Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Camping Jachthaven Beusichem
Camping Jachthaven Beusichem
Camping Jachthaven Beusichem
Camping Jachthaven Beusichem

Camping Jachthaven Beusichem en los Países Bajos

Beusichem, los Países Bajos

Este camping aún no ha sido validado por su propietario. Haz clic aquí si eres el propietario.
4.5 / 5 (10 votos)

Camping Jachthaven Beusichem

Veerweg 10A
4112 PC Beusichem
los Países Bajos
Añadir a favoritos

Camping Jachthaven Beusichem es un camping con 0 parcelas en Beusichem, los Países Bajos, situado en la región de Gelderland.

Fotos

M&
Margreeth & Cary Neerlandés

Met familie en vrienden een weekend lang verjaardagen gevierd, 13 tentjes en 2 caravans, op mooi ´prive´grasveld vlakbij de pont. Alles relaxt, vuurtje in de vuurkorf, partytent en bbq. Superschoon sanitair en goede verzorging door de beheerders. Ook al een keer een nachtje in het haventje gelegen met de boot. Houden zo die plek daar !

hace 5 años

SE
Sylvia en Huub van der Linden Neerlandés

Wij hebben 12 dagen op deze camping gestaan met onze caravan. Hele mooie eenvoudige kleine rustige camping aan de Lek. Wij hadden een leuk uitzicht op zowel de Lek als de jachthaven. De omgeving is super om te fietsen en leuke plaatsjes te bezoeken. Zowel de eigenaar als de (nieuwe) beheerders zijn erg aardig en hulpvaardig. Sanitair is eenvoudig maar schoon, warm water werkt met muntjes. Tegenover de camping is een goed restaurant met mooi terras! Wij zullen hier zeker vaker terugkomen en zijn nu al nieuwsgierig hoe deze camping langzaam maar zeker opknapt!

hace 6 años

AN
A. Nap Neerlandés

Een heerlijke plek, zo aan het water op een mooie grasmat, de jachthaven geeft ook een leuke sfeer. We hebben prachtige fietstochten gemaakt in de buurt. Een hartelijk ontvangst vonden wij ook fijn. Kortom wij komen zeker terug.

hace 6 años

GB
gijs Burmann Neerlandés

Prima ruime plek aan De Lek!. Schone douches en toiletten.Muntjes voor de douche bij de havenmeester verkrijgbaar.Stroom en wateraansluiting op de plek aanwezig.Op hetzelfde terrein bevind zich de jachthaven,Ideaal als je een bootje hebt Leuke omgeving om te fietsen.Buren, Wijk bij Duurstede,Amerongen, Beusichem etc.tevens naast het terrein Hotel Restaurant met terras. Supermarkt op 3 km fietsen in Beusichem. Vriendelijke eigenaar welke woont op het terrein. Hoop er nog vaak terug te komen. Leuk voor kleine kinderen, geen speeltoestellen, wel een fijn strandje. Honden toegestaan, mits aangelijnd. Geen jongerencamping welke met groepen willen komen

hace 6 años

GR
Geert Ruiter Neerlandés

Leuke rustige camping direct aan de Lek. Erg mooie natuur, goed sanitair. Leuk voor watersport, voor de kleintjes varen in de kleine haven, tot waterskiën / zeilen op de Lek. Geen speeltoestellen, wel zandstrandje op andere deel camping. En Pannenkoeken huis direct naast camping!!

hace 6 años

1 / 2

Ubicación