L'Atlantique
85750 Angles (Vendee)
Frankreich
L'Atlantique ist ein Campingplatz mit 200 Stellplätzen in Angles (Vendee), Frankreich, gelegen in der Region Pays de la Loire. Vor Ort findest du WLAN und ein Restaurant.
Neben dem Campen kannst du auch ein Chalet mieten.
Zum Schwimmen gibt es einen Außenpool. Auf dem Campingplatz gibt es verschiedene Freizeitangebote, wie zum Beispiel einen Spielplatz, Kinderanimation und einen Tennisplatz.
Hunde sind bei L'Atlantique willkommen. Zum Wäschewaschen stehen Waschmaschinen und Trockner zur Verfügung.
Fotos
Merkmale
Unterkünfte
Einrichtungen
Eignung
Freizeit
Sanitär
Bewertungen
Bewertung schreibenDe camping is prima, het is 80% huisjes/stacaravans en 20% kamperen. De kampeerders staan grotendeels bijelkaar, zijn wat plekken die bij de huisjes staan. Het sanitair mag een upgrade krijgen, het is wel schoon maar niet passend bij 5 sterren camping. Je merkt dat de prio bij de huisjes ligt! Zwembad binnen en buiten top! Ook een 'ballenbak' ideaal bij nat weer! Het strand/zee is vanaf de camping 5 a 10 minuten lopen. Prachtige kust, mooi strand en helder water! Entertainment veel Frans gericht, doen niet veel moeite voor wat Engelse vertaling. Bezoekers, 60% Frans, 30% Engels en de rest NL/Duits. Ze bieden je een bandje aan om dingen te betalen. Hoeft niet, op de camping kun je overal met je bankpas betalen. Nergens kun je cash betalen! Grote supermarkt richting Quimper( Leclerc ) heeft meer aanbod dat de U om de hoek! Quimper mooi plaatsje om te bezoeken. Verwacht niet te veel van het eten op de camping.
vor 1 Jahr
Leuke camping met veel activiteiten voor klein en groot. Prachtige stranden en kustlijnen in de omgeving. Het privé sanitair was prima alleen het trapje was erg gammel. Melding gemaakt en met de Franse slag “gerepareerd”. Onze kampeerplaats (o31) is niet echt een handige plek als je met een caravan komt. Hij loopt aan één zijde schuin toe. Daarnaast is de plek verre van egaal waardoor je soms met stoel en al omkukelt 🤣.
vor 1 Jahr
Prachtige camping, schoon sanitair (komt ook omdat er maar 20% echte camperders zijn) rest ingerichte tenten en veel sta caravans. Maar voelt niet als straten camping, wel in groepjes zodat het niet zo kolossaal aan voelt. Heerlijk binnen een buiten zwembad. Terrein met terras, bar en restaurant. Omgeving prachtig links en rechts. Wel groot deel Frans (ook entertainment etc is volledig op Fransen gericht) maar onze dochter van 16 had vriendin mee en hebben wel genoeg vrienden gemaakt. Maar niet zo dat er grote club oudere jeugd is die samen optrekken dat niet.
vor 1 Jahr
Super agréable pour moi je veux partager ce plaisir aux autres pour qu'il vienne déguster J'espère que on pourrait revenir pour 2020 Merci pour votre accueil
vor 4 Jahren
Très bon séjour, Camping très propre, personnels sympa mais le mobile-home 102 vraiment très sale à notre arriver. Très déçu de devoir faire le ménage a notre arrivé. Pas de rideau dans la chambre parentale. Terrasse non entretenue.
vor 4 Jahren