Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Sous Les Pommiers  
Sous Les Pommiers  
Sous Les Pommiers  
Sous Les Pommiers  
Sous Les Pommiers  

Sous Les Pommiers   in Frankreich

Beauvoir, Frankreich

Dieser Campingplatz wurde noch nicht von seinem Besitzer bestätigt. Klicke hier, wenn du der Besitzer bist.
4.5 / 5 (11 Stimmen)

Sous Les Pommiers  

28 route du Mont-St-Michel
50170 Beauvoir
Frankreich
Website besuchen
Zu Favoriten hinzufügen

Sous Les Pommiers   ist ein Campingplatz mit 100 Stellplätzen in Beauvoir, Frankreich, gelegen in der Region Normandy. Vor Ort findest du eine Snackbar und morgens frische Brötchen.

Du kannst hier mit einem Zelt, einem Wohnwagen oder einem Wohnmobil campen. Neben dem Campen kannst du auch ein Chalet mieten.

Zum Schwimmen gibt es einen Außenpool. Auf dem Campingplatz gibt es verschiedene Freizeitangebote, wie zum Beispiel einen Spielplatz, Boule, Minigolf und Angeln.

Hunde sind bei Sous Les Pommiers   willkommen. Zum Wäschewaschen stehen Waschmaschinen und Trockner zur Verfügung. Stellplätze mit Strom, einem Wasseranschluss und einem Abwasseranschluss sind verfügbar.

Fotos

Merkmale

Unterkünfte

Zelte
Wohnwagen
Wohnmobile
Chalets

Einrichtungen

Strom
Wasseranschluss
Abwasseranschluss
WLAN
Campingladen
Frische Brötchen
Snackbar
Restaurant
Rollstuhlgerecht
Holzkohlegrill erlaubt

Eignung

Hunde erlaubt
Wintercamping
Schattige Stellplätze
Autofrei

Freizeit

Spielplatz
Außenpool
Boule
Tennis
Minigolf
Angeln
Skilift

Sanitär

Mietbares Badezimmer
Waschmaschinen
Trockner
SM
Schneider marc Französisch

Nous revenons du camping les pommiers, accueil chaleureux et sympathique, les emplacements sont très bien entretenus, ils sont spacieux et délimités, les sanitaires toujours impeccables et modernes, la piscine est juste parfaite, la navette pour le Mont saint Michel est un vrai plus, camping proche des restaurants, boulangerie, nous y avons passé un très bon séjour, à refaire

vor 4 Jahren

Ni
Nicky Niederländisch

Aangenaam verblijf. Proper sanitair, duidelijk afgebakende campingplaatsen, handig systeem voor in- en uitrijden met de wagen, vlakbij Le Mont-Saint-Michel. Minpuntjes: handblazers aan de toiletten ipv papier (ivm Corona), maar ook ivm geluidshinder overdag en ‘s nachts. Onze campingplaats lag vlak aan de sanitaire blok. Daarnaast geen gratis WiFi, enkel betalend op het hele terrein.

vor 4 Jahren

IE
i. Eding Niederländisch

camping op fietsafstand van Mont Saint Michel c.a. 3 km. na 6 uur s'avonds mag je over de brug fietsen en kun je tot de vesting fietsen. Er is veel eb rond Mont Saint Michel en in de buurt geen strand. Voor motorrijden is de omgeving geen aanrader. de camping heeft een mooi overdekt zwembad met ligstoelen, er is wel heel weinig schaduw, 4 km van een Carrefour, zeep en wc- papier aanwezig, er is ook een camperplaats aan de overkant. 1 nacht is eigenlijk genoeg als je 's avonds de vesting bezocht hebt.

vor 4 Jahren

MK
Monica Kastelein Niederländisch

Super schoon sanitair, alles volgens mij recent vernieuwd. Zeer vriendelijke ontvangst. Rechterkant van het terrein aan één kant caravans en tenten aan de andere kant mobile homes. Linkerkant van het terrein achteraan aan beide kanten tenten en caravans. Keurig onderhouden allemaal. Klein winkeltje met goed assortiment bij de receptie, waar je ook brood kunt bestellen voor de volgende dag. Zéér dichtbij Mont St Michel, veel leuke restaurants in de buurt. Prachtige omgeving. Er was iets afgebroken bij de klep van de dissel, mochten van de eigenaar een boor lenen, ook al leende hij niet graag zijn gereedschap uit (snap ik helemaal). Maar hij kwam even kijken en vertrouwde het gelukkig. Met wat powertape en een extra schroef de boel weer gemaakt en we konden weer op weg. Met dank aan de eigenaar van de camping! Kortom: wil je Mont st Michel bezoeken dan is deze camping absoluut aan te raden voor een plezierig verblijf.

