de Lyon
69570 Dardilly (Rhone)
Frankreich
de Lyon ist ein Campingplatz mit 0 Stellplätzen in Dardilly (Rhone), Frankreich, gelegen in der Region Rhône-Alpes. Vor Ort findest du WLAN, einen Campingladen und ein Restaurant.
Neben dem Campen kannst du auch eine Hütte oder ein Chalet mieten.
Zum Schwimmen gibt es einen Außenpool. Auf dem Campingplatz gibt es verschiedene Freizeitangebote, wie zum Beispiel einen Spielplatz.
Hunde sind bei de Lyon willkommen. de Lyon ist rollstuhlgerecht. Zum Wäschewaschen stehen Waschmaschinen und Trockner zur Verfügung.
Fotos
Merkmale
Unterkünfte
Einrichtungen
Eignung
Freizeit
Sanitär
Bewertungen
Bewertung schreibenvor 2 Jahren
Deze camping als doorgangscamping geselecteerd voor onze reis naar Marseille. Wat een deceptie. Op het sanitair weinig aan te merken. Het zwembad hebben we bij ons huis in Zweden ook (maar dan privé), echt te klein voor een hele camping. Het restaurant… personeel heeft (naast de engelse taal) nog een hoop te leren. In een woord verschrikkelijk!! Na lang (en dan bedoel ik 1,5 uur lang!!) wachten een halfbakken pizza gekregen. Geen airco in de “challets”. Veel geld voor weinig zullen we maar zeggen!
vor 4 Jahren
Dure camping met hele kleine plaatsen. Een caravan langer dan 6 meter raak je hier moeilijk kwijt. De plaatsen zijn heel klein en überhaupt op je plaats komen is een worsteling. Ga NIET eten in het restaurant, een uur en een kwartier wachten op een pizza die dan ook nog maar met de helft van de ingrediënten is belegd. Er komt 3 keer iemand bij je tafel om te zeggen dat je je drinken op moet halen bij de bar. Betaal je €3,50 voor een glas drinken dan mag je toch ook wel bediening verwachten. Op de foto’s hierboven staat een (ruim) zwembad met peuterbad. Er is echter een vrij klein zwembad, ZONDER peuterbad. Gelukkig waren we hier alleen om te overnachten, volgende keer rijden we even verder! (Sanitair prima overigens)
vor 4 Jahren
Pluspunt en tevens minpunt is de ligging vlakbij de snelweg, makkelijk maar zeker geluidsoverlast. Het sanitair is prima, het zwembad is op reservering openen!?. Geen restaurant maar het grootste minpunt zijn de plaatsen wel voldoende ruim, maar als er al ergens water uitkomt is dit lauw, door de vele pinnen die her en der uit de grond komen kun je hier flink je voeten aan openhalen. Nee voor ons volgende keer maar snel doorrijden
vor 4 Jahren
Zeer geschikt als doorreiscamping. Vriendelijke ontvangst. Plaats zelf uitzoeken. Sanitairgebouw nieuw en schoon. Prima zwembad met ligstoelen. Broodjesservice. Kortom meer heb je niet nodig.
vor 4 Jahren