Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
D'n Mastendol
D'n Mastendol
D'n Mastendol
D'n Mastendol
D'n Mastendol

D'n Mastendol in die Niederlande

Rijen, die Niederlande

Dieser Campingplatz wurde noch nicht von seinem Besitzer bestätigt. Klicke hier, wenn du der Besitzer bist.
3 / 5 (18 Stimmen)

D'n Mastendol

Oosterhoutseweg 7-13
5121 RE Rijen
die Niederlande
Website besuchen
Zu Favoriten hinzufügen

D'n Mastendol ist ein Campingplatz mit 0 Stellplätzen in Rijen, die Niederlande, gelegen in der Region North Brabant. Vor Ort findest du WLAN und ein Restaurant.

Neben dem Campen kannst du auch eine Hütte, ein Chalet oder ein Apartment mieten.

Zum Schwimmen gibt es einen Außenpool. Auf dem Campingplatz gibt es verschiedene Freizeitangebote, wie zum Beispiel einen Spielplatz und Kinderanimation.

Hunde sind bei D'n Mastendol willkommen. D'n Mastendol ist rollstuhlgerecht. Zum Wäschewaschen stehen Waschmaschinen und Trockner zur Verfügung.

Fotos

Merkmale

Unterkünfte

Hütten
Chalets
Apartments

Einrichtungen

WLAN
Aufenthaltsraum
Kochgelegenheiten
Snackbar
Restaurant
Rollstuhlgerecht
Befestigte Wege
Holzkohlegrill erlaubt

Eignung

Hunde erlaubt
Schattige Stellplätze

Freizeit

Spielplatz
Kinderanimation
Außenpool

Sanitär

Wickelraum
Waschmaschinen
Trockner
Pa
Paul Niederländisch

Afgelopen september verbleven wij op het koekoeksveld. Ontvangst receptie was goed. Een vriendelijke enthousiaste vrouw. Sanitair aan het begin van de camping is gedateerd met een gevaarlijk afstapje. Hygiëne laat te wensen over. Camping maakt een rommelige en armoedige indruk. Kidsclub vooraan de camping heeft zijn beste tijd gehad. Zeer gedateerd en een muf hij. Speeltuin is niet voor kleine kinderen. 1 kolossale speeltoestel en een loei hete glijbaan. Een paar oude boomstammen moeten voor decoratie zorgen? Zwembad is redelijk. Niet overdekt en best koud. Het terras bij de bar ziet er eveneens rommelig uit. Paar grote banken en oud meubilair op asfalt. Binnen ziet het er redelijk uit. Snackbar is ok. Leuk detail zijn de prullenbakken van Gillis. Hij wordt alleen niet fox wild van deze camping. Voor ons helaas deze camping niet meer.

vor 3 Jahren

St
Stijn Niederländisch

Ondanks dat het een midden tot grote camping is, blijkt dat 3 kwart van de camping bestaat uit stacaravans waarvan bijna niemand aanwezig was. Het cafe gedeelte was ongezellig en het zwembad is klein. De locatie waar je staat is wel groot genoeg en er het stroompunt is direct achter de caravan. De sanitaire ruimte is redelijk schoon maar oogt erg gedateerd. Verder vond ik het belachelijk en achterhaald dat je nog 20 cent moet betalen voor warmwater voor bij de afwas. Iedereen haalde het warm water dus bij de douche 10 meter verderop wat wel gratis is. Ik kom hier niet nog een keer, het was voor ons een teleurstellende ervaring.

vor 4 Jahren

Kr
Kruse Niederländisch

De accommodatie was netjes. Helaas erg vies onder de meubels en veel last van muizen. Hier werd al voor gewaarschuwd bij aankomst en gezegd berg je etenswaren goed op. Helaas is er helemaal geen opberg mogelijkheid in de blokhut. Er hangt 1 plank aan de muur. En onder het aanrecht heb je planken met een gordijntje ervoor. Wij hebben in het dorp maar opbergbakken gekocht om de spullen op te kunnen ruimen. De boomhut staat een aantal meters van de blokhut verwijderd. Het was duidelijk dat onze accommodatie wat ouder was. De spreekbuis werkte niet. Helaas hadden wij veel regen waardoor de kinderen steeds door de regen moesten om s nachts in de blokhut naar de wc te kunnen. Wij reisde met 3 kinderen 13,11,3 jaar. Er was niet veel te doen voor de kinderen. De vaste gasten doen alsof de camping van hen is, er was een poolparty alleen voor kids van vaste verblijven. Boom speeltuin is erg klein en voldeed niet aan de verwachting.

vor 4 Jahren

M
M Niederländisch

Leuke camping alleen jammer van het sanitair. Afwas, chemisch toilet en wc’s en douches alles bij elkaar dus douchen in de scrabble van het chemisch toilet. Er wordt schoongemaakt 1 emmer sop met een vodje van een dweil een laag van 5 cm sop in de emmer en daar doet ze het hele gebouw mee. 2 douches voor een heleboel mensen dus nu al in de rij voor een douche dus moet er niet aan denken hoe dat in het hoogseizoen is.

vor 4 Jahren

JD
J de Baar Niederländisch

Mastendol. Is een park uit 1980 Sanitair niet voldoende warmwater wort getapt uit sanitair Afwasbaken 2 voor 20eenheden

vor 4 Jahren

1 / 4

Standort