Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
't Tabakspad
't Tabakspad
't Tabakspad
't Tabakspad
't Tabakspad

't Tabakspad in die Niederlande

Bergeijk, die Niederlande

Dieser Campingplatz wurde noch nicht von seinem Besitzer bestätigt. Klicke hier, wenn du der Besitzer bist.
5 / 5 (12 Stimmen)

't Tabakspad

Burg. Aartslaan 37
5571 TR Bergeijk
die Niederlande
Website besuchen
Zu Favoriten hinzufügen

't Tabakspad ist ein Campingplatz mit 30 Stellplätzen in Bergeijk, die Niederlande, gelegen in der Region North Brabant. Vor Ort findest du WLAN.

Hunde sind bei 't Tabakspad willkommen. Zum Wäschewaschen stehen Waschmaschinen zur Verfügung.

Fotos

Merkmale

Einrichtungen

WLAN
Holzkohlegrill erlaubt

Eignung

Hunde erlaubt
Schattige Stellplätze

Sanitär

Waschmaschinen
Jo
Jos Niederländisch

Een schitterende en uiterst zorgvuldig onderhouden kleine camping met royale standplaatsen, inclusief enkele met afscherming voor extra privacy. Het sanitair is onberispelijk schoon en is ook nog eens gescheiden (douches zijn in een andere ruimte dan de toiletten).De ontvangst is enigszins formeel, maar met uitstekende uitleg.De camping is ideaal voor senioren en mensen zonder kinderen, want er is voor hen niets te doen.Een klein nadeel: de gratis wifi werkt 's avonds helaas niet efficiënt (mogelijk door te veel apparaten met te veel actieve apps..?).In de omgeving zijn prachtige fietsroutes te vinden (fietsknooppunt 26 is ongeveer 50 meter van de camping verwijderd), waaronder ook routes naar België.

vor 2 Jahren

Jy
Jyrki Niederländisch

Een schitterende, uitstekend verzorgde minicamping met ruimtelijke staanplaatsen, waarvan sommige afgeschermd zijn voor extra privacy, en onberispelijk schoon sanitair dat ook nog eens gesplitst is (douches bevinden zich in een andere ruimte dan de toiletten).De ontvangst is enigszins formeel, maar met duidelijke instructies.De camping is ideaal voor senioren en mensen zonder kinderen, aangezien er voor hen weinig te doen is.Een klein nadeel: de gratis Wifi werkt 's avonds helaas niet optimaal (mogelijk door te veel toestellen met te veel actieve apps..?).In de nabije omgeving zijn er prachtige fietsroutes te volgen (fietsknooppunt 26 ligt ongeveer 50 meter van de camping), inclusief routes naar België.

vor 3 Jahren

CE
Carlo en Jeannie Brouwer Niederländisch

Een warm welkom en een warm vertrek, alles wat daar tussen zit was ondanks het koude weer ook warm, heerlijke douchen, nette toiletten, overdekt fietsstalling met oplaadpunt, grote droge plaatsen met grind voor je caravan zodat je grondzeil schoon blijft, goed en snel internet, als we in de buurt zijn komen we zeker nog eens terug.

vor 4 Jahren

MN
Marijke niwele Niederländisch

Prachtige camping, mooie bloemen, keurig onderhouden. Vriendelijke eigenaren en mooie plaats. Het sanitair was ook heel netjes. Prachtige omgeving om heerlijk te fietsen en wandelen. Kortom; een aanrader!

vor 4 Jahren

ED
Erik de Haan Niederländisch

Enorm gastvrij ontvangen door de buitengewone vriendelijke eigenaresse. Plaatsen aan de buitenkant met prachtig vrij uitzicht. Een echte aanrader.

vor 4 Jahren

1 / 3

Standort