Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Campingpark Sonneneck
Campingpark Sonneneck
Campingpark Sonneneck
Campingpark Sonneneck
Campingpark Sonneneck

Campingpark Sonneneck in Deutschland

Boppard, Deutschland

Dieser Campingplatz wurde noch nicht von seinem Besitzer bestätigt. Klicke hier, wenn du der Besitzer bist.
4 / 5 (17 Stimmen)

Campingpark Sonneneck

An der B9
56154 Boppard
Deutschland
Website besuchen
Zu Favoriten hinzufügen

Op Camping Sonneneck in Boppard kampeer je aan de Rijn. Een uitgestrekte camping met schoon sanitair. Minder geschikt wanneer je graag verblijft in alle rust want langs de camping loopt een treinspoor. In het restaurant kun je goed eten voor een fijn prijsje. Een ideaal gebied om te wandelen en te fietsen, fiets naar Koblenz (15 kilometer).

Fotos

Merkmale

Unterkünfte

Zelte
Wohnwagen
Wohnmobile
Chalets
Apartments

Einrichtungen

Strom
Wasseranschluss
Abwasseranschluss
Gasanschluss
Gasflaschentausch
WLAN
Schließfächer
Aufenthaltsraum
Trockenraum
Kochgelegenheiten
Campingladen
Frische Brötchen
Snackbar
Restaurant
Rollstuhlgerecht
Befestigte Wege
Zentrale Lagerfeuerstelle
Lagerfeuer am Stellplatz erlaubt
Holzkohlegrill erlaubt
Tische und Bänke

Eignung

Hunde erlaubt
Wintercamping
Schattige Stellplätze
Saisonstellplätze
FKK
Autofrei
Auto am Stellplatz erlaubt

Freizeit

Spielplatz
Streichelzoo
Kinderanimation
Außenpool
Innenpool
Wasserrutsche
Thermalbad
Sauna
Boule
Tennis
Tischtennis
Golf
Minigolf
Segeln/Surfen
Fahrradverleih
Angeln
Skilift

Sanitär

Wohnmobil-Servicestation
Wickelraum
Waschkabinen
Barrierefreie Sanitäranlagen
Waschmaschinen
Trockner
Ha
Hayley Niederländisch

De video van de camping heeft ons overtuigd om daar naartoe te trekken. Echter, het viel ons tegen. Het zwembad wordt niet verwarmd en ook niet gereinigd. De pizza die we afhaalden was helemaal verbrand. Bovendien werd er op een manier à la Peter Gillis gecontroleerd of we onze airconditioning hadden ingeschakeld. Op elke deur stond duidelijk aangegeven dat dit eerst gemeld moest worden. We hebben dit braaf gedaan en prompt werd er €5 extra per nacht in rekening gebracht bovenop de €5 voor elektriciteit. De toiletten zijn verouderd en worden niet vaak genoeg gereinigd. De douches bij het zwembad zijn tussen 12 en 17 uur gesloten, maar ze zijn wel heel mooi.

vor 2 Jahren

Le
Leen Niederländisch

Een prachtige, uitgestrekte kampeerplek direct gelegen aan de Rijn. De kosten voor een plek aan de Rijn zijn extra. Er zijn een kinderbad en een groter zwembad voor ervaren zwemmers. Het personeel is vriendelijk. De camping heeft een restaurant met een terras aan de Rijn, een kiosk met dagelijks verse broodjes en er is een knutseluur voor kinderen tussen 4 en 10 jaar tijdens de vakantieperiodes. Er zijn veel speel- en klimplekken verspreid over de camping, een volleybalveld, een tienerhuisje met een voetbaltafel, een kabelbaan voor kinderen en een pingpongtafel. De douches, wasruimtes en toiletten zijn netjes. Een deel van de camping kan ook gebruik maken van noodunits voor toiletten, douches en een waskeuken. Op verschillende plekken zijn er ook wasmachines en drogers beschikbaar tegen betaling met stroommuntjes. De camping heeft nu ook enkele chalets. Er is een gratis groot schaakspel, een gratis spel van mens erger je niet en gratis minigolf. Helaas is er geen snackbar voor een Currywurst of een Fricandel met friet. Het is een heerlijke camping. Je raakt snel gewend aan het geluid van de treinen en het is niet storend.

vor 2 Jahren

Ge
Gema Niederländisch

Wat een leuke plek aan de Rijn. Veel te zien, van watervogels tot allerlei boten die passeren. Vriendelijk personeel op de camping. Het restaurant op de camping viel ons wat tegen.

vor 2 Jahren

Pe
Percy Niederländisch

De video van de camping heeft ons overtuigd om daar naartoe te reizen. Echter, het heeft ons teleurgesteld. Het zwembad wordt niet verwarmd of gereinigd. De pizza die we afhaalden was verbrand. Bovendien werd er op een Peter Gillis-achtige manier gecontroleerd of we de airconditioning aan hadden. Er stond duidelijk op elke deur dat dit eerst gemeld moest worden. We hebben dit netjes gemeld en prompt werd er €5 extra per nacht in rekening gebracht bovenop de €5 aan elektriciteitskosten. De toiletten zijn verouderd en worden niet vaak genoeg schoongemaakt. De douches bij het zwembad zijn tussen 12 en 17 uur gesloten, maar ze zijn wel erg mooi.

vor 3 Jahren

An
Antoinette Niederländisch

Een prachtige, uitgestrekte camping gelegen aan de Rijn. Extra kosten voor Rijnplekken. Er zijn een kinderzwembad en een groter zwembad voor ervaren zwemmers. Het personeel is zeer gastvrij. De camping beschikt over een restaurant met een terras aan de Rijn, een kiosk die elke dag verse broodjes aanbiedt, en tijdens de vakanties is er een knutseluurtje voor kinderen tussen de 4 en 10 jaar oud. De camping heeft diverse speel- en klimgebieden, een volleybalveld, een tienerhuisje met een voetbaltafel, een kabelbaan voor kinderen en een pingpongtafel. De douches, wasruimtes en toiletten zijn schoon en goed onderhouden. Een gedeelte van de camping biedt ook noodunits met toiletten, douches en wasruimtes. Op verschillende plaatsen zijn er ook wasmachines en drogers beschikbaar tegen betaling met stroommunten. De camping heeft nu ook enkele chalets. Er is een gratis groot schaakspel, mens erger je niet spel en minigolf. Helaas is er geen Imbiss voor een Currywurst of Fricandel met friet. Het is een heerlijke camping. Het geluid van de treinen went snel en is niet hinderlijk.

vor 3 Jahren

1 / 4

Standort