Camping playa RIBADESELLA
33560 Ribadesella
Spanien
Camping playa RIBADESELLA ist ein Campingplatz mit 0 Stellplätzen in Ribadesella, Spanien, gelegen in der Region Principality of Asturias. Vor Ort findest du WLAN, einen Campingladen und ein Restaurant.
Neben dem Campen kannst du auch ein Chalet mieten.
Zum Schwimmen gibt es einen Außenpool. Auf dem Campingplatz gibt es verschiedene Freizeitangebote, wie zum Beispiel Kinderanimation.
Hunde sind bei Camping playa RIBADESELLA willkommen. Camping playa RIBADESELLA ist rollstuhlgerecht. Zum Wäschewaschen stehen Waschmaschinen und Trockner zur Verfügung.
Fotos
Merkmale
Unterkünfte
Einrichtungen
Eignung
Freizeit
Sanitär
Bewertungen
Bewertung schreibenDe ontvangst was vriendelijk. De fitness is totaal versleten. Het sanitair wordt regelmatig gekuist en de wc's zijn voorzien van wc-papier. Rustig douchen gaat niet want de douches wisselen voortdurend van warm naar koud. De internetverbinding valt ook de hele tijd uit. 's Avonds moet het stil zijn om half 1 's nachts,dat is veel te laat en het wordt soms ook niet gerespecteerd.
vor 6 Jahren
De fitness is totaal versleten. Het sanitair in zeer goed in orde met toitletpapier,het enige nadeel is dat de douches warm en koud wisselen dus ontspannend douchen gaat niet. Op de camping mag je tot half 1 lawaai maken,wat veel te laat is & het wordt dikwijls nog niet gerespecteerd. Ontvangst was wel vriendelijk en behulpzaam. Internet valt zeer vaak uit.
vor 6 Jahren
Deze terassen camping is gelegen dichtbij Ribadesella, op een berg. Er stonden toen wij er waren geen Nederlanders, bijna uitsluitend Spanjaarden. De kinderen vonden dat niet leuk. In het restaurant en de receptie/winkel wordt wel Engels gesproken. Op de bovenste plekken uitzicht op de bergen, geen schaduw. Het sanitair is zeer schoon, zeep bij de wasbakken, toiletpapier in de toiletten. Zwembad is ok, restaurant matig, vriendelijk personeel. Maar in Ribadesella voldoende eetgelegenheden. Het strand/de baai/de omgeving van RIbadesella is fraai. De pico de Europe zeker ook de moeite waard. Het weer is hier onzeker! De plekken op de camping zijn voor Spaanse begrippen best ruim, de auto mag bij de plek staan. De siesta duurt van 1400 tot ongeveer 1800 uur, en de Spanjolen eten pas rond 2100 uur. DIchtbij de camping is een grote, prima supermarkt. Tennis en midget golf op de camping, kost bijna niks. Reserveren heeft nauwelijks zin; je kiest op de dag van aankomst nog je plaats!
vor 6 Jahren
Weg langs de kust is 2-baans en vele werkzaamheden voor 4-baans. Middelgrote goed geoutilleerde en prima onderhouden terras-camping. Vlakbij de kust dus wel veel wind. Onderaangestaan vanwege de wind en de vlakte van de ondergrond. Op de bovenste 2 terrassen zijn de paden smal, de plaatsen schuin en te dicht bij de provinciale weg. Bovendien is er teveel wind op de luifel. Gelegen op ca. 3 km buiten het dorp bergop. Ontvangst en parkeren matig. Zelf plaats uitzoeken. Mooie maar kleine plaatsen. Weinig bomen. Geen waterkraan. Schoon en goed sanitair. Douche zelf te regelen zonder muntjes. Zeer warm afwaswater. WC-papier aanwezig. Heel weinig kampeerders aanwezig waarschijnlijk vanwege het slechte weer. Stroom is 10A. Wifi op de plaats, maar vaak onbereikbaar. Auto bij de caravan, maar moeilijk te parkeren. Het verwarmd overdekt zwembad is geweldig. Broodservice.
vor 6 Jahren
Mooie camping alleen jammer dat ze zo veraf ligt van het stadje. Het sanitair is wel schoon maar iets gedateerd.
vor 6 Jahren