Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Le Pra de Mars
Le Pra de Mars
Le Pra de Mars
Le Pra de Mars
Le Pra de Mars

Le Pra de Mars in Frankreich

Vorey, Frankreich

4.5 / 5 (11 Stimmen)

Le Pra de Mars

Partner
Dieser Campingplatz verlinkt von seiner eigenen Website auf seine Spottocamp-Seite.
D 103
43800 Vorey
Frankreich
Website besuchen
Zu Favoriten hinzufügen

Im Herzen der unberührten Natur der Gorges de la Loire / Loireschluchten, erleben Sie die Auvergne und ihre einzigartige Natur.

Auf dem Programm für Ihren nächsten Urlaub steht Erholung und Entspannung pur : Camping in aller Einfachheit mit Schwimmen in der Natur oder im Schwimmbad, Angeln, Wandern, Kanu fahren, Klettern oder Faulenzen.

Fotos

Merkmale

Unterkünfte

Zelte
Wohnwagen
Chalets

Einrichtungen

Strom
WLAN
Kochgelegenheiten
Campingladen
Frische Brötchen
Snackbar
Restaurant
Holzkohlegrill erlaubt

Eignung

Hunde erlaubt
Schattige Stellplätze
Saisonstellplätze
FKK
Stellplätze für Jugendgruppen
Autofrei
Auto am Stellplatz erlaubt

Freizeit

Spielplatz
Theater
Kinderanimation
Schwimmen in natürlichem Gewässer
Sandstrand
FKK-Strand
Außenpool
Innenpool
Wasserrutsche
Thermalbad
Sauna
Tennis
Tischtennis
Volleyball
Golf
Minigolf
Segeln/Surfen
Bootsverleih
Bootsrampe
Fahrradverleih
Reiten
Angeln
Tauchstation

Sanitär

Wickelraum
Waschkabinen
Waschmaschinen
ED
Eric de Jong Niederländisch

Sfeervolle camping aan de Loire. Heerlijk zwemmen en kanoen in de rivier. Zwembad was ook erg prettig in een warme vakantie. Eigenaren Eric en Stefanie zijn geweldig fijne mensen die er echt voor je zijn. Met of zonder kinderen, het is een echte aanbeveling! Supermarkten in de buurt. Restaurant op camping gezellig en lekker, zowel de broodjes in de ochtend als de heerlijke diners die zij bereiden.

vor 4 Jahren

Ev
Evelien Niederländisch

Heerlijk rustige camping direct aan de Loire. Behulpzame en vriendelijke eigenaren. Met rivier en zwembad een fijne vakantie plek met gasten uit verschillende landen. Het is geen luxe camping met animatie etc, maar dat is dan ook juist wat wij zoeken: basic, restaurant, rivier en zwembad, mooi uitzicht en rust.

vor 4 Jahren

FD
Familie De Gruyter Niederländisch

Als je genoeg hebt van de campingresorts met 7 zwembaden en 10 glijbanen en kinderanimatie tot 12 uur s nachts, wil je een paar stappen terug, elkaar weer vinden aan de spelletjestafel of relaxen aan de rivier? Dan is dit een pareltje. Schone camping, met zeer ruime plaatsen , voldoende schaduw, direct aan de Loire. Niet alles is strak omlijnd. De familie van de camping is bereid je te helpen en maakt s morgens heerlijk eigen biobrood. Voor een hapje en een drankje kan je terecht in het cafeetje. Niks moet. En als het echt moet mag je even in de wifizone, raar maar waar onze jonge pubers hebben zich zo vermaakt. En wij dus ook!

vor 4 Jahren

JJ
J J de Vries Niederländisch

Er zijn een aantal plaatsen dichtbij de oever van de Loire. Prachtige plaatsen. Een groot deel ervan heeft ook schaduw. Belangrijk om bij het reserveren daar rekening mee te houden. De campingeigenaren helpen je bij het kiezen. Onze ervaring is dat de camping prachtig is gelegen. Je moet echter wel altijd de auto pakken om naar een stad o.i.d. te gaan. Er is een eenvoudig restaurant aanwezig. Waar je lekker kunt eten en advies van de camping eigenaar krijgt.

vor 4 Jahren

FM
Fam Meester Niederländisch

Rustige relaxte camping. Wij stonden hier dit jaar voor de 2e keer. Rivier is erg leuk om in te zwemmen en er van de rots te springen. Zwembad is prima en omdat het niet druk is heel relaxed. Camping plaatsen zijn heel groot en veel privacy. Camping is inderdaad niet helemaal strak (mollen) en geen rechte heggen tussen de plaatsen maar wij vinden dat juist de charme van deze camping. Dit jaar toen wij er waren was het heel stil op de camping dus onze dochters misten wel vakantievriemdinnen. Vorig jaar was dit helemaal anders.....toen was er veel gezelligheid bij de tafeltennistafel en trampoline. Echt een leuke csmping voor verschillende leeftijden. Verder veel te doen in de buurt, leuke stadjes en leuke activiteiten. En supermarkt 20 min rijden van de camping. Wij hebben ondanks dat het wat stiller was toch weer genoten!!!

vor 4 Jahren

1 / 3

Standort