€40
Por noche
Precio estimado Basado en 1 coche, 2 personas con una carpa, auto caravana o caravana.

Camping abierto de 01 January hasta 31 December
Llegada
{{r.momentInner(r.bookingFrom).locale(r.locale).format('dddd')}},
{{r.momentInner(r.bookingFrom).locale(r.locale).format('D MMMM YYYY')}}
Salida
{{r.momentInner(r.bookingTill).locale(r.locale).format('dddd')}},
{{r.momentInner(r.bookingTill).locale(r.locale).format('D MMMM YYYY')}}
Días
{{r.bookingDays}}

Este camping aún no está validado por Spottocamp ¿Eres el propietario? Contactanos con el botón de abajo.

Yo soy el dueño
Carpas de campaña
Caravanes
Auto caravanas
Electricidad
Barbacoa permitida
Perros
Pesca
Lavadoras
- Advertisement -
3 / 5 (18 votos

Campeggio Toscolano

Via Religione 88
25088, Toscolano
Italia

Campeggio Toscolano es un sitio de campo Toscolano, Italia. Campeggio Toscolano tiene un tienda de campismo, un restaurante y una piscina interior. Perros son permitidos.

En Campeggio Toscolano es posible acampar con un carpa de campaña, un caravana o un auto caravana. Aparte de acampar es posible rentar un bungalow móvil también. Usted puede encontrar varias actividades recreativas en el camping. Hay un patio de recreo y un cancha de tenis.

Campeggio Toscolano ofrece instalaciones sanitarias para los discapacitado. Para lavar la ropa que hay lavadoras y secadoras de ropa disponibles.

Lugar características

Recreación
Patio de recreo
Animación para niños
Nadar en agua natural
Piscina al aire libre
Cancha de tenis
Área de Minigolf
Pesca

Acomodación
Carpas de campaña
Caravanes
Auto caravanas
Bungalós móviles
Apartamentos

Instalación de Servicios
Electricidad
Conexión de Televisor
Wi-Fi
Tienda de campismo
Pan en sitio
Merendero
Restaurante
Acceso a silla de ruedas
Barbacoa permitida

Calificaciones
Perros
Lugar con sombra

Sanitario
Instalaciones de cambio de bebé
Sanitario de silla de ruedas
Lavadoras
Secadoras de ropa


Haga clic aquí si la información sobre este camping no es correcto o está incompleto

Fotos

Críticas

Julia
Neerlandés
Het kamperen was onhygiënisch omdat er te weinig afvalbakken en flessencontainers waren, waardoor afval zich ophoopte. De toiletvoorzieningen waren ondermaats en bevonden zich enkel onder het [kleine] zwembad, met als uitzicht een bouwvallig gebouw. We vertrokken vroegtijdig, mede door het slechte weer, maar moesten toch voor drie extra dagen betalen. In het kleine dorpje is parkeren met een camper niet mogelijk en autoverhuur is er niet, hoewel je wel scooters en motoren kunt huren.
2 años ace

Karin
Neerlandés
Camping was vies containers voor afval of flessen te weinig dus lag het vuil erlangs, sanitair niet geweldig en alleen onder het [kleine] zwembad zit toiletten, wij hadden uitzicht op een bouwval. We zijn eerder gegaan ook omdat het weer slecht was we moesten wel 3 dagen extra betalen. In het kleine dorpje kun je niet parkeren met een camper en je kunt er geen auto huren, wel scooters en motors.
2 años ace

Els
Neerlandés
De ligging van de stacaravans zijn niet altijd op privacy gericht, terug naar receptie geweest en de vriendelijke receptioniste gaf ons een beter gelegen stacaravan, aangezien de camping niet volzet was was dit mogelijk. De stacaravan(mobilhome tahiti 1) is heel basic met weinig opbergruimte en weinig keukengerief. Ook was het een tafelmodelfrigo dit in tegenstelling wat er op onze papieren van de reisorganisatie stond, niets aan te doen, zijn allemaal zulke zei receptioniste. Gelukkig is de supermarkt maar 5 a 10 min wandelen. Aan zwembad was reserveren verplicht, 1 uur kon je en badmuts in zwembad verplicht(maar is veel zo in Italie blijkbaar), daarom maar 2 x aan zwembad geweest en anders altijd aan het meer gaan dobberen, zalig. De receptie was heel behulpzaam, we zaten eens zonder electriciteit en het gas was eens op, de klusjesman werd direct gecontacteerd en werd direct in orde gebracht. Dus qua service heel goed.
4 años ace

Kiws
Neerlandés
Zeer matige, sfeerloze camping. Wij hadden een zgn deluxe mobilehome...oud gammel ding, airco tegen contante betaling a €6,- per nacht. Verplicht badmuts bij het zwembad, ivm Corona 1 uur per dag te reserveren. Kiosk onderaan het meer zeer onvriendelijke bediening. Camping is vergane glorie, als jaren niets meer geïnvesteerd. De ligging direct aan het meer maakte het nog enigszins goed, maar voor ons zeker niet voor herhaling vatbaar.
4 años ace

Anna
Neerlandés
we hadden een stacaravan die niet een eigen terras had. We moesten ons terras met nog drie andere families delen. Weg privacy. De medewerkers van de camping rijden af en aan met auto's en grasmaaiers en moeten de hele dag door tegenover onze caravan spullen halen. Verder rijden pal voor onze caravan vrachtwagens voor de was en laden en lossen hier de spullen. De winkel was gedurende de hele vakantie gesloten. We hadden een caravan met airco gevraagd. En gekregen, echt om de airco te kunnen gebruiken moet je nog eens 6 euro per dag bij betalen.
4 años ace

- Advertisement -