vor 4 Jahren

JB
Jean Billiet Niederländisch

Fantastisch onthaal, heel vriendelijk en super behulpzaam. Verzorgde toiletruimtes en afwasgelegenheid. Kleine, gezellige camping met de mogelijkheid om met eigen shuttle naar de (overgecommercialiseerde en hypertoeristische) Mont St.-Michel gebracht te worden. In het nabije Pontorson en Plein-Fougeres heel wat mogelijkheden om boodschappen te doen. ACSI lede opgelet want het buitenseizoen begint hier pas na 3 sept.(€29 ipv.€17). Een aanrader.

vor 4 Jahren

FR
familie Riepen Niederländisch

wij zijn 5 nachten gebleven terwijl er eerst maar 2 in de planning zaten, rustige maar gezellige camping met vooral fransen maar van alles wat. de pluspunten van deze camping * de eigenaren (Pascal en Martine) , Anais aan de receptie en Cedrique van de animatie doen écht alle moeite om je (in het Engels) vriendelijk te woord te staan en alles uit te leggen. * nette aangelegde plaatsen met voldoende ruimte en keurig onderhouden gras. * s'avonds kan je een eenvoudig maar lekker hapje eten (pizza, gegrilde kip, snacks) * animatie 3 keer per dag voor ieder wat wils. niet te grootschalig. * nette sanitair met lekker warm/heet water. * savonds na 23 uur kun je er alleen lopend met een toegangscode op door een hekje, de auto en lopend de hele dag alleen met een toegangscode, zo heb je geen ongenode gasten. * op loopafstand (max 30 minuten) van de Mont Saint Michel maar ook met de fiets en auto zeer makkelijk te bereiken. * heerlijk verwarmd en overdekt zwembad met leuke glijbaan * zeer goede prijs kwaliteits verhouding Minpunten: *het sanitair rook niet altijd even fris terwijl het goed schoongemaakt wordt of dit komt doordat het urinoir niet doorgetrokken kan worden ivm waterverspilling? *het oogt wat ongezellig dat je 2 lange lanen hebt met stacacavans aan de ene en tourplaatsen aan de andere kant, wij stonden vooraan op een hoek waar 6 tot 8 tourplaatsen waren dat vond ik knusser aandoen. * in de omgeving is niet zo heel veel te doen

vor 4 Jahren

An
Anne Niederländisch

Nette camping ook hond vriendelijk. Dicht bij de Saint Michel. Geen mogelijkheid tot zwemmen voor de hond in de nabije omgeving. Wij waren er eind juni en het was gelukkig voor haar niet zo heet. Een van de vrouwen bij de receptie was zeer onaardig, de rest was erg behulpzaam. Sainitair was netjes en meestal wel schoon. Leuke camping/omgeving voor een weekend. Wij zijn er 2 nachten geweest.

vor 4 Jahren

An
Andre Niederländisch

Kleinere maar vriendelijke camping. Plaatsen zijn niet super grooten je staat in een straatje. Relatief veel huisjes op de camping. Overdekt zwembad. Niet groot maarvoldoende. Sanitair oké. Leuk voor eenparig degenen dan weer verder

vor 4 Jahren

Je
Jessie Niederländisch

Goede camping voor bezoek aan de Mont-Saint-Michel. Goed, schoon en verwarmd sanitair, vriendelijk ontvangst. Verwarmd zwembad ook in Oktober, meerdere restaurantjes om de hoek net als een bakker. Veilig fietspad naar de Mont, ongeveer 4 km. Een aanrader! Goede prijs 17 Euro in voor en na seizoen met Acsi kaart.

vor 4 Jahren

CD
Cj de Koning Niederländisch

Hebben hier enkele dagen gestaan ivm diesel tekort. Was absoluut geen straf en we komen hier zeker nog een keer terug. Heel vriendelijk personeel die bijzonder behulpzaam waren.

vor 4 Jahren

Ri
Riekus Niederländisch

Goed ingerichte camping, hebben prima gestaan, vriendelijke medewerkers

vor 4 Jahren

Standort