Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Domaine de l'Etang
Domaine de l'Etang
Domaine de l'Etang
Domaine de l'Etang
Domaine de l'Etang

Domaine de l'Etang in Frankreich

Brissac Quincé (Maine et Loire) , Frankreich

Dieser Campingplatz wurde noch nicht von seinem Besitzer bestätigt. Klicke hier, wenn du der Besitzer bist.
4.5 / 5 (13 Stimmen)

Domaine de l'Etang

Route de St Mathurin-sur-Loire
49320 Brissac Quincé (Maine et Loire)
Frankreich
Website besuchen
Zu Favoriten hinzufügen

Domaine de l'Etang ist ein Campingplatz mit 100 Stellplätzen in Brissac Quincé (Maine et Loire) , Frankreich, gelegen in der Region Pays de la Loire. Vor Ort findest du WLAN, einen Campingladen und ein Restaurant.

Neben dem Campen kannst du auch eine Hütte, ein Chalet oder ein Apartment mieten.

Zum Schwimmen gibt es einen Außenpool. Auf dem Campingplatz gibt es verschiedene Freizeitangebote, wie zum Beispiel einen Spielplatz und Kinderanimation.

Hunde sind bei Domaine de l'Etang willkommen. Domaine de l'Etang ist rollstuhlgerecht. Zum Wäschewaschen stehen Waschmaschinen und Trockner zur Verfügung.

Fotos

Merkmale

Unterkünfte

Hütten
Chalets
Apartments

Einrichtungen

WLAN
Schließfächer
Aufenthaltsraum
Trockenraum
Campingladen
Snackbar
Restaurant
Rollstuhlgerecht
Befestigte Wege
Zentrale Lagerfeuerstelle
Holzkohlegrill erlaubt
Tische und Bänke

Eignung

Hunde erlaubt
Schattige Stellplätze
Autofrei

Freizeit

Spielplatz
Kinderanimation
Außenpool

Sanitär

Wickelraum
Mietbares Badezimmer
Waschmaschinen
Trockner
Jo
Jos Niederländisch

De camping is enorm lawaaierig. Er klinkt harde muziek vanuit verschillende richtingen. Hoewel er om 22.00 uur stilte zou moeten heersen.

vor 3 Jahren

JH
Joost Huesken Niederländisch

Wij hebben hier op de terugweg vanuit het zuiden 1 nacht gestaan. Bewust en beetje omgereden om ook voor één nacht iets meer camping te hebben. Ik vond het een mooie camping met ruime plaatsen. Sympathiek personeel. Zwembad was keurig en er is een ruim voetbalveld aanwezig. We hebben even een rondje gelopen over de camping en er is een mooie visvijver en huuraccommodaties beschikbaar. We hadden een ruime plek waar we onze vouwwagen neer konden zetten. Sanitair was keurig en voldoende douches aanwezig met warm water (moest hem kouder zetten) dus waar de eerdere reviews vandaan kwamen weet ik niet. Misschien is het vernieuwd. We hebben simpel maar lekker gegeten in het restaurant tegen een schappelijke prijs (70 euro 4 personen hoofd en nagerecht plus wat drinken). In de ochtend gereserveerd brood opgehaald. Was lekker! Alleen de geur van de bosbrand was jammer maar daar kan de camping niks aan doen.

vor 4 Jahren

MZ
Martijn Zeer Niederländisch

Dit is echt een prima camping, mooi rustig gelegen tussen de wijngaarden. Camping heeft een mooie doelstelling mbt het millieu maar ook een maatschappelijke functie in het begeleiden van mensen met een afstand tot de arbeidsmarkt. Staanplaatsen zijn erg ruim, wij hadden voor onze caravan met grote voortent nog voldoende ruimte over. Receptie is erg vriendelijk, sanitair en groen op de camping werden zeer goed onderhouden. Restaurant is prima voor een lekkere maaltijd en een goede drankkaart ( nette prijzen ). Camping beschikt over een overdekt zwembad, een buitenbad, peuterbad. Leuk aanbod in animatie voor de kids, mooie visvijver. Mooie wijn proeverijen worden georganiseerd. Vers brood service op de camping. Brissac is een klein, aardig dorpje met een een gezellige wekelijkse markt ( donderdag ) en een prachtig kasteel met een mooie park eromheen. In de omgeving zijn voldoende mogelijkheden om wat boodschappen te doen.

vor 4 Jahren

El
Ellen Niederländisch

Fijne mooie kleine camping. Echt grote staanplaatsen, onze de waard tent kon zonder problemen staan en dan nog genoeg ruimte over voor de auto en aanhangwagen en om te spelen. Plaatsen zijn goed afgescheiden van elkaar, water altijd dichtbij. Leuk verwarmd zwembad. Sanitair is schoon, inclusief wc-bril en wc-papier. Douches zijn niet handig, losse douchekop en wissel-douches (temperatuur gaat alle kanten op), maar gratis en onbeperkt, wat veel goed maakt. Brood aanbod is wat beperkt (croissant en baugette), bakker en Leclerqe dichtbij. Goede animatie, veel aanbod. Vriendelijke receptie. Mogelijkheid gebruik te maken van vaste bbq. Goede tafeltennis tafel en gratis visvijver.

vor 4 Jahren

Er
Eric Niederländisch

Mooie camping met ruime afgebakende plaatsen. Alleen het sanitair laat te wensen over, veel defecte douches. WiFi is gratis maar onbruikbaar. Verlichting van de paden 's-avonds ongezellig fel.

vor 4 Jahren

1 / 3

Standort