Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Camping Les Acacias
Camping Les Acacias

Camping Les Acacias in Frankreich

Argeles Sur Mer, Frankreich

Dieser Campingplatz wurde noch nicht von seinem Besitzer bestätigt. Klicke hier, wenn du der Besitzer bist.
4.5 / 5 (4 Stimmen)

Camping Les Acacias

Avenue du Général de Gaulle
66700 Argeles Sur Mer
Frankreich
Website besuchen
Zu Favoriten hinzufügen

Camping Les Acacias ist ein Campingplatz mit 85 Stellplätzen in Argeles Sur Mer, Frankreich, gelegen in der Region Languedoc-Roussillon. Vor Ort findest du WLAN, einen Campingladen und ein Restaurant.

Neben dem Campen kannst du auch ein Chalet mieten.

Zum Schwimmen gibt es einen Außenpool. Auf dem Campingplatz gibt es verschiedene Freizeitangebote, wie zum Beispiel einen Spielplatz, einen Tennisplatz, Tischtennis, Minigolf, Fahrradverleih und Segeln und Surfen.

Camping Les Acacias bietet Sanitäranlagen für Menschen mit eingeschränkter Mobilität. Zum Wäschewaschen stehen Waschmaschinen und Trockner zur Verfügung. Stellplätze mit Strom sind verfügbar. Camping Les Acacias ist von 1 Mai bis 30 September geöffnet.

Fotos

Merkmale

Unterkünfte

Zelte
Wohnwagen
Wohnmobile
Chalets
Apartments

Einrichtungen

Strom
WLAN
Campingladen
Snackbar
Restaurant

Eignung

Wintercamping
Schattige Stellplätze
Saisonstellplätze
FKK
Stellplätze für Jugendgruppen
Autofrei

Freizeit

Spielplatz
Kinderanimation
Außenpool
Innenpool
Thermalbad
Sauna
Tennis
Tischtennis
Golf
Minigolf
Segeln/Surfen
Fahrradverleih
Skilift

Sanitär

Wohnmobil-Servicestation
Wickelraum
Waschkabinen
Barrierefreie Sanitäranlagen
Waschmaschinen
Trockner
An
Annerie Niederländisch

Terug van een heerlijke vakantie in Argeles sur Mer. We hebben op deze camping een mobil home voor 2 week gehuurd. Superrelaxte kleine camping op loopafstand van strand en de boulevard. Argeles sur mer is mega toeristisch maar eenmaal terug op de camping merk je daar niks van. Veel franse kampeerders en er zijn maar een paar stacaravans. Dus een echte campingsfeer. Eigenaren zijn erg aardig en vinden persoonlijk contact een aandacht heel belangrijk. Geen zwembad hebben we niet gemist! Geen animatie ook fijn? wel wat muziek van naastgelegen camping maar niet storend. Heerlijk schaduwrijk. Klein eettentje op de camping voor pizza tapas en rose. Kortom voor ons top! 2 17 jarige dames die mee waren hebben zich ook prima vermaakt.

vor 4 Jahren

El
Els Niederländisch

Een week doorgebracht op deze camping. Het was een open en vriendelijke sfeer. Het was goed te merken dat de camping met liefde en passie werd gerund. Op alle vragen kwam een antwoord en zelfs met een verjaardag een liedje en een biertje. Wat vooral erg fijn was was dat het sanitair met veel zorg werd bijgehouden. Het was erg ruim en schoon. Ook is er elke nacht een bewaker aanwezig. In de avonden lawaai van de naastgelegen campings en de boulevard maar dat hoorde ook wel een beetje bij de toeristische sfeer van de omgeving. Strand te voet bereikbaar en op de camping ook een gezellig barretje, waar ook gegeten kon worden. Fijne, vrij rustige camping in deze drukke omgeving.

vor 4 Jahren

De
Dennis Niederländisch

Centrale ligging, toiletgebouw was schoon en nooit lang hoeven wachten. Schaduwrijke kampeerplaatsen, voldoende ruim voor een tent. Wat viel tegen? De campingeigenaresse sprak geen engels, alleen maar Frans, communicatie via Google Translate. Hierdoor ging het bij aankomst ook mis... We hadden twee kampeerplaatsen gehuurd, we waren met 3 tenten en twee auto's. En hier zat het probleem. We zaten aan een doodlopend laantje en konden een volkswagen bus alleen achteruit het laantje uitrijden als de overige kampeerplaatsen bezet zouden zijn. Met een caravan wordt het ook een lastig verhaal ... Hielp niet met het oplossen van het autoprobleem. Vond dat we lastig deden, een kleine camping, al de grootste plaatsen ... Ons alternatief was om een extra plaats bij de boeken(ter betaling) als parking voor de auto's en per nacht te bekijken of er een extra kampeerplaats vrij zou zijn, waar op de camping maakte ons niet uit, we waren flexibel. Dit was niet mogelijk, alles zou bezet zijn... We hebben bijna heel de vakantie tegen lege plekken aangekeken. Omdat ze vond dat we lastig deden wilde ze ons wel het geld teruggeven van beide plekken zodat we naar een andere camping konden. We vonden zelf met de camping niks mis, alleen een beetje behulpzaamheid was wel op zijn plaats. Het was een Franse camping, wij waren de enigste Nederlanders, misschien wilde ze ons niet?

vor 4 Jahren

He
Herman Niederländisch

Voor een keer wilden we zon, strand en zee. Dat hebben we gekregen. Geen wolk gezien en op slechts 800 meter van het strand. Genoeg te doen voor de meiden in de omgeving, maar ook op de camping werd voldoende georganiseerd. Paella party, karaoke. Mijn dochters willen morgen weer.

vor 4 Jahren

Standort