Camping het Koningsdiep
9247 WK Ureterp
los Países Bajos
Camping het Koningsdiep es un camping con 50 parcelas en Ureterp, los Países Bajos, situado en la región de Friesland. En el camping encontrarás wifi y un restaurante.
Aquí puedes acampar con una tienda, una caravana o una autocaravana.
Para bañarte hay aguas naturales de baño. En el camping hay varias actividades de ocio, como tenis de mesa, una pista de voleibol, petanca, alquiler de bicicletas, alquiler de barcas y pesca.
Los perros son bienvenidos en Camping het Koningsdiep. Camping het Koningsdiep es accesible en silla de ruedas y dispone de sanitarios adaptados. Para lavar tu ropa hay lavadoras y secadoras disponibles. Hay parcelas disponibles con electricidad, toma de agua y conexión de desagüe.
Fotos
Características
Alojamientos
Instalaciones
Idoneidad
Ocio
Sanitarios
Opiniones
Escribir una reseñaWe hebben heel erg genoten
hace 5 años
Het was gewoon echt heel erg leuk ,last van de muggen misschien maar daar kan de camping niks aan doen
hace 5 años
Het is een hele fijne camping
hace 5 años
Mooi aangelegde camping. Ruime plaatsen en mooi gras. Een prima uitvalsbasis voor uitstapjes in heel Friesland. Vanaf de camping is het ook heerlijk fietsen. Muggen zijn er inderdaad veel, maar daar kan de camping niks aan doen. Met de juiste middelen kun je een eind komen om er zo min mogelijk last van te hebben. Deze camping is vrij simpel en hier en daar wat amateuristisch. Er valt meer van te maken. De incheck kan beter, frietjes en snacks maken kan beter, de staat van de stallen kan beter en het sanitair kan beter. Deze eigenaren zitten er nog niet zo lang dus er zit zeker nog groei in als ze aan de slag gaan met bovengenoemde punten. Wij willen best nog een keer terug komen om te zien wat ze er van gemaakt hebben!
hace 6 años
Een week met onze tent verbleven op Het Koningsdiep. Dit is ons goed bevallen. De plaatsen waren netjes en heel ruim. Voldoende watertappunten verdeeld over het terrein. Sanitair zag er prima uit. Vissen kon vanaf het steigertje achter de camping. Kids hebben gevaren met een kano welke op de camping worden verhuurd en ze hebben een buitenrit door het bos gemaakt op de paarden van de eigenaar. Dat er muggen zitten in Friesland kun je de camping niet aanrekenen, dat heb je nou eenmaal in een waterrijke omgeving (en niet alleen in Friesland). Ligging is prima, zowel in het Drents-Friese Wold als in de waterportdorpjes rondom Sneek zit je zo.
hace 6 años