Camp Alferweiher es un camping con 110 parcelas en Echternach, Luxemburgo, situado en la región de Moselle / Mullerthal / Grevenmacher. En el camping encontrarás wifi y pan fresco por la mañana.
Aquí puedes acampar con una tienda, una caravana o una autocaravana.
Los perros son bienvenidos en Camp Alferweiher. Para lavar tu ropa hay lavadoras y secadoras disponibles. Hay parcelas disponibles con electricidad. Camp Alferweiher está abierto del 23 abril al 11 septiembre.
Fotos
Características
Alojamientos
Instalaciones
Idoneidad
Sanitarios
Opiniones
Escribir una reseñaSuper mooie ligging. Viendelijke mensen en schoone sanitaire. Lekkere broodjes op bestelling😁
hace 6 años
Gelukkig ligt er een mooi stadje nabij en is er mooie natuur, maar het was er zeer rumoerig, vuil en met was niet al te beleefd i.v.m. mensen met kinderen. Kidsclub werd beloofd, maar bleef bij belofte. Joints werden gerookt op het terras in bijzijn van kinderen. Overvloedig acolhol gebruik na 00h00 monde uit op heel veel lawaai aan de bar, terwijl er stilte werd beloofd. Ook het lawaai van een schietstand en een drukke sluipweg gooiden roet in het eten. Vuilbakken stonden overvol te stinken en sanitair was goor en niet onderhouden. Hond van de eigenaar lag in zijn eigen uitwerpselen in een ijzeren hok.
hace 6 años
Rustige en prettige camping. Goede ruime plaatsen. Alleen het sanitair is aan vervanging toe.
hace 6 años
Super fijne camping . Klant vriendelijk en aardig personeel. Echte aanrader
hace 6 años
Op deze camping hebben we meerdere malen openlijk drugsgebruik gezien. De campinguitbater gedoogd het openlijk. Netheid is voor deze camping ook onbekend. De toiletten zijn gortig, vuil en niet onderhouden, urinoirs stinken als een beerput en douchen doe je beter ergens anders. Ook kinderen zijn er absoluut niet welkom. Je word er bekeken als misdadiger als je in het gezelschap bent van kinderen.
hace 6 años