Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Camping Alkmaar
Camping Alkmaar
Camping Alkmaar
Camping Alkmaar
Camping Alkmaar

Camping Alkmaar en los Países Bajos

Alkmaar, los Países Bajos

3.5 / 5 (15 votos)

Camping Alkmaar

Partner
Este camping enlaza a su página de Spottocamp desde su propia web.
Bergerweg 201
1817 ML Alkmaar
los Países Bajos
Visitar sitio web
Añadir a favoritos

Dichtbij de stad, de duinen en de Noordzee.

Bent u een echte kampeerliefhebber? Dan bent u bij ons aan het juiste vakantie adres. Wat is het hier genieten! In de omgeving is voor iedereen wat te doen en ondernemen. De ene dag struint u over het strand en de andere dag dwaalt u langs de pittoreske grachten, talloze winkelstraatjes, indrukwekkende musea en sfeervolle terrassen van het oude stadscentrum van Alkmaar.

Fotos

Alojamientos

Aan het water
Parcela
Electricidad Conexión de agua Autocaravanas permitidas

Disponible del 15 marzo al 31 octubre

33,00 €

por noche

Camper plekken
Parcela
Electricidad Conexión de agua Autocaravanas permitidas

Disponible del 15 marzo al 31 octubre

33,00 €

por noche

Caravan Comfort
Parcela
Electricidad Conexión de agua Caravanas permitidas

Disponible del 1 abril al 31 octubre

36,00 €

por noche

Caravan/Tent/vouwwagen plekken Standaard
Parcela
Electricidad Caravanas permitidas

Disponible del 15 marzo al 31 octubre

33,00 €

por noche

Kleine Tenten
Parcela
Electricidad Tiendas permitidas

Disponible del 15 marzo al 31 octubre

20,00 €

por noche

Trekkershut 2 persoons met dekens enzo
Cabaña

Disponible del 1 abril al 31 octubre

50,00 €

por noche

Trekkershut Premium met dekens enzo
Cabaña

Disponible del 1 abril al 31 octubre

50,00 €

por noche

Trekkershutten Basis Zonder dekens
Cabaña

Disponible del 1 abril al 31 octubre

40,00 €

por noche

Características

Alojamientos

Tiendas
Cabañas
Caravanas
Autocaravanas
Chalets
Apartamentos

Instalaciones

Electricidad
Toma de agua
Conexión de desagüe
Wifi
Zona de cocina
Pan fresco
Bar de aperitivos
Restaurante
Acceso para silla de ruedas
Barbacoa de carbón permitida

Idoneidad

Se admiten perros
Camping de invierno
Parcelas con sombra
Parcelas de temporada
Nudistas
Parcelas para grupos de jóvenes

Ocio

Parque infantil
Animación infantil
Baño en aguas naturales
Playa de arena
Playa nudista
Piscina exterior
Petanca
Tenis
Tenis de mesa
Golf
Minigolf
Vela/surf
Alquiler de bicicletas
Pesca
Telesquí

Sanitarios

Estación de servicio para autocaravanas
Sala para cambiar bebés
Cabinas de aseo
Sanitarios accesibles
Lavadoras
Secadoras
Wi
Wilco Neerlandés

Uitstekende kampeerplek. Er zijn veel Duitse kampeerders, wat het voor een Nederlander misschien wat minder aangenaam maakt. De ontvangst en interactie met de eigenaar was uitstekend, hij was bereid om een elektriciteitsprobleem in de caravan op te lossen.De sanitaire voorzieningen zijn in orde, maar kunnen bij een volle camping vaak bezet zijn, waardoor je soms moet zoeken naar een beschikbaar toilet met toiletpapier. De douches zouden ook wat vaker gecontroleerd mogen worden, vooral op de aanwezigheid van haren in of rond de afvoer.Er is niet veel te doen voor kinderen.Over het algemeen hadden we een uitstekend verblijf in een prachtige omgeving met strand en stad.

hace 3 años

El
Elise Neerlandés

Toen we reserveerden, hadden we naast onze camper een extra auto gereserveerd. Toen we echter arriveerden, werd ons verteld dat we geen recht hadden op deze ruimte omdat de camping al vol was met auto's en er geen plaats meer was voor ons. We vroegen het na bij buren die wel een auto naast hun camper hadden staan, maar zij hadden deze niet gereserveerd! Daarnaast was er op de hele camping maar één gebouw met sanitaire voorzieningen en doucheruimte, met vier voor mannen en vier voor vrouwen. Kortom, deze camping is onvergetelijk, maar niet op een goede manier. We zullen er zeker niet terugkeren als deze arrogante beheerders er nog zijn.

hace 3 años

An
Anja Neerlandés

We zijn hier vaker geweest, was lang prima, later niet meer zo goed. We zijn een aantal jaren niet geweest. De nieuwe eigenaren zijn erg vriendelijk en hebben al een aantal vernieuwingen aangebracht, waarvan de nieuwe entree van de camping echt een enorme verbetering is. We hebben een prachtig lang-weekend gehad. De camping was niet bom-vol, wel goed bezet dus het ging nét met de capaciteit van het sanitair. Nu het warme water gratis is, wordt er wel meer gebruik gemaakt van de douches, dus af en toe even wachten. Verder is deze stadscamping een prachtige groene oase vlak bij de stad. Dat je daardoor wel eens een sirene hoort lijkt mij niet meer dan logisch. Zodra je van de stad af fietst zit je zo in bos en duinen, hele mooie fietsroutes. In de omgeving ook genoeg horeca voor je eventuele natje en droogje, kortom een hele fijne camping. De prijs is misschien wat hoog voor hetgeen de camping bied. Toch komen we zeker een keer terug

hace 4 años

JM
José Meijer Neerlandés

Vriendelijke ontvangst, netjes schoon sanitair, vlakbij Alkmaar, Bergen, Egmond, echt een aanrader!

hace 4 años

Be
Ben Neerlandés

Heel leuk ontvangen door de nieuwe eigenaresse die er duidelijk zin in heeft. Goede uitleg gekregen en ook bij uit checken liep alles op rolletjes. Mooie staanplaats en wat is het verwarmde sanitair gebouw toch fijn in een kil april weekend. Gratis douchen. Wij vinden dit een prima camping. Voor wat betreft de omgeving, 2 km fietsen en je staat in hartje Alkmaar. Ietsje verder trappen en Bergen of Egmond aan zee zijn bereikt. Er is iig genoeg te zien.

hace 4 años

1 / 3

Ubicación