Camping Les Roches
5580 Rochefort
Belgien
Camping Les Roches ist ein Campingplatz in Rochefort, Belgien, gelegen in der Region Wallonia. Vor Ort findest du WLAN, ein Restaurant und morgens frische Brötchen.
Du kannst hier mit einem Zelt, einem Wohnwagen oder einem Wohnmobil campen. Neben dem Campen kannst du auch ein Chalet mieten.
Auf dem Campingplatz gibt es verschiedene Freizeitangebote, wie zum Beispiel einen Spielplatz, Kinderanimation, einen Tennisplatz, Boule und Minigolf.
Hunde sind bei Camping Les Roches willkommen. Camping Les Roches ist rollstuhlgerecht. Zum Wäschewaschen stehen Waschmaschinen und Trockner zur Verfügung. Stellplätze mit Strom, einem Wasseranschluss und einem Abwasseranschluss sind verfügbar.
Fotos
Merkmale
Unterkünfte
Einrichtungen
Eignung
Freizeit
Sanitär
Bewertungen
Bewertung schreibenTrès beau camping ,personnels très accueillant,dommage des plonges vaisselle en plein air. Dans un couloir venteux.un petit effort sur l'entretien des toilettes.
vor 4 Jahren
Voordat we op deze camping aankwamen kreeg deze een 9,7 op basis van 11 beoordelingen. Ik ben benieuwd of die 11 bezoekers écht op dezelfde camping als wij hebben gezeten. Vrijdagavond Karaoke op volume tien tot 01.00 en daarna tot 05.30 dronken gezang, gelal en geroep. Zaterdag 80’s party op volle toeren tot 01.00 en daarna tot 04.30 volop feest. Sanitair werd brandschoon genoemd, maar ik heb zelden zo’n vieze bende gezien. De lucht op de toiletten was echt niet te harden, bij sommige douches kwam er meer water uit de muren dan uit de douchekop. Overal plukken haren, hier was al even niet schoongemaakt. Zoek gerust een andere camping als je naar deze regio wil gaan.
vor 4 Jahren
Verleden weekend een aangenaam verblijf doorgebracht in camping "les roches". Andere vrienden waren er ook met hun mobilhome..We hebben kunnen "bbquen", veel gelachen en zeer goed geslapen. Het sanitair was zeer net en verzorgd ook. Rochefort is vlakbij, een aanrader dus!
vor 4 Jahren
Goede camping, rustig gelegen en vlakbij stad. Proper en warm sanitair. Je kan te voet naar het centrum, zwembad en minigolf vlakbij.
vor 4 Jahren
Wij verbleven hier 2 weken in juni, toen was het heel rustig. Vooral een komen en gaan van doortrekkers. Camping is erg schoon met veel toiletten en douches. Goede wifi. Wij verbleven met de Acsi kaart voor 17 euro p.n. Verderop in Jemelle is nog een gemeente camping met minder fasciliteit en die is maar 9,50 euro. Alleen daar geen wifi en eenvoudig sanitair. De omgeving is prachtig, maar niet geschikt voor toerfietsen. Alleen de fietsroute Ravel gaat over een oude spoorlijn en is vlak. Stadje heeft een aardig terras waar je allerlei biertjes kun proberen. Eten verderop in Celles in Auberge de la Lesse is een aanrader.. Minpuntje is dat je het verkeer hoort van de weg verderop.
vor 4 Jahren
Prima camping om Rochefort en omgeving te verkennen. Ruime plaatsen. Brood kun je bestellen bij de receptie. Gratis WiFi, 30min per dag of onbeperkt WiFi via een account (vraag instructie beschrijving bij de receptie). Fietsroutes via knooppunten.
vor 4 Jahren
Mooie camping waar we 1 nacht gestaan hebben op doorreis. De camping ziet er goed verzorgd en schoon uit.
vor 4 Jahren
Mooi aangelegde camping tegen het leuke stadje Rochefort aan. Maar 5 min.lopen. Camping uiterst verzorgd met zeer ruime plaatsen. Nieuw toiletgebouw met prima sanitaire voorzieningen. Ook geschikt als doorreiscamping want op korte afstand van de autoweg. Een aanrader!
vor 4 Jahren
Mooie camping maar nog wel wat kaal. Sanitair was erg schoon en zag er nieuw uit. Mooie prijs voor als je er 1 nacht verblijf.
vor 4 Jahren
mooie en rustige cp,minpunt geen warm water in de douches. pluspunt ruime plaatsen met alle voorzieningen voor water en elektriciteit.
vor 4 Jahren
Camping gebruikt als overnachtinscamping op doorreis vanuit Frankrijk. Alles als nieuw, ligging tegen het centrum van Rochefort (broodjes 's ochtends op loopafstand bij de warme boulanger). Voldoende leuke eetgelegenheden om de hoek en eventueel het cafetaria op de camping. Plaatsen op camping wel onregelmatig qua hoogte, dus even stellen. De op de camping al langer verblijvende gasten wisten wel degelijk te melden dat er volgens hen te streng werd toegezien op nachtrust vanaf 22.00 uur. Al met al een van de betere campings op doorreis vanaf het zuiden. Aub niet te veel mensen vertellen, het zou vanaf nu wel eens gedaan kunnen zijn met de rust en ruimte.
vor 4 Jahren