Camping De Betteld
7021 HR Zelhem
los Países Bajos
Camping De Betteld es un camping con 122 parcelas en Zelhem, los Países Bajos, situado en la región de Gelderland. En el camping encontrarás wifi, una tienda, un restaurante y pan fresco por la mañana.
Aquí puedes acampar con una tienda o una caravana. Además de acampar, también puedes alquilar un chalet.
Para bañarte hay una piscina exterior, un tobogán acuático, aguas naturales de baño y una playa de arena. En el camping hay varias actividades de ocio, como un parque infantil, animación infantil, tenis de mesa, una pista de voleibol, alquiler de bicicletas y pesca.
Los perros son bienvenidos en Camping De Betteld. Camping De Betteld es accesible en silla de ruedas y dispone de sanitarios adaptados. Para lavar tu ropa hay lavadoras y secadoras disponibles. Hay parcelas disponibles con electricidad. Camping De Betteld está abierto del 1 enero al 1 enero.
Fotos
Características
Alojamientos
Instalaciones
Idoneidad
Ocio
Sanitarios
Opiniones
Escribir una reseñaIs camping met een christelijke karakter en fijne rustige sfeer, en prachtige omgeving!
hace 3 años
We hebben een seizoensplek, Al voor het 5e jaar. Erg gezellig, leuk, opbouwend etc. De Achterhoek is een prachtig en rustig gebied. Er is een schoon zwemmeer. Het sanitair is alleen verschrikkelijk. Er wordt slecht schoongemaakt, schimmel in de douches en er was, vanwege het te weinig aantal toiletten en douches, gekozen voor een soort "Dixies" als noodtoiletten. Je kunt je amper bewegen. De oude douches, waarvan de vloeren rot zijn, zijn redelijk ruim. Als extra douches was er een festival douchewagen geplaatst. Hier net zoveel ruimte als in de dixies. Schoenen moet je buiten zetten..
hace 3 años
www.stacaravan-betteld.nl Deze plek is zonnig maar ook schaduwrijk. Er staat een prieel waar je heerlijk onder kunt zitten. De stacaravan is van alle gemakken voorzien en heeft zelfs een airco. Onder de veranda is ook een buitenkeuken. Op de camping is veel te doen voor alle leeftijden. Er is in 2022 een nieuwe speeltuin gemaakt met kabelbaan en waterpomp. Ook het meer is heerlijk om te zwemmen en ook daar staat een waterpomp waar de kinderen fijn mee kunnen spelen. Er is ook een tienerprogramma Royal Adventure. En de camping organiseert ook kinderdiensten kinderclub en ook bijbelstudies en diensten voor de volwassenen. Onze dochter mocht meezingen met Talent voor de Koning. Dit was een succes: https://youtu.be/3Xf8ACk_-0A
hace 3 años
Mooi chalet, leuk zwem en speelwater, en verder een hele goede sfeer. Tot volgend jaar!!
hace 3 años
Gezellig kindvriendelijk familiepark met leuke activiteiten.
hace 3 años