€31.1
pro Nacht
Geschätzter Preis basierend auf 1 Auto, 2 Personen mit einem Zelt, Wohnwagen oder Wohnmobil.

Campingplatz geöffnet von 15 April bis 14 April
Ankunft
{{r.momentInner(r.bookingFrom).locale(r.locale).format('dddd')}},
{{r.momentInner(r.bookingFrom).locale(r.locale).format('D MMMM YYYY')}}
Abreise
{{r.momentInner(r.bookingTill).locale(r.locale).format('dddd')}},
{{r.momentInner(r.bookingTill).locale(r.locale).format('D MMMM YYYY')}}
Tage
{{r.bookingDays}}

Dieser Campingplatz wurde noch nicht bei Spottocamp verifiziert. Bist du der Besitzer? Dann kontaktiere uns bitte mit dem Button unterhalb

Ich bin der Besitzer
Strom
Wifi
Grillmöglichkeit
Hunde
Sandstrand
Segeln / Surfen
Angeln
Waschmaschinen
- Advertisement -
4 / 5 (15 stimmen

Camping Le Soleil Levant-ribes

allée de la longée 33
17132, Meschers sur Gironde
Frankreich

Camping Le Soleil Levant-ribes ist ein Campingplatz mit 242 Stellplätzen in Meschers sur Gironde, Frankreich. Camping Le Soleil Levant-ribes hat wifi, ein restaurant und einen innen schwimmbad. Hunde sind auf diesem Campingplatz erlaubt. Neben Camping ist auch das mieten möglich ein mobiler bungalow. Hier finden Sie verschiedene Freizeitaktivitäten auf dem Campingplatz. Es gibt ein spielplatz, ein sandstrand, ein wasserrutsche, ein tennisplatz, ein tischtennis tabelle, ein volleyballplatz, ein golfplatz, ein minigolf bereich, segeln / surfen und fahrrad mieten.

Camping Le Soleil Levant-ribes bietet Behinderten Gerechte sanitäre Einrichtungen. Um Ihre Kleidung zu waschen gibt es waschmaschinen und wäschetrockner.

Merkmale von Ort

Unterhaltung
Fahrrad mieten
Spielplatz
Kinder-Animation
Sandstrand
FKK-Strand
Freibad
Wasserrutsche
Tennisplatz
Tischtennis Tabelle
Volleyballplatz
Minigolf bereich
Golfplatz
Segeln / Surfen
Schiff mieten
Schiff gleitbahn
Pferde-Reiten
Angeln
Tauchstation

Unterkunft
Zelte
Wohnwagen
Camper
Vermietung Hütten
Mobile Unterkünfte
Wohnung

Anlagen
Strom
Wifi
Snackbar
Restaurant
Lagerfeuer erlaubt
Grillmöglichkeit

Qualifikationen
Hunde
Ort mit Schirm
Ganzjährig geöffnet
Nudisten
Auto frei
Auto an Ort zugelassen

Sanitär
Babywickeleinrichtungen
Rollstuhlsanitär
Waschmaschinen
Wäschetrockner


Klicke hier, wenn die Informationen über diesen Campingplatz nicht vollständig oder fehlerhaft sind.

Foto

Bewertungen

Willem
Niederländisch
Op deze camping komen weinig Nederlanders. Wij vinden dat prima maar voor anderen is dat misschien juist jammer. In het stadje Meschers is er 's zomers elke ochtend een marktje waar de dagelijkse boodschappen gedaan kunnen worden. Er is ook een supermarkt en in Royan, op 10 min. rijden, zijn er de grote Franse supermarkten. Meschers heeft een leuk haventje met goede restaurantsin div. prijsklassen. De stranden zijn makkelijk te bereiken. In de maand juli nog niet heel druk....in augustus daarentegen overvol. Wij zijn al meerdere keren naar deze camping geweest en zullen er zeker nog vaker naar toe gaan. Het sanitair is een paar jaar geleden geheel vernieuwd en weer helemaal up to date. Op de camping is een restaurant(je) en een afhaalmogelijkheid. Het zwembad is prima met een glijbaan, ligwiede en ligstoelen rondom het bad.
4 Jahre vor

Chantal van Gelder
Niederländisch
Afgelopen zomer hebben wij 3 weken op deze camping gestaan.De camping is typisch frans. Mooie ruime plekken die die zelf mag kiezen. Het strand is geweldig. Je kunt er makkelijk met de fiets naar toe en ook met de auto is het goed te bereiken. Ook het plaatsje is erg gezellig. Het sanitair is vrij oud, maar wel schoon. Het zwembad is niet heel groot, maar de fantastische glijbaan maakt veel goed. Heerlijke ligstoelen en altijd een badmeester! Supermarkt is dichtbij en op de camping is elke dag vers stokbrood. Helaas waren er bijna geen Nederlanders, dus dat was voor de kids iets minder. Leuke dingen te doen in de omgeving: Talmont en Saintes zijn aanraders. De grotten in de plaats zelf waren zonde van het geld!
4 Jahre vor

G.W.
Niederländisch
Mooie plekken, afgebakend en met bomen. Goede combinatie zon/schaduw. Geen geluidsoverlast van medekampeerders (wel van animatie `s avonds) Kleinschalige camping. Vriendelijke receptionistes. Leuk haventje waar heerlijk ijs te krijgen is. Op de hoek een goed restaurant, zeer vriendelijk personeel. De lasagne en pizza is daar heerlijk!! Iedere dag een markt in Meschers en vanuit Meschers zijn andere plaatsen goed en snel te bereiken. Zwembad niet groot, maar heerlijke temperatuur. Jongens mogen geen zwemshort dragen maar een gewone zwembroek/boxer. Het water van de glijbaan is een chloorbak waar je in terechtkomt. Ga absoluut geen pizza bestellen op de camping, want deze zijn niet te eten!! Evenals het ijs uit de koeling, leek wel ontdooid en opnieuw ingevroren. Douches waren niet altijd warm, zelfs koud en een aantal wel goed. Niet heel schoon. Animatie alleen voor fransen. Zeer weinig nederlanders, maar dat hadden we al gelezen. Heel klein campingwinkeltje. Voor ons geen 4 sterren waard!
4 Jahre vor

- Advertisement -