€30
Por noche
Precio estimado Basado en 1 coche, 2 personas con una carpa, auto caravana o caravana.

Camping abierto de 01 January hasta 31 December
Llegada
{{r.momentInner(r.bookingFrom).locale(r.locale).format('dddd')}},
{{r.momentInner(r.bookingFrom).locale(r.locale).format('D MMMM YYYY')}}
Salida
{{r.momentInner(r.bookingTill).locale(r.locale).format('dddd')}},
{{r.momentInner(r.bookingTill).locale(r.locale).format('D MMMM YYYY')}}
Días
{{r.bookingDays}}

Este camping aún no está validado por Spottocamp ¿Eres el propietario? Contactanos con el botón de abajo.

Yo soy el dueño
Electricidad
Wi-Fi
Barbacoa permitida
Perros
Lavadoras
- Advertisement -
3.5 / 5 (11 votos

Camping De Zwarte Bergen

Zwarte Bergendreef 1
5575 XP, Luyksgestel
Holanda

Camping De Zwarte Bergen es un sitio de campo Luyksgestel, Holanda. Camping De Zwarte Bergen tiene wi-fi, un tienda de campismo, un restaurante y una piscina interior. Perros son permitidos. Usted puede encontrar varias actividades recreativas en el camping. Hay un patio de recreo y un cancha de tenis.

Para lavar la ropa que hay lavadoras disponibles.

Lugar características

Recreación
Patio de recreo
Piscina al aire libre
Cancha de tenis

Instalación de Servicios
Electricidad
Conexión de Televisor
Wi-Fi
Tienda de campismo
Merendero
Restaurante
Acceso a silla de ruedas
Barbacoa permitida

Calificaciones
Perros
Lugar con sombra

Sanitario
Lavadoras


Haga clic aquí si la información sobre este camping no es correcto o está incompleto

Fotos

Críticas

Andrea Suijkerbuijk
Neerlandés
De zwarte bergen is een geweldige, mooie camping. Middenin de natuur. Waar vind je dat Nog? Natuurlijk kun je zien dat ze de camping aan het ontmantelen zijn, maar dat is alleen op het vaste gedeelte. Bij de toeristische plaatsen is het nog steeds gezellig en goed verzorgd. Het vaste team doet er werkelijk nog alles aan om het de gasten naar hun zin te maken. Petje af voor deze mensen .
4 años ace

Fleur
Neerlandés
Twijfelde om te gaan aangezien de slechte reviews toch de stap genomen en hebben een top vakantie gehad! In september ook nog een jeugdweekend gepland. Goed bezig ! Tot volgend jaar
4 años ace

Astrid
Neerlandés
Wij zijn met terug van deze camping en dit is zeker geen aanrader. De camping is erg oud en het heel duidelijk te zien dat ze dicht gaan. Er wordt niks meer aan gedaan. Er zijn heel veel lege plekken van vaste caravans die er gestaan hebben. Er zou een winkel zijn en ijssalon nou niks van dit alles. De dicht bij zijnde supermarkt is 10 min met de auto. Wij hebben geboekt via Tentholidays en deze geven ook niet t’huis als je hier voor bij ze aanklopt. Er staat een hoop mislijdende informatie op hun website.
4 años ace

familie Linders
Neerlandés
Zo, weer een weekje Zwarte Bergen. Ook al is deze camping aan zijn laatste jaar bezig, blijf het een geweldig park. Je kunt helaas op het vaste gedeelte zien dat er al veel gasten zijn vertrokken. Maar op de toeristisch velden is het gezellig druk. net zoals vorige jaren wordt er veel voor de jeugd gedaan. Met deze temparaturen zijn er zowat iedere avond leuke water aktiviteiten. Zodra je aankomt wordt je met veel enthousiasme ontvangen door de medewerkers. Chapeau voor deze mensen.
4 años ace

- Advertisement -