Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Camping Le Bon Choix
Camping Le Bon Choix
Camping Le Bon Choix
Camping Le Bon Choix
Camping Le Bon Choix

Camping Le Bon Choix en Francia

Escosse, Francia

Este camping aún no ha sido validado por su propietario. Haz clic aquí si eres el propietario.
5 / 5 (11 votos)

Camping Le Bon Choix

Route de St. Michel
09100 Escosse
Francia
Visitar sitio web
Añadir a favoritos

Camping Le Bon Choix es un camping con 30 parcelas en Escosse, Francia, situado en la región de Midi-Pyrénées. En el camping encontrarás wifi, una tienda, un restaurante y pan fresco por la mañana.

Aquí puedes acampar con una tienda. Además de acampar, también puedes alquilar un chalet.

Para bañarte hay una piscina exterior. En el camping hay varias actividades de ocio, como un parque infantil, animación infantil, tenis de mesa, una pista de voleibol, alquiler de bicicletas y pesca.

Los perros son bienvenidos en Camping Le Bon Choix. Camping Le Bon Choix es accesible en silla de ruedas y dispone de sanitarios adaptados. Para lavar tu ropa hay lavadoras disponibles. Hay parcelas disponibles con electricidad y conexión de desagüe.

Fotos

Características

Alojamientos

Tiendas
Cabañas
Caravanas
Autocaravanas
Chalets
Apartamentos

Instalaciones

Electricidad
Toma de agua
Conexión de desagüe
Conexión de gas
Cambio de bombonas de gas
Wifi
Taquillas
Sala de estar
Cuarto de secado
Tienda del camping
Pan fresco
Bar de aperitivos
Restaurante
Acceso para silla de ruedas
Caminos pavimentados
Zona central de hogueras
Hoguera permitida en la parcela
Leña
Barbacoa de carbón permitida
Mesas y bancos

Idoneidad

Se admiten perros
Parcelas con sombra

Ocio

Parque infantil
Juegos de interior
Granja de animales
Animación infantil
Baño en aguas naturales
Playa de arena
Entrada al agua accesible
Playa nudista
Piscina exterior
Piscina cubierta
Tobogán acuático
Baños termales
Sauna
Tenis
Tenis de mesa
Voleibol
Golf
Minigolf
Alquiler de barcas
Rampa para barcas
Alquiler de bicicletas
Paseos a caballo
Pesca
Telesquí
Esquí de fondo

Sanitarios

Estación de servicio para autocaravanas
Sala para cambiar bebés
Cabinas de aseo
Sanitarios accesibles
Lavadoras
Secadoras
Ro
Rosalie Neerlandés

Een heerlijke, rustige camping met ruime plekken midden in het bos. Je kan een plek kiezen aan de rand van het bos met uitzicht op de Pyreneeën in de verte of midden in het bos, lekker in de schaduw. Dat was dit jaar heerlijk met 38 graden. (Wel muggenspray meenemen). Onze kinderen hebben zich heerlijk vermaakt in het zwembad. En het is een mooie locatie om verschillende katharenstadjes te bezoeken, zoals Mirrepoix, Foix en Carcasonne, etc. En ook zijn er veel mooie grotten in de omgeving die zeker een bezoek waard zijn. Anne en Juan ( de nieuwe eigenaren) zijn nog druk bezig met het opbouwen van hun camping op ecologische wijze. Ze zijn heel aardig en kunnen je veel tips geven over wat er te doen is in de omgeving. Kortom een heerlijke camping als je van rust houdt en het leuk vindt om de omgeving te verkennen.

hace 3 años

Sa
Sanne Neerlandés

Geweldige camping! De plekken zijn heerlijk ruim. Er is een wisseling van eigenaren geweest waardoor het er in juli rustig was. Anne en Guan, de nieuwe eigenaren, zijn heel aardig en behulpzaam. En Guan kan heerlijke burrito maken. Ze gaan door onder de naam Villa Mayari en hebben het plan er meer een agri toerismo van te maken. Mooie omgeving, veel grotten en je rijdt zo de Pyreneeën in. Dit jaar was een minpunt dat er geen brood service was op de camping maar dat zal volgend seizoen vast in orde zijn. Er zouden ook wat meer schaduw zit/lig plaatsen gecreëerd mogen worden voor de ouders aan het zwembad.

hace 4 años

CV
C.H. van den Bosch Neerlandés

Prachtig uitzicht, lieve mensen, en goed eten, voor ons de mooiste camping van frankrijk!

hace 4 años

Es
Esther Neerlandés

Een leuke camping met grote, vlakke plekken op een veldje of in het bos. Zeer schoon sanitair en een heerlijk zwembadje met een kleine ligweide met zonnebedjes en parasols. De kinderen konden heerlijk spelen en struinen in het bos. De eigenaren Cor en Maaike zijn erg behulpzaam. Bij aankomst kregen we een map met uitjes en tips. Erg handig en we hebben de map regelmatig gebruikt. In de omgeving is genoeg te doen. Deze camping is een absolute aanrader!

hace 4 años

Ti
Tijink Neerlandés

Na een jaar afwezigheid, toch weer even terug op deze geweldige camping. En wat zijn Maike en Cor toch ook geweldige beheerders... Deze camping en beheerders zullen altijd bijzonder blijven. Echt een aanrader voor iedereen die van een kleinere, gezellige camping houdt, waarbij de campeerder meer dan 100% aandacht krijgt. Wat een heerlijk ruime plekken in de bosrijke natuur. Ga het zelf maar eens proberen en laat je overtuigen!!

hace 4 años

1 / 3

Ubicación