag nog eens terug!

hace 4 años

B-
Billiet - Van der Stelt Neerlandés

Voor ons was dit een zalige camping en wij hebben hier genoten van de idyllische ligging ( vlak aan de semois), de prachtige natuur (middenin het woud), de super vriendelijke campinguitbater ( nl & fr )en het nieuw uitziend en proper ( verwarmd ) sanitair. De wandelingen starten allemaal van op de camping en zijn super duidelijk aangegeven met nummers. Vlakbij in het dorpje een lekker restaurant Le Foyer IX, een lokale slager en een leuke kruidenierszaak met alle regionale producten. Wat kan een mens nog meer verlangen. Voor ons een top locatie. Wij komen zeker nog langs. Groeten uit Chiny

hace 4 años

FB
familie Braam Neerlandés

Wij waren hier in juli 1 week met de tent en onze dochter zat met haar gezinnetje in een huurcaravan. Wij vonden het erg tegenvallen en vonden de camping nogal armoedig, mistroostig en verouderd. De receptie was nooit bemand, de eigenaren waren meestal te vinden in het hokje bij de kanoverhuur. Zij waren, eerlijk is eerlijk, overigens best aardig en behulpzaam en wij konden zelf een plek voor de tent uitkiezen. Het speeltuintje was erg verouderd en niet leuk. Eén dag kwam er een luchtkasteel en dat was fijn voor de kleinkinderen. De aanmeerplek van de kano's is vlak bij het speeltuintje en het was er een modderige boel. Even verderop is een houten gebouwtje waar snacks en frites worden verkocht en je kan er op houten banken zitten, maar dit is ook geen gezellige plek. De eigenaren zouden zich misschien iets minder met de kanoverhuur kunnen bezig houden en iets meer aandacht investeren in de camping. Op de camping is verder niets te doen en er wordt naar ons weten ook niets georganiseerd.

hace 4 años

LV
Laurens van de ven Neerlandés

Goede ontvangst door vriendelijke uitbater. Bij aankomst werden ons meteen de vrije plaatsen getoond en konden we zelf een uitkiezen. Het deel waar wij verbleven, in het bos, heeft zijn eigen sanitair. Dit is steeds proper, ook bij regenweer. Enkel de douchen bevinden zich oo het lagere niveau van de camping en dus een 200m wandelen. Deze zijn ook telkens proper en zijn heel goed onderhouden. Op alle plaatsen is er (tegen betaling) een wifi verbinding met zeer goede verbinding. Voor ons was het hier zeker en vast inorde!

hace 4 años

Gb
gbollen Neerlandés

Ik ben op Maandag 16 Februarie samen met mijn broer en zijn zoon naar deze camping geweest om te kamperen met de tent. Ik ben op Woensdag de 18 Februari weer naar huis gegaan. Dit is een zeer mooi gelegen camping aan de Semois. De eigenaar spreekt Nederlands en doet er alles aan om het de gasten naar de zin te maken. Er zijn speeltoestellen voor de kinderen. Er is een mooi dorpje op 600 meter afstand met kleine winkels. Er is ook een mooie stad (Floranvile) op 6 km afstand. Daar is het goed uitgaan en winkelen. Ik heb besloten om komende zomer vaker naar deze camping te gaan.

hace 4 años

1 / 3

Ubicación