Camping Lansbulten ist ein Campingplatz mit 200 Stellplätzen in Aalten, die Niederlande, gelegen in der Region Gelderland. Vor Ort findest du WLAN und morgens frische Brötchen.
Du kannst hier mit einem Zelt, einem Wohnwagen oder einem Wohnmobil campen. Neben dem Campen kannst du auch eine Hütte oder ein Chalet mieten.
Zum Schwimmen gibt es einen Außenpool, einen Innenpool, natürliches Badegewässer und einen Sandstrand. Auf dem Campingplatz gibt es verschiedene Freizeitangebote, wie zum Beispiel Kinderanimation, einen Streichelzoo, Tischtennis, Fahrradverleih, Segeln und Surfen und Angeln.
Hunde sind bei Camping Lansbulten willkommen. Zum Wäschewaschen stehen Waschmaschinen und Trockner zur Verfügung. Stellplätze mit Strom, einem Wasseranschluss und einem Abwasseranschluss sind verfügbar. Camping Lansbulten ist von 1 April bis 30 September geöffnet.
Fotos
Merkmale
Unterkünfte
Einrichtungen
Eignung
Freizeit
Sanitär
Bewertungen
Bewertung schreibenWe hebben enorm genoten, de camping was netjes en het sanitair was uitstekend onderhouden, met ruime standplaatsen. Een mooi nieuw zwembad met een grote trap om in het water te duiken, perfect. Vriendelijke beheerders, altijd klaar voor een gesprek en een luisterend oor. Deze camping is ideaal gelegen voor fietsen en om af en toe een terras te bezoeken of 's avonds wat amusement te hebben, op slechts ongeveer 2 km van het centrum van Aalten. Een schitterende groene omgeving.
vor 3 Jahren
Bij aankomst was het niet duidelijk waar je je auto kon neerzetten, de balie was verder weg. Voor fietsers was de toegang onvriendelijk, te krap en slecht onderhouden. De stroomvoorziening was onvoldoende en we werden vaak afgesloten. Toen ik dit meldde bij de balie, werd mij verteld dat ik te veel elektriciteit verbruikte. Op dat moment waren alleen de koelkast en het koffiezetapparaat in gebruik. Zeer onbeleefd, en na betaling ben ik vertrokken en ik zal er zeker nooit meer terugkomen.
vor 3 Jahren
Na 8 fijne jaren gestaan te hebben op camping Lansbulten in Aalten met een seizoenplaats, is het tijd voor een nieuwe omgeving en camping. We hebben genoten op camping Lansbulten en het altijd naar ons zin gehad. De voorzieningen zijn top en goed verzorgd. We hebben de camping zien groeien met meer plaatsen, een nieuwe schuur, dierenverblijf een ander toiletgebouw. Komende winter wordt er een nieuw zwembad, peuterbad en speelveld gecreëerd op de camping. De eigenaren van de camping, Jan, Henriette, Rick en Arie, zijn kanjers. Je kon altijd terecht met een probleem en je kreeg altijd een passende oplossing. Ook voor een praatje stonden ze open, het gaf je een gevoel of je bij de familie hoorde. Al met al, zal ik de camping en de eigenaren wel missen. Deze tijd had ik met geen goed willen missen. Bedank, Jan, Henriette, Rick en Arie. We komen vast nog vaak langs om bij te kletsen, het gaat jullie goed.
vor 3 Jahren
Gemoedelijke camping vriendelijke eigenaren. Zowel ouders als beide zoons. Er is ook tijd voor een praatje. Sanitair is schoon. Eer heerst een relaxte sfeer op de camping. Tegenover de camping heb je restaurant karpermeer. Waar je prima kunt eten. Verder mooie omgeving om te wandelen en fietsen. Wij hebben hier 2 weken gestaan. Had geen zin om naar huis te gaan
vor 4 Jahren
We hebben ontzettend genoten op de camping. Prima schoon sanitair en een gemoedelijke sfeer. Campingeigenaren nemen de tijd voor een praatje. Ook helpen ze graag als er een probleem is. De camping wordt uitstekend onderhouden. Je merkt dat de camping met veel passie gerund wordt. Dat komt ten goede aan de sfeer.
vor 4 Jahren