€12.7
pro Nacht
Geschätzter Preis basierend auf 1 Auto, 2 Personen mit einem Zelt, Wohnwagen oder Wohnmobil.

Campingplatz geöffnet von 01 January bis 31 December
Ankunft
{{r.momentInner(r.bookingFrom).locale(r.locale).format('dddd')}},
{{r.momentInner(r.bookingFrom).locale(r.locale).format('D MMMM YYYY')}}
Abreise
{{r.momentInner(r.bookingTill).locale(r.locale).format('dddd')}},
{{r.momentInner(r.bookingTill).locale(r.locale).format('D MMMM YYYY')}}
Tage
{{r.bookingDays}}

Dieser Campingplatz wurde noch nicht bei Spottocamp verifiziert. Bist du der Besitzer? Dann kontaktiere uns bitte mit dem Button unterhalb

Ich bin der Besitzer
Zelte
Wohnwagen
Camper
Strom
Wifi
Grillmöglichkeit
Hunde
Angeln
- Advertisement -
4.5 / 5 (14 stimmen

Camping Eliana

176 rue des Pommiers
73260, Savoie
Frankreich

Camping Eliana ist ein Campingplatz mit 30 Stellplätzen in Savoie, Frankreich. Camping Eliana hat wifi und einen innen schwimmbad. Hunde sind auf diesem Campingplatz erlaubt.

Auf Camping Eliana ist es möglich mit ein zelt, ein wohnwagen oder ein camper zu campen. Neben Camping ist auch das mieten möglich ein mobiler bungalow oder einen appartement. Hier finden Sie verschiedene Freizeitaktivitäten auf dem Campingplatz. Es gibt ein spielplatz.

Um Ihre Kleidung zu waschen gibt es waschmaschinen und wäschetrockner.

Merkmale von Ort

Unterhaltung
Theater / Kino
Spielplatz
Kinder-Animation
Freibad
Tennisplatz
Minigolf bereich
Angeln

Unterkunft
Zelte
Wohnwagen
Camper
Mobile Unterkünfte
Wohnung

Anlagen
Strom
TV anschluss
Wifi
Camping Geschäft
Brot an Ort
Snackbar
Restaurant
Rollstuhlzugang
Grillmöglichkeit

Qualifikationen
Hunde
Ort mit Schirm
Auto frei

Sanitär
Babywickeleinrichtungen
Waschmaschinen
Wäschetrockner


Klicke hier, wenn die Informationen über diesen Campingplatz nicht vollständig oder fehlerhaft sind.

Foto

Bewertungen

Mariken
Niederländisch
Een kleine, rustige, gemoedelijke camping (
2 Jahre vor

Wilco Boelens
Niederländisch
Lekker rustige, kleine camping, ideaal voor onze jonge (7 en 4 jaar) kinderen. Ze liepen zelf naar het speeltuintje (met trampoline, tafeltennistafel en speeltoestel). Het gemeentezwembad is goed lopend te bereiken en zit bij de prijs in. De eigenaresse is echt super. Ze heeft jaren in Amerika gewoond en spreekt dus fantastisch Engels. Ze helpt je overal bij, waar ze kan. Brengt 's morgens lekkere verse broodjes tegen kostprijs(!). De omgeving is fantastisch, je kunt heerlijk door de bergen rijden, of lekker een stuk wandelen, er zijn te veel wandelingen om in 1 vakantie te doen. In het dorpje is een grote supermarkt, er zijn wat restaurantjes, maar verder is er weinig te doen. In Moutiers was meer te beleven. Wij hebben heerlijk gegeten bij "La petite fabrique." Als je het niet erg vindt om wat verder te rijden, liggen er echt geweldige passen waar je met de auto overheen kan. Schitterende uitzichten!
3 Jahre vor

B+M
Niederländisch
Super fijne en mooie camping. 's morgens komt Carole je broodjes brengen. Wat een luxe. Heel net sanitair. Leuk speeltuintje voor de kinderen met speelhuisje, trampo en groot klimtoestel met schommels en glijbaan. Mooie ruime plekken met zowel zon als schaduw. Het is een rustige camping zonder animatie. Gratis gebruik van gemeentezwembad waar je 1x per dag heen kan. Dit zwembad is groot, met 1m diep bad, 2.5m diep bad, groot peuterbad, waterspeeltuin, glijbanen etc. De camping ligt vlak bij mooie wandelgebieden, maar wel echt uur rijden van de wandeltochten bij Pralognan. Dus wil je niet in een skigebied wandelen moet je toch wat verder rijden (Champagny de la Haut, Pralognan etc). In de zomer zijn sommige ski-liften (best nog duur) in de omgeving ook open. Carole heeft veel informatie over de omgeving. Er is een restaurantje vlak bij de camping. Camping ligt wel ver uit het dorp maar grote Super U is 10-15 minuten lopen.
3 Jahre vor

Sam en M-J
Niederländisch
Vriendelijke ontvangst, goed Engels sprekende eigenaresse is altijd bereikbaar via een intercom naast de camping. Sanitair is schoon en wordt goed onderhouden. Wasmachine en droger aanwezig en gratis gebruik van een strijkplank. Mooie wandelingen in de omgeving. Zeker een camping om nogmaals te bezoeken.
4 Jahre vor

Fam. de Graaff
Niederländisch
De camping was voor ons perfect: kleine speeltuin, veel Nederlandse kinderen, heel aardige campingeigenaresse die ook nog eens heel goed Engels spreekt. De camping is ons zo goed bevallen, dat we er zelfs 2 jaar op rij naar toe zijn gekomen, terwijl we ieder jaar een andere camping uitkiezen! Het sanitair was (meestal) schoon, maar simpel. Helaas geen wc-bril. Verder een service van broodjes bij je tent. Ook de omgeving was voor ons geweldig: veel mogelijkheden voor wandelen en fietsen. Zelfs gratis kabelbanen in de omgeving! Ook het gemeentezwembad (7 minuten lopen) was helemaal top voor onze kinderen. En het zat nog bij de prijs in ook! Al met al een aanrader! En als we nog eens aan die kant van de Alpen zitten... wie weet gaan we gewoon voor de 3e keer terug!
4 Jahre vor

- Advertisement -