Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Le Domaine de la Louvière
Le Domaine de la Louvière
Le Domaine de la Louvière
Le Domaine de la Louvière
Le Domaine de la Louvière

Le Domaine de la Louvière in Frankreich

St. Chinian, Frankreich

Dieser Campingplatz wurde noch nicht von seinem Besitzer bestätigt. Klicke hier, wenn du der Besitzer bist.
4 / 5 (2 Stimmen)

Le Domaine de la Louvière

Pardailhan
34360 St. Chinian
Frankreich
Website besuchen
Zu Favoriten hinzufügen

Le Domaine de la Louvière ist ein Campingplatz mit 30 Stellplätzen in St. Chinian, Frankreich, gelegen in der Region Languedoc-Roussillon. Vor Ort findest du eine Snackbar.

Zum Schwimmen gibt es einen Außenpool.

Hunde sind bei Le Domaine de la Louvière willkommen. Zum Wäschewaschen stehen Waschmaschinen zur Verfügung.

Fotos

Merkmale

Einrichtungen

Kochgelegenheiten
Snackbar
Holzkohlegrill erlaubt

Eignung

Hunde erlaubt
Schattige Stellplätze

Freizeit

Außenpool

Sanitär

Waschmaschinen
Ze
Zetz Niederländisch

Geweldige camping : als je van rust, mooie natuur,paarden/dieren, fijn klimaat en een relaxte wat alternatieve sfeer houdt zit je hier op je plek. De camping is ruim opgezet met sprookjesachtige hoekjes. Het sanitair en zwembad zijn simpel maar schoon en ruim. Wij komen zeker nog een keer terug.

vor 4 Jahren

Ad
ad Niederländisch

Camping Le Domaine de la Louvière is ook wel bekend onder de naam TIPI en dat dekt beter de lading van deze typische camping. Verwacht hier geen kasteelcamping maar een redelijk rommeige camping met 15 plaatsen op 200ha !!. De eigenaar is een creatieve Fransman die de meest vreemde bouwsels maakt. Verder is er een zwembad, heel veel ruimte en rust. ook lopen er 40 paarden waarmee eventueel onder begeleiding mooie ritten gemaakt kunnen worden. De smalle weg ernaar toe is 10 km heuvelopwaarts, ongeveer 10 minuten vanaf St. Chinian waar alle mogelike commerce te vinden is. Kortom, een ongewone camping voor avonturiers en rustzoekers.

vor 4 Jahren