Camping De Ramberchamp
88400 Gerardmer
Francia
Camping De Ramberchamp es un camping con 100 parcelas en Gerardmer, Francia, situado en la región de Lorraine. En el camping encontrarás una tienda y un bar de aperitivos.
Además de acampar, también puedes alquilar un chalet.
Para bañarte hay una piscina cubierta. En el camping hay varias actividades de ocio, como un parque infantil, una pista de tenis, tenis de mesa, minigolf, vela y surf y una sauna.
Los perros son bienvenidos en Camping De Ramberchamp. Camping De Ramberchamp dispone de sanitarios para personas con movilidad reducida. Para lavar tu ropa hay lavadoras disponibles. Hay parcelas disponibles con electricidad. Camping De Ramberchamp está abierto del 16 abril al 20 septiembre.
Fotos
Características
Alojamientos
Instalaciones
Idoneidad
Ocio
Sanitarios
Opiniones
Escribir una reseñaDeze camping is vies en super lawaaierig. Geen enkel toezicht door de eigenaren. Je loopt er zo het meer in, daar moet de camping het van hebben. Verder zelfvoorzienend zijn en oordoppen mee!
hace 6 años
Ondanks geboekt te hebben, een hoek plekje tussen auto's, caravans en campers, waar wij met onze kleine caravan absoluut niet tussen pasten. Een 1 persoons- sheltertje had er zelfs niet kunnen staan. Heel veel mensen op een veel te kleine ruimte. Paden en sanitair oud. Bij navraag zou de camping eigenaresse wel een ander plekje voor ons zoeken op een stikvolle, lawaaierige, veel te drukke camping. Mooi aan het meer! Ja, maar niet bij te komen. Wat een afschuwelijke camping. Weg....Op de website staan schitterende foto's, ( gemaakt na sluitingsdatum van de camping?). Na 9 uur rijden een grote teleurstelling.
hace 6 años
Prachtig gelegen plek aan het meer van Gerardmer met veel watersport mogelijkheden en heerlijk kristalhelder zwemwater. De sanitaire voorzieningen zijn wat gedateerd, maar zeer schoon.
hace 6 años
Een prima in een prachtige omgeving. De plekken zijn groot genoeg. Auto en Caravan kan je prima kwijt op de plek. Er zijn mooie plekken dicht bij het meer. Het sanitair is niet slecht, niet top, maar prima. De camping ligt vlakbij het dorp Gerardmer, circa 10 minuten lopen. Voor de prijs hoef je de camping niet mijden, leuk geprijsd.
hace 6 años
Leuke camping, op loopafstand van Gerardmer. Gunstig gelegen om de streek te verkennen, (Ballon d'Alsace, Col de la Schlucht, Colmar enz.). Vriendelijke bediening, sanitair in goede staat
hace 6 años