Camping De Krabbeplaat
3231 NC Brielle
los Países Bajos
Camping De Krabbeplaat es un camping con 520 parcelas en Brielle, los Países Bajos, situado en la región de South Holland. En el camping encontrarás wifi, una tienda, un restaurante y pan fresco por la mañana.
Aquí puedes acampar con una tienda, una caravana o una autocaravana. Además de acampar, también puedes alquilar una cabaña, un chalet o un apartamento.
Para bañarte hay una piscina exterior, una piscina cubierta, un tobogán acuático, aguas naturales de baño y una playa de arena. En el camping hay varias actividades de ocio, como un parque infantil, animación infantil, una granja de animales, una pista de tenis, tenis de mesa y una pista de voleibol.
Los perros son bienvenidos en Camping De Krabbeplaat. Camping De Krabbeplaat es accesible en silla de ruedas y dispone de sanitarios adaptados. Para lavar tu ropa hay lavadoras y secadoras disponibles. Hay parcelas disponibles con electricidad. Camping De Krabbeplaat está abierto del 24 marzo al 2 octubre.
Fotos
Características
Alojamientos
Instalaciones
Idoneidad
Ocio
Sanitarios
Opiniones
Escribir una reseñaHet was een uitstekende plek om te verblijven voor het seizoenHet was geweldig om de dag te beginnen met het geluid van vogels en kippenEr waren heerlijke verse broodjes te koop bij de supermarkt met zeer vriendelijk personeelEr was een breed scala aan voedselopties in de snackbar en supermarktHet was gemakkelijk om met de veerboot naar Brielle te gaanIk ga niet meer positieve dingen opschrijven, anders heb ik volgend jaar geen plaats meer.
hace 3 años
We hadden een campingplek in een hoek met zicht op een caravan en luifel, wat best teleurstellend was. Bovendien was er nooit zon op onze locatie, wat het behoorlijk koel maakte. Gelukkig waren we in gezelschap van vrienden die wel een prachtige zonovergoten plek hadden, waar we veel tijd hebben doorgebracht.
hace 3 años
Bij de receptie en in de supermarkt werden we aangenaam ontvangen. De douchefaciliteiten waren uitstekend en het sanitair was netjes. Jammer genoeg was het restaurant gesloten (op maandag).
hace 3 años
We verbleven in het kleine houten huisje. Toen we aankwamen, was het echter ontzettend vuil. Er was een dikke laag zand, zelfs op de bedden, en koekkruimels waren overal te vinden, zelfs op het gasfornuis. Er was veel spinnenweb onder de bedden en een onaangename muffe geur. Gelukkig kon ik die nacht bij mijn nicht logeren. De volgende dag kwamen er twee aardige dames om schoon te maken, die het ook vreselijk vonden. Het lijkt erop dat deze huisjes niet worden schoongemaakt na verhuur. Daarnaast is de laatste inspectie in 2014 geweest. Wat mij betreft zou enig onderhoud geen overbodige luxe zijn.
hace 3 años
Trekkershut voor 1 nachtje gehuurd. We mochten er wat eerder in, dat was erg fijn. Lekker geslapen en vroeg in de ochtend weer vertrokken naar een bmx wedstrijd. Fijn dat de de poort al open kon en de sleutel in de brievenbus kon! Het hutje zelf was niet heel schoon er er lag een hele stapel hoeslakens op 1 bed. Deze hebben we na overleg in de bank gelegd.
hace 3 años