Camping Village Tiber ist ein Campingplatz mit 200 Stellplätzen in Roma, Italien, gelegen in der Region Lazio. Vor Ort findest du WLAN, einen Campingladen und ein Restaurant.
Zum Schwimmen gibt es einen Außenpool. Auf dem Campingplatz gibt es verschiedene Freizeitangebote, wie zum Beispiel einen Spielplatz.
Hunde sind bei Camping Village Tiber willkommen. Camping Village Tiber ist rollstuhlgerecht. Zum Wäschewaschen stehen Waschmaschinen zur Verfügung. Stellplätze mit Strom sind verfügbar.
Fotos
Merkmale
Einrichtungen
Eignung
Freizeit
Sanitär
Bewertungen
Bewertung schreibendouche froide dans le mobil home ou les sanitaires, ampérage trop faible :chauffage ou sèche cheveux il faut choisir Loin de rome
vor 4 Jahren
Camping zeer geschikt om Rome te bezoeken. Je kan zelf een geschikte plek uitzoeken. De campingwinkel was enkele uren in de ochtend en namiddag open. Hier alleen brood gekocht. Het grote pluspunt van deze camping is dat om het half uur een busje vertrekt vanaf de camping naar station Prima Porta. Een enkele reis is 1 Euro. Bij dit station staat het busje dan weer klaar voor campinggasten weer naar de camping te brengen. Het sanitair is voldoende. Het zwembad is niet groot maar geeft wel verkoeling na een hele dag in Rome te zijn geweest.
vor 4 Jahren
Camping geschikt voor bezoek Rome, maar verder is er weinig te doen. Sanitair is vies, schimmel. Wel een lekker verwarmd zwembad en een aardige badmeester die van gezellige muziek houdt. Restaurant alleen in weekend open. Campingwinkel heeft wel een wat uitgebreider assortiment. Als je weg rijdt met de caravan moet je gewoon de weg optrekken, maar dat is met die bochten en hardrijders best eng.
vor 4 Jahren
Rust en ruimte vind je hier, in de schaduw onder de hoge bomen. Klein zwembad mét badmeester die van alles verbiedt (geen bommetje, geen bal mee etc..) Klein supermarktje met redelijke prijzen. Shuttelbus naar station Prima Porta 8:30 -11:30 en 16:30 - 19:30 € 1 per rit. Wij gingen met de auto (tijd aan ons zelf) naar station Montebello (grote P) en vervolgens met openbaar vervoer (dagkaart onbeperkt trein en metro €7). Camping Tiber is een prima uitvalsbasis om Rome te bekijken. Het sanitair is soms wat typisch: een wastafel was vervangen, maar wat groter uitgevallen zodat de deur niet meer dicht kon (haha). Het was er wel schoon, maar her en der aan vervang toe. Wifi goed ontvangst tegenover de receptie. Dag en nacht bewaking. Langs de aanrijroute stonden wat schaars geklede dames en dat geeft een rare indruk, maar op de camping heb ik mij absoluut veilig gevoeld. En wat een heerlijke bloemengeur hangt hier. En vuurvliegjes gespot
vor 4 Jahren
Een leuke en nette camping. Bovendien niet duur. 2 week een caravan voor 800 euro. Waar vind je dat nog? Nadelen: -De omgeving is niet erg fraai. Prima Porta is echt een sjofele buitenwijk. -Geen grote supermarkt in de buurt dus heb je geen auto bij de hand dan ben je afhankelijk van de campingwinkel. -Te weinig kopjes, glazen en pannen in de caravan. Ook geen snijplank of theepot aanwezig Voordelen: -Een nette camping. Sanitair ook perfect schoon. Het terrein wordt ook goed bijgehouden. -Gezellig restaurant en lekker eten op de camping zelf -Rome makkelijk te reizen. En prima aansluiting bus/trein. Die overigens altijd op tijd kwamen. -Prima zwembad met leuke muziek. Aardige badmeester en ook dit alles weer goed verzorgd. -Overall aardig en behulpzaam personeel. Aanrader: zondag een dienst volgen (10:30) in de Friezenkerk (nederlands) in Vaticaanstad en daarna de paus zien. Heel bijzonder.
vor 4 Jahren