Camping De Noetselerberg
7441 DK Nijverdal
die Niederlande
Camping De Noetselerberg ist ein Campingplatz mit 225 Stellplätzen in Nijverdal, die Niederlande, gelegen in der Region Overijssel. Vor Ort findest du WLAN, einen Campingladen, ein Restaurant und morgens frische Brötchen.
Du kannst hier mit einem Zelt, einem Wohnwagen oder einem Wohnmobil campen. Neben dem Campen kannst du auch eine Hütte oder ein Chalet mieten.
Zum Schwimmen gibt es einen Außenpool, einen Innenpool und eine Wasserrutsche. Auf dem Campingplatz gibt es verschiedene Freizeitangebote, wie zum Beispiel einen Spielplatz, Kinderanimation, Tischtennis und Fahrradverleih.
Hunde sind bei Camping De Noetselerberg willkommen. Camping De Noetselerberg ist rollstuhlgerecht und bietet barrierefreie Sanitäranlagen. Zum Wäschewaschen stehen Waschmaschinen und Trockner zur Verfügung. Stellplätze mit Strom sind verfügbar. Camping De Noetselerberg ist von 1 April bis 28 Oktober geöffnet.
Fotos
Merkmale
Unterkünfte
Einrichtungen
Eignung
Freizeit
Sanitär
Bewertungen
Bewertung schreibenTijdens de meivakantie hebben we een fantastische week beleefd. We hebben een chalet gehuurd, het was klein maar netjes en voldeed aan onze verwachtingen. Er waren twee aantrekkelijke speeltoestellen op het terrein, omringd door zand zodat de kinderen zich volop konden uitleven. Het huisje was aardig schoon. Het zwembad liet echter te wensen over, het opent om 9 uur en tegen 10 uur was de vloer al behoorlijk vuil en de afvalbakken bijna vol. Hier zou meer aandacht aan besteed kunnen worden.. De animatie was geweldig en de locatie was absoluut prachtig. Er is veel natuurschoon, talloze fiets- en wandelpaden en er is veel te beleven in de regio. We zijn van plan om zeker nog een keer terug te komen!
vor 3 Jahren
Een aangename, goed ingedeelde kampeerplaats met talrijke voorzieningen. De kampeerplaats bevindt zich op een schitterende locatie, de Sallandse Heuvelrug is direct toegankelijk. Ook het plaatsje Nijverdal ligt in de nabijheid. Er zijn tal van activiteiten te beleven in de omgeving: onze favoriet was een boottocht op de Regge. De kampeerplaats biedt veel amusement voor kinderen van diverse leeftijden. Over het hele terrein zijn speeltuinen te vinden. Er is een aantrekkelijke binnenspeeltuin. Het animatieteam is enthousiast en organiseert veel activiteiten. Het zwembad is heerlijk. Het is geruststellend dat het omheind is en dat kleine kinderen er niet zomaar alleen in kunnen, aangezien je een pasje nodig hebt. Tijdens de vakantieperiode is er toezicht, wat erg prettig is. We hebben heerlijk gegeten in het restaurant. Er is ook een goede snackbar op de kampeerplaats. Alles op de kampeerplaats is goed georganiseerd en ook de sanitaire voorzieningen zijn zeer schoon. Het enige verbeterpunt is dat het water voor de afwas wel wat warmer mag zijn. We hebben een erg leuke tijd beleefd op de kampeerplaats!
vor 3 Jahren
Een fantastisch leuke en sfeervolle kampeerplek. Absoluut geweldig voor de kinderen. Alles is schoon en op orde. Prachtige geasfalteerde weg, perfect voor steppen en skaten. We hebben enorm genoten van onze week in Nijverdal. Er was echter één aspect dat ons teleurstelde, namelijk het buitenzwembad. De temperatuur was deze week meerdere dagen 30 graden of hoger, maar helaas was het buitenzwembad niet verwarmd en daardoor niet bruikbaar. Het binnenzwembad was daarentegen uitstekend. Gelukkig was er een verwarmd zwembad in de buurt (even opzoeken op Google), wat heerlijk warm was.
vor 3 Jahren
Een prachtige en nette kampeerplek met royale plaatsen. 's Ochtends en 's avonds was het zeer vredig. De sanitaire voorzieningen waren uitstekend en zeer netjes. De Sallandse Heuvelrug was gemakkelijk bereikbaar vanaf de kampeerplek voor een wandel- of fietstocht.
vor 3 Jahren
Wij hadden 1 week een lodge gehuurd. Fantastisch, op deze camping zijn kinderen echt vrij in hun doen en laten. De animatie was super goed en voldoende qua aanbod. Leuke knutselclub en leuke activiteiten voor kinderen voor onze 7 jarige. Snackbar met fatsoenlijke prijzen en met late openingstijden dat zelfs bitterballen halen voor bij de borrel zelfs nog kan. Vakantie!! Bistro was heerlijk genieten met een mooi terras. Binnen speelruimte, geweldig! Zwembad was erg leuk en zeker groot genoeg voor onze 5 en 7 jarige. Kortom: een week was veel te kort. Tip: fiets huren en genieten van de prachtige omgeving.
vor 3 Jahren