Spottocamp
|
Toggle dark mode
Spottocamp
Toggle sidebar
Camping Fuussekaul
Camping Fuussekaul
Camping Fuussekaul
Camping Fuussekaul
Camping Fuussekaul

Camping Fuussekaul in Luxemburg

Heiderscheid, Luxemburg

Dieser Campingplatz wurde noch nicht von seinem Besitzer bestätigt. Klicke hier, wenn du der Besitzer bist.
4.5 / 5 (19 Stimmen)

Camping Fuussekaul

4 Fuussekaul
9156 Heiderscheid
Luxemburg
Website besuchen
Zu Favoriten hinzufügen

Camping Fuussekaul in Luxemburg is geschikt voor jonge kinderen. Zij worden elke middag opgehaald met de tractor voor een rondje over de camping. Het zwembad is niet heel groot maar de speeltuinen wel. Patatjes kun je halen in de snackbar of het restaurant. Een supermarkt vind je naast de camping en een groot winkelcentrum op 20 minuten afstand.

Fotos

Merkmale

Unterkünfte

Zelte
Wohnwagen
Wohnmobile
Chalets
Apartments

Einrichtungen

Strom
Wasseranschluss
Abwasseranschluss
Gasflaschentausch
WLAN
Schließfächer
Aufenthaltsraum
Trockenraum
Kochgelegenheiten
Campingladen
Frische Brötchen
Snackbar
Restaurant
Rollstuhlgerecht
Befestigte Wege
Zentrale Lagerfeuerstelle
Brennholz
Holzkohlegrill erlaubt
Tische und Bänke

Eignung

Hunde erlaubt
Wintercamping
Schattige Stellplätze
Saisonstellplätze
FKK
Stellplätze für Jugendgruppen
Autofrei
Auto am Stellplatz erlaubt

Freizeit

Spielplatz
Indoor-Spielbereich
Streichelzoo
Kinderanimation
Schwimmen in natürlichem Gewässer
FKK-Strand
Außenpool
Innenpool
Wasserrutsche
Thermalbad
Sauna
Boule
Tennis
Tischtennis
Volleyball
Golf
Minigolf
Segeln/Surfen
Fahrradverleih
Reiten
Angeln
Tauchstation
Skilift

Sanitär

Wohnmobil-Servicestation
Wickelraum
Waschkabinen
Mietbares Badezimmer
Barrierefreie Sanitäranlagen
Waschmaschinen
Trockner
Ma
Machiel Niederländisch

Absoluut niet de moeite waard!! Slecht verzorgde locaties, ongemaaid gras of ongesnoeide hagen. Er zijn geen vuilnisbakken op de camping en slechts één afvalpunt voor de vuilniszakken.Het kost € 1 per douchemuntje voor een douche van 5 minuten onder een zeer zwakke straal. De tijd blijft lopen, zelfs als je even pauzeert om je haar te wassen. Dus 5 minuten is niet haalbaar als je lang haar hebt.Vaste locaties waar je constant langsloopt zijn echt een nachtmerrie van aanbouwen en rommel voor de deur.Nooit meer voor mij. Echt vervallen glorie.

vor 3 Jahren

Ma
Marthe Niederländisch

Zeker, het is een vervallen pracht. We hebben drie decennia op deze camping doorgebracht met onze eigen caravan. Vanwege gezondheidskwesties hebben we voor het eerst een gehuurde caravan gebruikt. Gewoonlijk verbleven we van maandag tot zaterdag, maar we zijn op woensdag voor 10 uur vertrokken. De caravan was vies, het gevraagde beddengoed was niet aanwezig, we hebben twee dagen een parasol gevraagd maar nooit ontvangen. We waren omgeven door gastwerkers. Het is erg jammer, maar dit was voor ons een tegenvaller en we zullen dus nooit meer terugkomen.

vor 3 Jahren

Be
Betty Niederländisch

Deze camping stelt zich op hun website helaas beter voor dan ze in werkelijkheid zijn. Een teleurstelling voor toeristische kampeerders, hoewel er enkele positieve aspecten zijn. Momenteel wordt de camping volop ingericht met vaste huurcaravans, dat lijkt hun prioriteit te zijn. Deze caravans zijn gevuld met gastarbeiders en de sanitaire voorzieningen laten veel te wensen over. Het lijkt erop dat ze geen schoonmaakpersoneel hebben, als je geluk hebt wordt er eens in de twee dagen schoongemaakt, maar zelfs dan is het niet schoon. De voegen in de vaatwasruimte lijken bijna vanzelf weg te lopen. Voor het douchen heb je munten van 1 euro nodig, maar de waterstraal heeft zo weinig druk dat de zeep er niet af gaat. De comfortplaatsen zijn daarentegen ruim, hoewel er diepe kuilen in de kleigrond zitten. De bistro is goed en serveert lekker eten. De kinderen vermaken zich uitstekend in de binnenspeeltuin en de buitenspeelplaats. Het is een vervallen plek met een vleugje hoop.

vor 3 Jahren

An
Annemarie Niederländisch

We hebben tien dagen doorgebracht op deze kampeerplek, samen met onze jongens van 2 en 4 jaar oud. Ze hebben er enorm van genoten, dus wij ook! De trektochten waren elke dag een hoogtepunt om naar uit te kijken. Welke activiteit biedt nu de mogelijkheid om met een graafmachine te graven?! Ook de binnenspeelplaats was een plek waar ze zich uitstekend hebben vermaakt. Het restaurant was geweldig, de snackbar kon sneller en beter, maar was nog steeds acceptabel, het zwembad was goed en de speeltuinen waren geweldig!Het toiletgebouw kon beter, maar was wel schoon.Het enige nadeel is de weg die door de parken loopt, die kan behoorlijk gevaarlijk zijn, ondanks de aanwezigheid van een tunnel.Je kinderen moeten net die tunnel kiezen. Misschien kunnen ze daar iets met hekken of veiligheid doen?!Maar ondanks dat, we zijn er niet zeker van of we volgend jaar terugkomen, maar ik weet zeker dat we ooit nog eens terug zullen komen. En onze kinderen zullen hier nog jaren over praten!

vor 3 Jahren

Li
Lidewij Niederländisch

Dit is onze vijfde keer in dit park. De stacaravans zijn altijd onberispelijk schoon. Hier en daar zijn er verbeteringen aangebracht, echt geweldig. Het personeel is altijd vriendelijk. De kinderanimatie is ook altijd een succes. De omgeving is adembenemend. Mullerthal, het klankenpad, suppen (via camping Liefrange) enzovoort.

vor 3 Jahren

1 / 4

Standort