Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Plats Luijken

Plats Luijken in die Niederlande

Zutphen, die Niederlande

Dieser Campingplatz wurde noch nicht von seinem Besitzer bestätigt. Klicke hier, wenn du der Besitzer bist.
4.5 / 5 (7 Stimmen)

Plats Luijken

Kanon 74
7205 GM Zutphen
die Niederlande
Zu Favoriten hinzufügen

Plats Luijken ist ein Campingplatz mit 200 Stellplätzen in Zutphen, die Niederlande, gelegen in der Region Gelderland. Vor Ort findest du WLAN und ein Restaurant.

Auf dem Campingplatz gibt es verschiedene Freizeitangebote, wie zum Beispiel einen Spielplatz.

Hunde sind bei Plats Luijken willkommen.

Fotos

Merkmale

Einrichtungen

WLAN
Kochgelegenheiten
Snackbar
Restaurant
Holzkohlegrill erlaubt

Eignung

Hunde erlaubt
Schattige Stellplätze

Freizeit

Spielplatz
Ha
Hans Niederländisch

Niet al te ruime plek maar wel mooi gelegen aan de rand van de Veluwe met uitzicht over weilanden ed. Goede animatie, met clown Oki Doki als hoogtepunt. Leuk voor alle leeftijden. Volop speelgelegenheid in de omgeving. Enige nadeel was de dure energievoorziening van wat een duurzame camping zou moeten zijn. Jammer maar helaas.

vor 4 Jahren

Nu
number3 Niederländisch

Gelegen in duurzame eco wijk. Mooi zweeds aangelegd. Speelgelegenheid en trapveld nabij.

vor 4 Jahren

SV
stephan veldhuizen Niederländisch

zeer gast vrij en gezellige beheerder peter {ook wel vliegendhert genoemd}

vor 4 Jahren

HN
Hans Nooteboom Niederländisch

Voor de tweede keer geweest nu. Inmiddels ook een pannenkoeken restaurant aan de eetgelegenheden toegevoegd. Top.

vor 4 Jahren

FK
Fam. kleyn Winkel Niederländisch

In tegenstelling tot anderen werd ons een mooie ruime plek toebedeeld, vlakbij de zwemvijver. Het grasveld was helaas wat aan de kleine kant, maar dat werd ruimschoots gecompenseerd door de zwemvijver. Het sanitair was prima in orde en werd door de eigenaar zelf regelmatig schoon gemaakt, net als de douches. We mochten gebruik maken van de koelkast van de eigenaar om onze drank koud te houden. Helaas schrokken we (net als Hans geloof ik) nogal van de energie rekening, die ondanks het ECO keurmerk toch erg hoog uitviel.

vor 4 Jahren

1 / 2

Standort